Zaloguj się, aby obserwować  
ufo344

Xbox360 vs PS3

222 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 02:02, Onybic napisał:

> > JA WOLE XBOX 360 JEST TANSZY.
> Pododawaj sobie do ceny konsoli wszystkie potrzebne akcesoria i nie wyjdzie tak
różowo.

a co niby wg Ciebie jest takie drogie w xboxie? jakie dodatki musisz kupic, aby grac?
zastanow sie troche nad polityka microstoft.. myslisz ze dlaczego nie pozwalaja wypuszczac
gier, ktore instaluja sie na dysku? wlasnie dlatego bo nie kazda opca xboxa posiada takowy
dysk ;] wiecej znajomosci w temacie, pozniej sie wypowiadaj.


Obie konsole moga stac sie drogie jak cholera. Zyjemy w erze HD-ready, wiec wypadaloby pomyslec o jakims LCD.No i kino domowe, zeby docenic wysilki dzwiekowcow. Nie zaszkodzi paczka chipsow. Wowczas roznice w cenie miedzy ps3 a x360 staja sie niezbyt znaczace.Oczywiscie mozna to wszystko olac, a x-box wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepszy jest X-box 360, ponieważ jest tańszy (chociaż dużo rzeczy trzeba dokupić ale to szczegół ) i ogólnie się fajniej gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:28, Rumcajs52 napisał:

> (chociaż dużo rzeczy trzeba dokupić ale to szczegół )
Na przykład? Ja do mojego jeszcze nic nie dokupiłem.

Przydaje się ten akumulatorek do baterii w wersji pada bezprzewodowego jeszcze z jednego pada żeby móc sobie pograć z kumplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:29, Prosap napisał:


A to drugiego pada w PS3 nie musisz sobie dokupić? :D
Źle napisałeś, jak się chce to można sporo rzeczy dokupić, ale nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 02:02, Onybic napisał:

> > JA WOLE XBOX 360 JEST TANSZY.
> Pododawaj sobie do ceny konsoli wszystkie potrzebne akcesoria i nie wyjdzie tak
różowo.

a co niby wg Ciebie jest takie drogie w xboxie? jakie dodatki musisz kupic, aby grac?
zastanow sie troche nad polityka microstoft.. myslisz ze dlaczego nie pozwalaja wypuszczac
gier, ktore instaluja sie na dysku? wlasnie dlatego bo nie kazda opca xboxa posiada takowy
dysk ;] wiecej znajomosci w temacie, pozniej sie wypowiadaj.


karta wifi i większy hdd i cena robi się wyższa niż ps3 :)

Ja powiem tak : ten temat jest bez sensu, bo obie konsole mają zalety i wady, choć wole ps3 :
1. jest ciche,
2. nie trzeba płacić za granie po sieci - to jest po prostu zdzierstwo
3. można dokupić większy dysk hdd np. seagate 320 gb 2.5 cala koszt około 260 zł i nie trzeba przepłacać na sprzęt microsoftu gdzie dysk hdd 20 gb kosztuje mniej więcej tyle samo
3. ma wbudowaną karte wifi
4. czytnik blue-ray,
5. podłącze dowolną klawiaturę i myszkę pod usb :)
6. większość gier z xboxa wychodzi na pc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, kiedy dziś spojrzałem na te screeny z Heavy Rain to czuje, że PS3 wchodzi na wysokie obroty. Poza tym zaczyna wychodzić wiele fajnych projektów mało znanych studiów, jak np. Battle Fantasia - właśnie tego typu gry tworzą klimat konsoli. Sam miałem wcześniej X''a, po paru miesiącach sprzedałem go i następnie kupiłem PS3, nie żałuje wcale. Jednak co japońskie, to japońskie ;P Temat ten nie ma sensu, bo będziemy w nim wytykać tylko wady i zalety konsol - konsola musi po prostu pasować do człowieka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 02:02, Onybic napisał:

> > JA WOLE XBOX 360 JEST TANSZY.
> Pododawaj sobie do ceny konsoli wszystkie potrzebne akcesoria i nie wyjdzie tak
różowo.

a co niby wg Ciebie jest takie drogie w xboxie? jakie dodatki musisz kupic, aby grac?
zastanow sie troche nad polityka microstoft.. myslisz ze dlaczego nie pozwalaja wypuszczac
gier, ktore instaluja sie na dysku? wlasnie dlatego bo nie kazda opca xboxa posiada takowy
dysk ;] wiecej znajomosci w temacie, pozniej sie wypowiadaj.

A o co jak np. nie dysk mi chodziło? Po cholere wyskakujesz z instalacją? C''mon, kto normalny chce mieć konsolę bez dysku, jak ma tyle fajnych gier z Arcade do ściągnięcia? W pewnym momencie dysk się przyda każdemu. Plus najnowszy firmware ma przecież podobno umożliwić instalację (pewnie opcjonalną). A dysk do konsoli MS nie jest taki tani, bo nie można kupić jakiegokolwiek jak do PS3.


Nobuke
Nie, tylko nie zwnou Battle Fantasia XD Design gry jest fajny, ale cholera, ona nic sobą nie prezentuje. Uber okrojona wersja Streer Fighter II na moją komórkę ma lepiej przemyślany system walki niż BF. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:27, Shini napisał:

ciach


no widzisz, nie potrafisz podac sensownego powodu. mowiac o kosztach konsoli mowi sie o tym co jest niezbedne do gry, a nie o jakis dodatkach.

@dark_darek
a czy na prawde jest ci tak potrzebna karta wifi i wiekszy dysk? sa to opcjonalne dodatki, a nie co co musisz miec, tak wiec nie mozna powiedziec, ze xbox jest drozszy od ps3 itp. takie porownania sa gowno warte.

nie jestem zadnym fanboyem, zwisa mi ktora konsola jest lepsza/tansza itp. ale nie wprowadzajcie ludzi w blad takimi porownaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:16, Onybic napisał:

> ciach

no widzisz, nie potrafisz podac sensownego powodu. mowiac o kosztach konsoli mowi sie
o tym co jest niezbedne do gry, a nie o jakis dodatkach.

@dark_darek
a czy na prawde jest ci tak potrzebna karta wifi i wiekszy dysk? sa to opcjonalne dodatki,
a nie co co musisz miec, tak wiec nie mozna powiedziec, ze xbox jest drozszy od ps3 itp.
takie porownania sa gowno warte.

nie jestem zadnym fanboyem, zwisa mi ktora konsola jest lepsza/tansza itp. ale nie wprowadzajcie
ludzi w blad takimi porownaniami.


większy dysk jest potrzebny szczególnie jak ściągasz dema gier, co ja robię bardzo często zanim kupię jakiś tytuł, karta wifi się przydaje aby zmniejszyć ilość kabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 13:32, dark_darek napisał:

>
> nie jestem zadnym fanboyem, zwisa mi ktora konsola jest lepsza/tansza itp. ale nie
wprowadzajcie
> ludzi w blad takimi porownaniami.

większy dysk jest potrzebny szczególnie jak ściągasz dema gier, co ja robię bardzo często
zanim kupię jakiś tytuł, karta wifi się przydaje aby zmniejszyć ilość kabli :)


Dokładnie- dysk nie jest niezbedny, ale dobrze kiedy jest. Gry sa drogie, wiec ja rowniez sciagam wersje demonstracyjne zanim sie zdecyduje na konkretny tytul. A Wi-fi po prostu musze miec- ze wzgledow czysto estetycznych (mam liveboxa w przeciwleglym pomieszczeniu a nie toleruje kabli na wierzchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:35, Rumcajs52 napisał:

>
A to drugiego pada w PS3 nie musisz sobie dokupić? :D
Źle napisałeś, jak się chce to można sporo rzeczy dokupić, ale nie trzeba.

No dobra :P masz racje można ale ten play&charge kit jest bardzo przydatny i w moim przypadku niezbędny bo rozładowuje się często po moich maratonach z grami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:16, Prosap napisał:


No, play&charge jest przydatny, ale mi by przeszkadzał nieco ten kabel. Ja jadę na dwóch parach akumulatorków, jak na jednych gram, to drugie się ładują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:21, x boj napisał:

...A PS3 jest o niewiele
lepsze,a jest bardzo drogie.

jak niewiele lepsze?
jak bardzo drogie?
przeczytaj sobie post dark_darek http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16298&pid=26
komorka z wi-fi i funkcjami jakie daje ps3 (oczywiscie bez mozliwosci grania w HD i next-genowa grafika) jest tansza...
zastanow sie co piszesz...
a ogolnie temat ten nie ma sensu, sprowadza sie on do kolejnej wojny konsolowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - gry z Japonii nie działają na europejskiej konsoli, tak samo te z USA (miałem ten problem przy Rock Bandzie) co prawda możesz zainstalować chip w środku (tak jak w przypadku PS2) ale to stawia pod znakiem zapytania grę na XBL, ponieważ słyszałem, że niektórzy po modyfikacji nie mogą z niego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:16, kacper78 napisał:

Mam do was pytanie(posiadacze X360) czy w X360 istnieje system regionalny?


Jak przedmówca napisał istnieje takowy system ale duzo gier jest region free
Co do zmodowania chipem to chyba zly pomysl nawet chyba nieslyszalem o modowaniu chipem xboxa 360... :O
W xboxie flashuje sie naped i mozna grac na kopiach tak jak i korzystac z xbox live, ale to moze sie zmienic jesli microsoft np stworzy nowy software ktory takowe konsole zbanuje, ale to malo prawdopodobne flashowanie kosztuje na allegro 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować