Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Xbox360 vs PS3

222 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 15:45, otc napisał:

kurcze koleś, jesteś szybszy niż światło, Przed chwilą inny temat założyłeś.
Wrzuć na luz ;P


On tak cały czas. Co chwila zakłada nowe tematy. Od razu widać, że jest tutaj nowy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:55, Goyaka napisał:

> kurcze koleś, jesteś szybszy niż światło, Przed chwilą inny temat założyłeś.
> Wrzuć na luz ;P

On tak cały czas. Co chwila zakłada nowe tematy. Od razu widać, że jest tutaj nowy... :)


Ale, kurcze no... Ja jush jestem przodownikiem, a jeszcze żadnego tematu nie założyłem.
Podoba mi się jego upór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę mówił obiektywnie.
PlayStation 3 jest wyraźnie lepsze od X360, chociaż X360 też jest na wysokim poziomie.
PS3 ma lepszą grafikę i ma czytnik Blue- Ray, czego Xbox niema. Na PS3 można grać za darmo Online a na Xbox-ach niestety nie.
Jedynymi zaletami nad PS3 jest to, że X360 jest tańszy i ma więcej gier.
PlayStation 3 jest lepsze, choć X360 bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:42, szczepcio napisał:

jeśli wolisz bardziej gry niż internet wybierz xboxa a jeśli wolisz filmy i internet
wybierz ps3

xbox- bardziej do gier
ps3-multimedia


Bzduuuuuuura. Nie potrzebnie mącisz wode. A zatem: x-box i ps3 - gry
multimedia- PC
wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 16:07, kacper78 napisał:

PlayStation 3 jest wyraźnie lepsze od X360,
PS3 ma lepszą grafikę

Nie powiedziałbym. Wskaż jakiś tytuł multiplatformowy, w którym grafika na PS3 jest lepsza od tej z Xboxa. Na razie to jest chyba inaczej. Zgadzam sie z kodi24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 20:50, bartek0700 napisał:

> PlayStation 3 jest wyraźnie lepsze od X360,
> PS3 ma lepszą grafikę
Nie powiedziałbym. Wskaż jakiś tytuł multiplatformowy, w którym grafika na PS3 jest lepsza
od tej z Xboxa. Na razie to jest chyba inaczej.


No jasne ze tak, dziwia mnie takie spostrzezenia. Exclusiev''y na ps3 poza kilkoma chlubnymi wyjatkami sa raczej srednie. A tytuły multiplatformowe nie roznia sie niczym, bo to wciaz ten sam kod. roznice moga wynikac z roznej jakosci ekranow, ustawien kolorow itp. Ostatnio ogladalem ciekawy filmik na you tube- kolo na swoj sposob "wypowiedzial" sie na temat roznic miedzy asassins creed na obie platformy. Zmienil w systemie ps3 ustawienia dot. palety barw, gdyz standardowo na Rgb jest ona limitowana- stad mniejsza ostrosc i "jasniejsza" grafa (prawda ze te dwie rzeczy czesto pojawiaja sie przy porownaniach?). Po przestawieniu z limited na full wszystko nabralo soczystych kolorow i stalo sie wyrazniejsze, takie jak na x-360. Sprawdzilem. Nie we wszystkich grach to poprawia jakosc (w battlefield bad company az razi to w gały), ale w niektorych sie sprawdza co potwierdzam. Tym samym znikają rzekome róznice. Bo roznice wynikajace z zastosowania dwoch roznych chipow graficznych sa znikome i dla przecietnego oka niezauwazalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyznaję taką zasadę. Patrz jakie są gry, jeśli wolisz Halo 3 niż MGS4(jak ja :D) to bierz iksa, jak wolisz Motorstorm niż PGR4 to bierz PS3...

@kodi24
Ja nie po to kupuję konsolę, żeby grzebać w ustawianiach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:33, Rumcajs52 napisał:

Ja wyznaję taką zasadę. Patrz jakie są gry, jeśli wolisz Halo 3 niż MGS4(jak ja :D) to
bierz iksa, jak wolisz Motorstorm niż PGR4 to bierz PS3...

@kodi24
Ja nie po to kupuję konsolę, żeby grzebać w ustawianiach ;P


Nikt ci nie kaze. Ale to raptem 30 sekundowa procedura , ktora w duzej mierze obala pewien mit.To chyba nie dużo, prawda?
A co do gier to zgoda, zawsze tak uwazalem- patrzysz jakie gry ci bardziej odpowiadaja i bierzesz TEN sprzet. Wszystko. Ja wolalem motorstorma wiec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja wolałem(patrz w mój awatar) :P ALe cóż, ja jestem można by powiedzieć casual ;P Męczyło mnie to całe ustawianie wszystkich opcji na PC, ja chcę tylko grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:49, Rumcajs52 napisał:

>
Ja wolałem(patrz w mój awatar) :P ALe cóż, ja jestem można by powiedzieć casual ;P Męczyło
mnie to całe ustawianie wszystkich opcji na PC, ja chcę tylko grać :D

Mnie meczylo chroniczne uczucie, ze zbliza sie okres wymiany tego i owego, ze nowe wydatki na rozbudowe itp. Poza tym moj najnowszy komp najczesciej sie psul, a szalejacy windows (wiry, bledy i inne duperele) sprawial, ze mozna bylo odniesc wrazenie, iz to czy cos chodzi czy nie oraz jak, zalezy od fochow blaszaka (jednego dnia cos chodzilo dobrze, drugiego wogole, trzeciego tak sobie :P). a przy konsoli poprostu sie relaksuje i mysle o grach jako o grach, a nie czy mi to pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:56, kodi24 napisał:


Dokładnie. Ja teraz komputera używam praktycznie tylko do przeglądania interetu, a jak wyjdzie Mercenaries 2 to chyba będe już tylko grał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 00:01, Rumcajs52 napisał:

>
Dokładnie. Ja teraz komputera używam praktycznie tylko do przeglądania interetu, a jak
wyjdzie Mercenaries 2 to chyba będe już tylko grał :D

ja rowniez, chociaz wlasnie pisze to na ps3 (no coz, stoi w sypialni :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:42, ufo344 napisał:

JA WOLE XBOX 360 JEST TANSZY.

Pododawaj sobie do ceny konsoli wszystkie potrzebne akcesoria i nie wyjdzie tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:10, Shini napisał:

> JA WOLE XBOX 360 JEST TANSZY.
Pododawaj sobie do ceny konsoli wszystkie potrzebne akcesoria i nie wyjdzie tak różowo.


a co niby wg Ciebie jest takie drogie w xboxie? jakie dodatki musisz kupic, aby grac? zastanow sie troche nad polityka microstoft.. myslisz ze dlaczego nie pozwalaja wypuszczac gier, ktore instaluja sie na dysku? wlasnie dlatego bo nie kazda opca xboxa posiada takowy dysk ;] wiecej znajomosci w temacie, pozniej sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować