Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2009 o 09:36, SegaPL napisał:

G-mail dostal ocene "ungenügend" czyli u was 1. Dobrze to do nie jest. majow byc bardzo
mocne problemy, jeszli chodzi o prywatnosc i ze mozna wladwo dostacz wyrusa. Jest to
naprawde tak? Bo ja sam nigdy nie uzywamlem G-mail. Sam uzywam Googlemail.


Google Mail to to samo co Gmail, tylko nazwa inna.
Tu masz info: http://google.bajo.pl/news,104,gmail,%3E,google,mail.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam GMAIL od ponad roku i narazie nie narzekam ... Dobrze wyłapuje spam, nie blokuje większych plików jak to jest w przypadku onetu itd. Moje wrażenia bardzo pozytywne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to napiszę tutaj :
Jak wysłać jakieś pliki po przez e-mail, mianowicie chodzi mi o zdjęcia, gdy biorę opcję "skompresuj i wyślij e-mailem" to robię wszystko co jest tam napisane aż do momentu w którym muszę podać jakieś "Serwery poczty przychodzącej".
co mam zrobić, albo czy jest jakiś inny sposób żeby wysłać pliki e-mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 11:30, Kur0 napisał:

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to napiszę tutaj :
Jak wysłać jakieś pliki po przez e-mail, mianowicie chodzi mi o zdjęcia, gdy biorę opcję
"skompresuj i wyślij e-mailem" to robię wszystko co jest tam napisane aż do momentu w
którym muszę podać jakieś "Serwery poczty przychodzącej".
co mam zrobić, albo czy jest jakiś inny sposób żeby wysłać pliki e-mailem


Prościej i szybciej będzie wysłać te pliki jako załącznik, normalnie wysyłając maila przez program pocztowy albo przez przeglądarkę. Jeśli jest to wiele plików, to po prostu spakuj je (po kliknięciu PPM na zaznaczone pliki powinna być opcja spakowanie do zip) i wyślij jako jeden plik, adresat powinien bez problemu go rozpakować. Musisz pamiętać też, że konta pocztowe mają ograniczenie do wielkości jednej wiadomość (zwykle ok 10 MB), większe pliki lepiej wrzucić na jakiś serwis hostujący typu rapidshare.com i podać link do pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 16:33, bartek_kawa napisał:

Mam pocztę na wp.pl i chciałbym przenieść się na gmail. Czy orientuje się ktoś, czy da
się zrobić przekierowywanie maili?


Na darmowej wp chyba nie da się przekierować poczty, ale w gmailu jest opcja pobierania poczty z kilku innych skrzynek (bodajże max 5), więc nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 16:45, rob006 napisał:

> Mam pocztę na wp.pl i chciałbym przenieść się na gmail. Czy orientuje się ktoś,
czy da
> się zrobić przekierowywanie maili?

Na darmowej wp chyba nie da się przekierować poczty, ale w gmailu jest opcja pobierania
poczty z kilku innych skrzynek (bodajże max 5), więc nie powinno być problemów.


A moge np. obdieraćw gmailu listy ze skrzynki mojej starej, ale tylko z allegro( te są do mnie:)? Mam też z 10 kont na o2.pl, ale tam reklam jest do przesady.

aha, czy istnieje konto, w którym pogłbym użyć myślnika w nicku w mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 10:06, Woo-Cash napisał:

A moge np. obdieraćw gmailu listy ze skrzynki mojej starej, ale tylko z allegro( te są
do mnie:)?

Chyba nie, ale możesz pobierać kopie wszystkich maili (zostaną też na starej skrzynce) i pokombinować coś z filtrami, aby automatycznie usuwały się wszystkie poza tymi z Allegro.

Dnia 04.08.2009 o 10:06, Woo-Cash napisał:

aha, czy istnieje konto, w którym pogłbym użyć myślnika w nicku w mailu?

Właśnie na o2 jest taka możliwość, z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z Onetu :D

Spamu prawie nie ma, Reklamy może są ale nie tak częste, prawie wszsytkie :D aktywacje przyjmuje i czasem od razu aktywacja pszychodzi, jednie co mi się nie podoba to długo trwałe otwieranie niektórych wiadomości, albo mam od tego samego adres dwa różne maila, a chce mi tylko jeden otworzyć aby drugi otworzyć trzeba sieę zalogować kolejny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam G-Mail. Może nie będę zbyt oryginalny, ale mam go już od czasów bety. Zawsze był szybki i świetny. Kiedyś siedziałem na Interii, tam spam był porażający, a na Gmailu jest świetny filtr. Nigdy nie wywalił jeszcze wiadomości ważnej dla mnie merytorycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na o2.Gdy dostaje nowe wiadomości nie pokazują się one pierwsze lecz są w różnej kolejności wśród starych.Trochę mnie to denerwuje :/ Wiecie co z tym zrobić? Albo podajcie mi adres do moderatorów o2 jeśli go znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 14:44, Czempion9 napisał:

Mam konto na o2.Gdy dostaje nowe wiadomości nie pokazują się one pierwsze lecz są w różnej
kolejności wśród starych.Trochę mnie to denerwuje :/ Wiecie co z tym zrobić? Albo podajcie
mi adres do moderatorów o2 jeśli go znacie.


Nie ma już konta na o2, ale nie masz tam gdzieś nad polem gdzie wyświetlana jest lista maili takich opisów typu "nadawca" "data otrzymania" itp? Po kliknięciu któregoś chyba właśnie wg tego powinny się posortować maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:41, Piotrek_K napisał:

Kliknac na funkcje, ktora znajduje sie w czerwonym prostokacie?

Wielkie dzięki :D Wszystko działa jak należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować