Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Pytanie do ludzi ktorzy graja lub grali z modem Oblivion Lost Ultimate.

Spoiler

Czy udalo wam sie znalezc Sea Urchin dla Saharova (albo recepte) i jezeli tak, to gdzie mozna to cudo dorwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam prośbę. Zainstalowałem sobie dzisiaj Stalkera z Platynowej Kolekcji, wrzuciłem patche i No DVD Cracka, i teraz mam problem. Nie zrobiłem kopii zapasowej pliku XR_3DA, czy mógłby ktoś to wrzucić na jakiś serwer i dać mi link? Bo to całe No DVD nie działa, więc i tak muszę grać z płytą, a ten crack nie pozwala mi teraz uruchomić gry. Gdyby ktoś mógł wrzucić ten plik na jakiś serwer byłbym wdzięczny.

Aha, tylko prosiłbym o plik z wersji 1.0005 bo takiego patcha instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz zainstalować ponownie? Skoro masz oryginalną płytę, nie widzę problemu.

PS Na twoim miejscu nie wywnętrzał bym się o crackowaniu na tym forum, Mordki nie śpią.
PSS To nie IRC czy GG, nie oczekuj "rychłej" odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 19:47, zadymek napisał:

A nie możesz zainstalować ponownie? Skoro masz oryginalną płytę, nie widzę problemu.

Modów od cholery nawrzucałem i nie chciało mi sie potem tego wszystkiego na nowo instalować. Tym bardziej że płyta z grą własnie już ledwo działa, jest zajechana, dlatego tego no dvd cracka sobie wrzuciłem do gry.

Dnia 21.02.2010 o 19:47, zadymek napisał:

PS Na twoim miejscu nie wywnętrzał bym się o crackowaniu na tym forum, Mordki nie śpią.

To tylko "łatka" która pozwala grać bez płyty, nie wiem w czym by mieli problem.

Dnia 21.02.2010 o 19:47, zadymek napisał:

PSS To nie IRC czy GG, nie oczekuj "rychłej" odpowiedzi.

Śpieszyło mi sie.

Gra już usunąłem w cholere, nie mam nerwów żeby sie użerać z bugami w tym gównie. Kompa mam dobrego, taki Crysis mi chodzi na VH a ten zasrany Stalker sie tnie jakby był emo, przegięcie, to w ogóle nie powinno być dostępne w sprzedaży w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? A to dziwne trochę bo u mnie jak na razie po 8 h gry w CS chodzi zdecydowanie lepiej niż SoC, szybkość działania, wczytywanie save''ów, leveli i doczytywanie jest o wiele lepiej zrobione niż w Cieniu. Bardzo rzadko utrudnia to grę co było dość dużą męką w SoCu że o grze z modami nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 08:19, Dodus14 napisał:

Co zawiera pudełko S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla (Platynowa kolekcja)?


Płytę dvd z grą , płytę dodatkową z patchami ( także poradnik , instrukcja i mapy ) Instrukcja oraz poradnik i kartę rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 22:45, Szympek napisał:

Czy jest jakiś co-op mod do stalkera? Szukałem na necie ale nei znalazłem, może po prostu
źle szukałem ^^?

Raczej nie ma takiego moda. Ale.. jakbyś znalazł to podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
widzę że na początku pisałem w innym temacie i dlatego nie uzyskałem odpowiedzi ...
Właśnie instaluję Stalkera / to będzie moje trzecie podejście do tej gry / i chciałbym jak najbardziej poprawić grafikę
ściągnąłem sobie mod " Stalker complete 2009 v.1.4.3" oraz " Realistic weapons addon 06 " i mam parę pytań:

1. czy owe mody będą działały pod polską wersją gry? / czy gra nadal będzie po polsku? /
2. jak je zainstalować? / mod complete 2009 ściągnąłem w wersji automatic / - chodzi mi o to czy trzeba grzebać w jakiś folderach w grze żeby to działało a jeśli tak to gdzie i co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:39, PozdzieranyGumolit napisał:

To tylko "łatka" która pozwala grać bez płyty, nie wiem w czym by mieli problem.


Ta "latka" nie byla raczej wypuszczona do Sieci przez wydawce, wiec jest nielegalna!!!111... ;-)
Po prostu Moderatorzy na tym forum sa bardzo uczuleni, na wszelkie aluzje, ze ktos moze nie miec oryginalnej gry. Jestem na tym forum prawie trzy lata i nie raz widzialem bany chocby za szczerosc.

Dnia 21.02.2010 o 20:39, PozdzieranyGumolit napisał:

Gra już usunąłem w cholere, nie mam nerwów żeby sie użerać z bugami w tym gównie.


Naprawde ta gra jest dla Ciebie az tak zabugowana? Instalowales moze patcha? Zreszta ja jak gralem, to w wersji 1.0 i poza dlugimi loadingami zarowno w singlu jak i multi, wiekszych problemow nie uswiadczylem (a gralem na sprzecie z 2004r. i mialem detale na med/high).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,zainstalowałem grę,wszystkie pathe i chce zainstalować complete 2009 i wychodzi mi coś takiego:
co robię źle?,może ściągnąłem nie tę wersję moda?

20100323224612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem inną wersję tego moda i zrobiłem tak,jak pisze w tym poradniku:
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=625

w pliku fsgame.ltx zmieniłem linii: $game_data$ = false| true| $fs_root$| gamedata\ - false na true a z modu complete 2009 wypakowałem folder gamedata do głównego folderu z grą i pojawił mi się folder: Stalker complete 2009 a w nim folder gamedata - tak więc wszystko powinno działać ok?
jeszcze jedno - czy inne modyfikacje / np. realistic weapons addon 06 / też mam wypakowywać do owego folderu gamedata który mi się właśnie utworzył czy mam stworzyć nowy,drugi?
i czy można połączyć mod Stalker complete 2009 z Oblivion Lost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za posty pod postem ale chyba mody nie działają ...
oto screen z galerii do moda complete 2009 - rozumiem że tak powinno wyglądać menu gry,tak?
może popełniłem błąd instalując wszystkie patche?
poza tym,różnią się też wersje gry: na tym zdjęciu pisze że to wersja 1.0016 a ja mam wersje: 1.0006
co zrobiłem źle?

20100324014615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować