Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

Od ponad dwóch lat korzystam tylko z konta na Google Mail, nie narzekam. Reklamy nie przychodzą żadne, przynajmniej od stałocieplnych z Google, filtr antyspamowy jest na tyle dobry, że przez te dwa lata zyskałem do niego coś w rodzaju zaufania, a to naprawdę spory wyczyn. Pojemność jest duża, bodajże ponad 6GB, ale i tak nie korzystam z tego miejsca.

Dodatkową zaletą gmail jest to, że można zrobić sobie z konta wirtualny dysk twardy, gdzieś w Internecie znaleźć można aplikację pozwalającą na stworzenie Google Hard Drive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Google Mail (dżimejla). Korzystam z niego od jakichś 6 miesięcy ;] Odradzam zakładania na onet.pl, ponieważ gdy się gdzieś rejestrujemy wiadomości przychodzą po długim czasie, dostajemy wiele reklam, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydownie polecam GMail ze względu na to, że Google nie wysyła na swoje skrzynki spamu i reklam, a na polskich portalach (onet, interia) na skrzynkę dostajemy mnóstwo przeróżnych śmieci. Poza tym GMail ma świetny filtr antyspamowy, który jeszcze nigdy nie przepuścił mi spamu do skrzynki odbiorczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 skrzynki pocztowe. Pierwszą od bardzo dawna na WP i muszę przyznać że mimo że czasem zdarzają się błędy itp. niemiłe historie całkiem nieźle się ona sprawia. A drugą mam na osławionym GMailu od pewnego czasu i właśnie GMa muszę jak większość osób tu pochwalić: szybkie działanie, bezproblemowe logowanie, zero reklam, minimalny spam i przejrzystość oraz wiele innych cech np: ogromna pojemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istanieje taka opcja na poczcie wp ,że temu któremu wyśle załącznik nie mogł go zapisać na komputerze oraz żeby nie mógł przesłać wiadomości dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:54, Ludvic napisał:

Mam pytanie czy istanieje taka opcja na poczcie wp ,że temu któremu wyśle załącznik nie
mogł go zapisać na komputerze oraz żeby nie mógł przesłać wiadomości dalej ?


Raczej nie ma takiej opcji żadna skrzynka e-mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmail bądź Yahoo :) polecam serdecznie. Z tych dwóch korzystam, gdy rejestruje się na jakiejś stronie która wymaga aktywacji po przez maila. Korzystam jeszcze z WP, na której panuje istny bałagan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmail. Najlepsza i najszybsza jaką dotąd używałem. Rejestracja na forum? Czekanie na wiadomość od kogoś przez 15 min? Nic z tych rzeczy ... po kilku sekundach wiadomość leży i czeka na jej przeczytanie. Do tego pojemność skrzynki ... mogła by robić za twardziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na o2 i nie narzekam, możliwe, że dzięki filtrowi w Thunderbirdzie ;]. Beeez kitu, Thunderbird kładzie na łopatki Outlooka i odbieranie poczty w przeglądarce, przynajmniej filtr można dostosować wg własnych upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem swoją pierwszą skrzynkę majlową w o2.pl, było to jakieś 4-5 lat temu. I chociaż ciągle zakładałem sobie nowe, to i tak zawsze używałem/używam i będę używał tą z o2.pl ;)
Poprostu ma coś w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować