Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2010 o 11:39, Pitej napisał:

Czy ktoś mógłby mi podać pełen spis easterr eggów w postaci piosenek pomarańczowej
rewolucji
umieszczonych w Stalkerze? Bo ponoć poza Razom nas bahato jest ich więcej.

Eksplorowałem archiwa gry i możesz mi wierzyć, to tylko pogłoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 17:18, zadymek napisał:

Eksplorowałem archiwa gry i możesz mi wierzyć, to tylko pogłoski.


Eeee... a to oszuści jedni... no nic, w takim razie dzięki za zdementowanie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, chodzi o mod Priboi story ,

Spoiler

znalazłem zwłoki sidorowicza , i zaraziłem się Wirusem X , potrzebne antidotum , był czas 20 min do zażycia tego świństwa , ale ja myslałem że te 20 min to czas na uratowanie naukowców w czerwonym lesie, byłem tam ,znalazłem ich ale martwych , czas dalej leciał i sie dopiero zorientowałem że to czas mojego życia , ogólnie tak: mam 1.30 min jestem w barze , czy barman lub ktoś inny ma ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz sobie poradziłem , zmieniłem w plikach gry

Spoiler

by sie pojawiło antidotum u barmana na tym etapie co gram, bo nie było , i za nizsza cene , bo nie miałem tyle kasy , zaoszczędziło mi to 2 dni grania od starego save .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 18:58, Morte napisał:

Pomocy, chodzi o mod Priboi story ,

Spoiler

znalazłem zwłoki sidorowicza , i zaraziłem się
Wirusem X , potrzebne antidotum , był czas 20 min do zażycia tego świństwa , ale ja myslałem
że te 20 min to czas na uratowanie naukowców w czerwonym lesie, byłem tam ,znalazłem
ich ale martwych , czas dalej leciał i sie dopiero zorientowałem że to czas mojego życia
, ogólnie tak: mam 1.30 min jestem w barze , czy barman lub ktoś inny ma ten lek?



a ja sobie w priboja nie pograłem. Crash a potem żaden zapis już nie działał i od nowa i znów crash i wszystkie savy poooszły...szkoda bo sie tak ładnie zaczynało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barman powinien mieć lek

Spoiler

ale on jest wart 300000RU lub 600000RU czyli kurew... dużo kasy.
Cena zależny chyba od "losu" ja miałem za 300000RU.

Darmowa dawka jest w Mrocznej dolinie w tym wielkim blokowisku z bandytami.
Tam gdzie w podstawie mieli magazyn i w którejś ze skrzyń.

Jest też 3 sposób, edytujesz plik i masz szczepionkę za tyle kasy ile sam chcesz zapłacić barmanowi.
W całej grze chyba 2 dawki są potrzebne czyli czy tak czy siak musisz kupić i znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale na tym etapie co gram ,Barman nie ma jeszcze leku , a ja po wejściu na mapę Bar ,miałem ponad minutę by dotrzeć do barmana ,kupić lek (jakby miał) i zjeść , ale poradziłem sobie:) modyfikacja plików by u barmana pojawił sie lek, no i oczywiście obniżyłem cene . Musiałem to wszystko zrobić bo bym stracił 2 dni grania.

castlerock- dlaczego miałes błędy? poprawka do moda 1.3 , u mnie nie ma żadnych błędów a gra jest niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... połączyłem sobie extra carry weight moda i trader moda i ... znikły mi wszystkie postacie w grze. ;-D Nie ma ani jednego enpeca czy to stalkerów, czy bandytów czy wojskowych. Czego jak czego ale tego jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że kiedyś wspominałeś w tym wątku o jakimś modzie do SoCa który był też kompatybilny z OL+AM a dodawał ostrzejsze, lepsze i zwyczajnie nowe tekstury na bronie [ i chyba nie tylko na nie ]. Masz może jakiegoś linka pod ręką albo źródło? A może możesz to jakoś udostępnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejnego posta ale mam mały problem - da się jakoś dołączyć do Powinności nie płacąc im 60k? Bo najwyraźniej przypadkowo utłukłem jednego i teraz Woronin strzela fochy jak chcę być jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X16? To tam gdzie w pewnym momencie spotkaliśmy

Spoiler

Kontrolera po odnalezieniu ciała Kła / Ducha

[ nie pamiętam dokładnie ]? Jeżeli tak to musisz
Spoiler

wskoczyć do wyłomu w podłodze na prawo od miejsca gdzie zazwyczaj jest Kontroler

- wtedy mykasz kanałami i uciekasz znowu nad Jantar.

PS. Zna ktoś odpowiedź na moje pytanie wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w SoC nie da się przystąpić do żadnej frakcji, może być ona tylko do nas pozytywnie nastawiona(na zielono członkowie).
Chyba że jakichś modów używasz do SoC wtedy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 20:17, DawidsonPRO napisał:

Jak chcesz dobrego moda to sobie instalnij Priboi Story a nie jakieś pierdoły typu lurk/Complete
2009 itp.
chyba że lubisz się grzać grafiką jak nastolatek.


Z tego co wyczytałem wynika, że Complete mod zmienia nie tylko grafikę, ale także np. SI przeciwników i rozgrywkę ... i jeśli nie masz nic przeciwko chcę sam sobie wyrobić opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostepny bardzo ciekawy mod Zew Monolitu-Tajne Tropy w wersji PL.
Mod całkowicie zmienia fabułę i sposób gry. Bardzo dobrze zoptymalizowany i stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modem Narodnaja Soljanka, zrobiłem wszystko zgodnie (tak mi się wydaje) z instrukcją zamieszczoną na forum Stalker Team i gra dochodzi jedynie do momentu gdy pojawia się ten mały obrazek, od razu po tym przez ułamek sekundy "coś" i nic się nie dzieje. Ktoś ma pomysł co może być nie tak? Swoją drogą - instrukcja instalacji strasznie schrzaniona jest, podzielona na parę części, odnośników, gdzie nie gdzie kolejne kroki się ze sobą nie pokrywają. Ehhh... narobiłem sobie smaka na tę modyfikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zakończeniu gry mamy tryb wolnej rozgrywki? Pytam się o to przy prawie każdej grze, gdyż lubie sobie na spokojnie dokończyć questy i oczyścić okolice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować