Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

No jeżeli w PDA masz questa który brzmi mniej więcej tak jak "spotkaj się z Przewodnikiem w Kordonie" a jego nadal tam nie ma to hm ... ciężko powiedzieć. Albo bug albo pojawi się tam o innej porze dnia [ choć sam w to wątpię ale z tą grą jest wszystko możliwe ]. Jeżeli wczytanie gry nie pomaga to chyba pozostaje ci wgranie innego save''a ale otrzymanie dekodara w Prypeci w sposób nie do końca przemyślany przez twórców gry. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoich wcześniejszych zapisach stanu gry? Jeżeli nie masz akurat takowego pod ręką co jest nie lada ciekawostką to chyba pozostaje ci szukanie na jakichś fanowskich stronkach choć wątpię żebyś coś znalazł - o wiele prościej jest zdobyć chyba dekoder w Prypeci w ten sposób - http://www.youtube.com/watch?v=90laPlanJ98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Czy mógłby mi ktoś z was polecić dobrego moda do SoC-a lub mody, które by ze sobą współpracowały???
Wiem, że temat był poruszany nie raz ale nie wiem co wybrać to jedno, a drugie to fakt, że jest tak dużo informacji, że trudno się przebić przez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie będę zbytnio oryginalny jeśli polecę Ci Oblivion Lost + Arsenal Mod. Jeśli nie to to Oblivion U.L.T.I.M.A.T.E. albo ABC Inferno, Priboy Story, AMK, Dima''s Mod, etc, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 04:09, bart31 napisał:

Witam!!!
Czy mógłby mi ktoś z was polecić dobrego moda do SoC-a lub mody, które by ze sobą współpracowały???

Wiem, że temat był poruszany nie raz ale nie wiem co wybrać to jedno, a drugie to fakt,
że jest tak dużo informacji, że trudno się przebić przez nie.

Dodał bym jeszcze Zew Monolitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:53, bart31 napisał:

Ok dzięki. Coś z tego wybiorę .... a jeszcze jedno pytanie, czy te mody są w wersji polskiej
mam namyśli napisy itp???

Do OL2.2 jest spolszczenie, reszty nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:53, bart31 napisał:

Ok dzięki. Coś z tego wybiorę .... a jeszcze jedno pytanie, czy te mody są w wersji polskiej
mam namyśli napisy itp???

Zew Monoliu to niestety tylko język Rosyjski. Niestety bo ponoć mod jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 16:53, bart31 napisał:

Ok dzięki. Coś z tego wybiorę .... a jeszcze jedno pytanie, czy te mody są w wersji polskiej
mam namyśli napisy itp???


Do Priboy Story jest spolszczenie. BTW zna ktoś jeszcze jakieś mody zmieniające fabułe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 18:12, Kuban11 napisał:

BTW zna ktoś jeszcze jakieś mody zmieniające fabułe?

Wspomniany wcześniej Zew Monolitu i Narodnaya Soljanka. Oba są po rosyjsku. Do tego drugiego robione jest spolszczenie ale idzie to strasznie wolno ze względu na ogrom moda i ciągłe patche dodające nowe questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam dwa pytania . Jak mogę zdobyć egzoszkielet,a 2 to dostałem od przewodnika w Kordonie zadanie odnalezienia doktora w kryjówce strieloka.proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 06:15, stonka1979 napisał:

koledzy mam dwa pytania . Jak mogę zdobyć egzoszkielet,a 2 to dostałem od przewodnika
w Kordonie zadanie odnalezienia doktora w kryjówce strieloka.proszę o pomoc

W kryjówce Strieloka już przecież byłeś, to w tych kanałach pod Agropromem ;) (O ile dobrze kojarzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. U Barmana chyba można takowy kupić.
2. Powinien być ukryty gdzieś w Prypeci.
3. Ostatecznie znajdziesz takowy drobiazg już w Elektrowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:58, stonka1979 napisał:

a jak mogę zdobyć egzoszkielet?

na bank znajdziesz jakiś w sarkofagu i jeszcze jeden, specjalny jest w Prypeci, w kryjówce, ale żeby go znaleźć trzeba si e o nim "dowiedzieć" (musisz mieć namiary na PDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:44, KuroNeko napisał:

> a jak mogę zdobyć egzoszkielet?
na bank znajdziesz jakiś w sarkofagu i jeszcze jeden, specjalny jest w Prypeci, w kryjówce,
ale żeby go znaleźć trzeba si e o nim "dowiedzieć" (musisz mieć namiary na PDA)


W sarkofagu znalazłem dwa egzoszkielety i pancerny kombinezon wojskowy, a ten pancerz w schowku w Prypeci to właśnie pancerny kombinezon, nie egzo ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hotelu jest pancerny kombinezon wojskowy ale czasami można dostać namiar w tej lokacji na skrytkę [ bodajże niedaleko pomnika ] w której jest egzoszkielet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 19:23, JayC napisał:

> > a jak mogę zdobyć egzoszkielet?
> na bank znajdziesz jakiś w sarkofagu i jeszcze jeden, specjalny jest w Prypeci,
w kryjówce,
> ale żeby go znaleźć trzeba si e o nim "dowiedzieć" (musisz mieć namiary na PDA)


W sarkofagu znalazłem dwa egzoszkielety i pancerny kombinezon wojskowy, a ten pancerz
w schowku w Prypeci to właśnie pancerny kombinezon, nie egzo ;p.

Ja mam na myśli kryjówkę Kła, jest tam specjalny egzo z ulepszonym noktowizorem..Tak wyczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 20:51, KuroNeko napisał:

Ja mam na myśli kryjówkę Kła, jest tam specjalny egzo z ulepszonym noktowizorem..Tak
wyczytałem :D


A co to to racja. Swoją drogą żałuję, że nie pokusiłem się o znalezienie informacji o tej skrytce, bo ten noktowizor w egzo jest do niczego, musiałem latać z latarką... niemniej jednak grę skończyłem ze zwykłym egzoszkieletem i drugim w plecaku, tak na wszelki wypadek xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować