Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Gdzie mogę znaleźć broń, po którą posłał mnie facet z baru Powinności? Ten, który uciekł podczas wyprawy do Doliny Mroku. Znacznik znajduje się poza terenem gry, a przeczesanie wspomnianej Doliny nic mi nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm? Jeżeli mówimy o tym samym queście to robisz tak -

Spoiler

idziesz we wspomniane miejsce, w pobliżu jest zniszczony śmigłowiec naukowców. Po lewo od niego jest zejście do podziemnego tunelu w którym jest sporo anomalii Elektro. Musisz trochę poskakać a przy prawej ściance w jednym z pomarańczowych kontenerów znajdziesz dubeltówkę. Odnieś ją do stalkera - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:03, UthersonL napisał:

Gdzie mogę znaleźć broń, po którą posłał mnie facet z baru Powinności? Ten, który uciekł
podczas wyprawy do Doliny Mroku. Znacznik znajduje się poza terenem gry, a przeczesanie
wspomnianej Doliny nic mi nie dało.



Chodzi Ci może o broń członka Powinności która zabrał przywódca jednej z band?

Spoiler

Ten bandyta przemieszcza się pomiędzy Doliną Mroku a Agropromem. Ja go znalazłem w kanałach zaraz za Agropromem (tam gdzie prowadzi nas Kret).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 16:27, Darcey napisał:

Chciałem spytać który z tych 2 modów jest lepszy (być może ktoś grał i wie) Oblivion
Lost
czy Stalker Complete?

Zdecydowanie lepszy jest Oblivin Lost. Jeśli chcesz jeszcze więcej zmian i dodatków w grze polecam Oblivion Lost ULTIMATE a jeśli zależy Ci na modzie w polskim języku DimasMod Final (wszystkie bazują na podstawowej historii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jeśli zależy Ci na modzie w polskim języku DimasMod

Dnia 03.06.2010 o 19:42, Gorn111 napisał:

Final (wszystkie bazują na podstawowej historii)

Mógłbyś coś więcej o nim napisać? Bo wnioskuję że znasz go z doświadczenia a nie suchego opisu z filefronta czy czegoś podobnego. A co do pytanie powyżej ... ja także bardziej polecałbym Oblivion Lost, zwłaszcza w połączeniu z Arsenal Modem, Complete nie jest zły ale lepszy jest ten pierwszy zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2010 o 19:48, Tyler_D napisał:

Mógłbyś coś więcej o nim napisać? Bo wnioskuję że znasz go z doświadczenia a nie suchego

>
Nie powiem że go dobrze znam ale włąsnie przed chwilkę go ukończyłem. Generalnie bardzo podobny do OL ULTIMATE (duży plus że całość po polsku) . Podobnie jak OL ULTIMTE zawiera w sobie Arsenal Mod + duuużo dodatkowych broni (między innymi miatacz ognia , kusza, Stg 43 (rzadko spotykany w grach). Oczywiście nowe zadania i nowe postacie (mechanicy i handlarze).Możliwośc ulepszania broni i pancerzy. I na koniec ciekawostka niewidzialni ( no powiedzmy prawie niewidzialni coś na kształt niewidzialności z Crysisa i Chroma) przeciwnicy , sami też możemy kupić/ zdobyć niewidzialny pancerz/broń.
Jak już napisałem dużym plusem jest polska wersja językowa (napisy , dialogi po Rosyjsku).
Naprawdę warto zagrać w tego Moda.
Osobiście dla mnie na drugim miejscu zaraz po Zewie Monolitu.
Chyba nie mogę podać linka skąd pobrać ale wystarczy wpisać w Googlach i tam jest pełny opis zmian oraz pomoc na wypadek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki uznałem, że warto ściągnąć wszystkie mody i będę przechodzić grę to raz na jednym to raz na drugim. Aczkolwiek zapewne zacznę od Oblivion Lost skoro go tak polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 20:07, Tyler_D napisał:

W jaki sposób w tym modzie można pozbyć się tego transportera opancerzonego u wojskowych
w Kordonie?

No cóż jak to jest napisane we wstępie do moda "Posterunek wojskowy w Kordonie to nie Supermarket z bronią :P i na początku gry nie ma powodu do "odwiedzania " go (sam też tam nie wchodziłem).
Taki sam problem , a w zasadzie dwa "problemy" były w Zewie Monolitu oraz w Soljance. Ominąć się go praktycznie nie da. Natomiast generalnie na każdy transporter opancerzony jest prosty sposób: Ręczny Granatnik Przeciwpancerny.Nie wiem jak jest w DimasModzie, ale w Zewie Monolitu i w Soljance w chwili ataku na transporter pojawiała się niespodzianka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ~9 godzinach spędzonych nad SoCem z Dima''s Final modem stwierdzam że gra jest arcytrudna ale też i satysfakcjonująca i baaardzo obszerna. Nie dość że wszystkiego jest więcej, jest trudniej że o ogromie przedmiotów nie wpomnę. Kilka rodzajów granatów, różnorakie pancerze, metalowe płyty do pancerzy, leki popromienne, tabletki popromienne, nietypowe rodzaje broni ... tego jest ogrom. Jestem już w Barze, świeżo po powrocie z Agropromu i już mam lekko dosyć. Nie dość że byle bandyta może być śmiertelnym zagrożeniem to jeszcze gra niestety lubi wywalać się do pulpitu i niemiłosiernie przycinać na kilkanaście i więcej sekund. W każdym razie coś czuję że mam zapewnioną rozrywkę (?) na najbliższych kilkadziesiąt godzin. I pytanie do grających na tym modzie - gdzieś czytałem że warto kupować beczki (lol?), że są tanie i przydatne - problem w tym że nie wiem gdzie je znaleźć / kupić a tym bardziej nie wiem do czego mogłyby być przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja podpowiem.
Graj na najniższych ustawieniach grafiki (niestety ale Mod strasznie podnosi wymagania).
Staraj się mieć jak najmniej plików z zapisami gry (zauważyłem że to pomaga)
Po przejściu do magazynów wojskowych praktycznie każde przejście do nowej mapy kończy się "pulpitem" :(.
Z tymi beczkami to też nie wiem po co ale domyśla się że może to być paliwo do miotacza ognia (osobiście nie próbowałem)lub samochodów ( jeśli dojdziesz do Doliny Mroku naprzeciwko bazy bandytów stoi ciekawy przykład "STALKERSKIEJ myśli technicznej).
Poziom trudności nie jest aż tak wysoki ale rzeczywiście "bandyta też człowiek , potrafi strzelać" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o jakim poziomie trudności mówicie? Bo właśnie ściągam tego moda (ten przefany Rapidshare z limitami...) i czy wybierając Łatwy będę się czuł tak, jak na Normalu/Trudnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przezornie wybrałem najniższy poziom gdyż ten cały Dima'' Mod jest zlepkiem różnych innych modów - w tym tych bardzo hardkorowych jak np: Horror lub Priboy tudzież Inferno. Krótko mówiąc ... bywa naprawde ciężko - zwłaszcza gdy robi się tak jak ja czyli zabija się każdego napotkanego stalkera i ma przesrane u prawie każdego ugrupowania. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 19:51, SpecShadow napisał:

A o jakim poziomie trudności mówicie? Bo właśnie ściągam tego moda (ten przefany Rapidshare
z limitami...) i czy wybierając Łatwy będę się czuł tak, jak na Normalu/Trudnym?

W STALKERZE możesz płynnie zmieniać poziom trudności, więc dostosuj go sobie do swojego stylu gry. Polecam grać na trudnym lub najtrudniejszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:58, Gorn111 napisał:

W STALKERZE możesz płynnie zmieniać poziom trudności, więc dostosuj go sobie do swojego
stylu gry. Polecam grać na trudnym lub najtrudniejszym :P


Dzięki ale, podobnie jak gracze sieciowi, nie lubię grać z aimbotowcami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi podać pełen spis easterr eggów w postaci piosenek pomarańczowej rewolucji umieszczonych w Stalkerze? Bo ponoć poza Razom nas bahato jest ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować