Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

Wie ktoś może na jakim portalu nie kasują konta e-mailowego nigdy? A jeśli już kasują, to gdzie tego nie robią przez jak najdłuższy czas?
Aha, zapomniałem dodać, że skrzynka przyda mnie się głównie do gry w grę, dla której niezbędne jest posiadanie adresu e mail, a ten z którego regularnie korzystam już wykorzystałem i zapomniałem loginu do gry :). Tak więc z skrzynki będę korzystać raz na ruski rok i nie chcę żeby mi ją skasowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 09:49, Wintesun napisał:

Wie ktoś może na jakim portalu nie kasują konta e-mailowego nigdy? A jeśli już kasują,
to gdzie tego nie robią przez jak najdłuższy czas?
Aha, zapomniałem dodać, że skrzynka przyda mnie się głównie do gry w grę, dla której
niezbędne jest posiadanie adresu e mail, a ten z którego regularnie korzystam już wykorzystałem
i zapomniałem loginu do gry :). Tak więc z skrzynki będę korzystać raz na ruski rok i
nie chcę żeby mi ją skasowano.


Jak wspominali przedmówcy: Gmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 09:49, Wintesun napisał:

Wie ktoś może na jakim portalu nie kasują konta e-mailowego nigdy? A jeśli już kasują,
to gdzie tego nie robią przez jak najdłuższy czas?
Aha, zapomniałem dodać, że skrzynka przyda mnie się głównie do gry w grę, dla której
niezbędne jest posiadanie adresu e mail, a ten z którego regularnie korzystam już wykorzystałem
i zapomniałem loginu do gry :). Tak więc z skrzynki będę korzystać raz na ruski rok i
nie chcę żeby mi ją skasowano.


Gmail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy wysyłam na Wp list to dostaje maila:

Od: <MAILER-DAEMON@wp.pl> [Dodaj do białej/czarnej listy]
Do: <robzone1@wp.pl.>
[Pobierz treść wiadomości w formacie PDF] [Zapisz wiadomość na dysk]
Data: Wtorek, 7 Września 2010 19:53 [Zmień powiększenie treści listu]
Temat: problem z dostarczeniem Twojej wiadomosci / failure notice

Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz
serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie.
Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej.
===
Hi. This message was created automatically by mail system
at Wirtualna Polska.
I''m afraid I wasn''t able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I''ve given up. Sorry it didn''t work out.

<blackearthtiger@o2.pl>:
193.17.41.141 does not like recipient.
Remote host said: 500 No such user
Giving up on 193.17.41.141.

--- Ponizej znajduje sie kopia listu / Below this line is a copy of the message.

Return-Path: <robzone1@wp.pl>
Received: (wp-smtpd smtp.wp.pl 17937 invoked from network); 7 Sep 2010 19:53:49 +0200
Received: from out.poczta.wp.pl (HELO localhost) ([212.77.101.240])
(envelope-sender <robzone1@wp.pl>)
by smtp.wp.pl (WP-SMTPD) with SMTP
for <XXX@o2.pl>; 7 Sep 2010 19:53:49 +0200
Date: Tue, 07 Sep 2010 19:53:49 +0200
From: =?ISO-8859-2?Q?Robert_Skar=BFycki?= <robzone1@wp.pl>
To: XXX <XXXr@o2.pl>
Subject: Kupno repliki
Message-ID: <4c867c2d384224.07267305@wp.pl>
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/html; charset=iso-8859-2
Content-Transfer-Encoding: 8bit
Content-Disposition: inline
Disposition-Notification-To: robzone1@wp.pl
X-Mailer: Interfejs WWW nowej poczty Wirtualnej Polski
X-User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3
Organization: Poznaj Poczte WP http://poczta.wp.pl/info-start.html
X-WP-IP: 77.114.129.177
X-WP-AV: skaner antywirusowy poczty Wirtualnej Polski S. A.
X-WP-SPAM: NO 0000000 [0YO0]

To samo mam na drugim koncie na Wp i na O2.
Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo chętnie założyłbym konto na gmail.com. Czytałem już sporo pozytywnych opinii.
Jest tylko mały problem (z którego co niektórzy być może nie zdają sobie sprawy):

" 2.3 Użytkownikowi nie wolno korzystać z Serwisów ani przyjąć Warunków korzystania z nich, jeżeli (a) Użytkownik nie osiągnął pełnoletniości i w związku z tym nie może zawrzeć ze spółką Google wiążącej umowy lub jeżeli (b) Użytkownik jest osobą, której zgodnie z przepisami prawa USA lub innego kraju nie wolno korzystać z Serwisów, przez co należy rozumieć również kraj, którego Użytkownik jest mieszkańcem lub z którego Użytkownik korzysta z Serwisów."

Nie jestem osobą pełnoletnią.
Co polecacie mi zrobić w tej sytuacji? Może jakiś inny serwis warty polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:00, Rumcajsev napisał:

Myślę że FBI nie wejdzie Ci do domu jak się zarejestrujesz :)

Ha, też tak myślę. Staram się po prostu możliwie nie łamać regulaminów - po coś w końcu one są. A z drugiej strony znam już paru niepełnoletnich użytkowników gmail.com, nie osadzonych jeszcze na krzesłach elektrycznych. ;D
Nie ma pośpiechu, pomyślę jeszcze. Z tego co słyszałem, to jest to naprawdę dobry serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 18:15, Kardithron napisał:

Staram się po prostu możliwie nie łamać regulaminów - po coś w końcu
one są.


Ja slyszalem o czyms innym ;))

Dnia 16.09.2010 o 18:15, Kardithron napisał:

A z drugiej strony znam już paru niepełnoletnich użytkowników gmail.com, nie


Nikt tego nie sprawdza... bylo by to za drogie, gdyby google mialo zatrudniac osoby weryfikujace wszystkich uzytkownikow po uprzednim wyslaniu skanu dowodu...

Dnia 16.09.2010 o 18:15, Kardithron napisał:

osadzonych jeszcze na krzesłach elektrycznych. ;D


A w najgorszym przypadku, mialbys po prostu usniete konto, chyba ze porzadnie zaczniesz broic (masowy spam, wlamywanie sie do skrzynek innych i czerpanie z tego korzysci majatakowych, atak serwerow google, itp.), wtedy moze sie Toba zainteresowac prokuratura :P

Dnia 16.09.2010 o 18:15, Kardithron napisał:

Z tego co słyszałem, to jest to naprawdę dobry serwis.


Bo jest :) Na o2 i innych ciagle przychodzi spam, na gmaili wlasciwie nic. Szybo tez chodzi, pojemnosc 7,5GB (na dzien dzisiejszy - ciagle rosnie) starcza spokojnie do P2M (choc tutaj nalezy uwazac, za to google moze usunac konto) i wielu wiadomosci z duzymi zalacznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na skrzynkę pocztową może wkraść się wirus tak jak w komputerze? Mam pocztę na yahoo.com. Dziś rano z mojego konta został wysłany spam (Wiadomość w stylu "Hola przyjacielu, oto klucz do wolności.... sratatata i jakiś link) po angielsku. Adresy osób, do których trafiła wiadomość zostały pobrane z "odebranych wiadomości" z tego co zauważyłem. Nie z książki adresowej, a właśnie z kilkunastu ostatnio odebranych maili. O wszystkim dowiedziałem się od brata, który też dostał niby ode mnie takiego maila. Co ciekawe, nie mam tej wiadomości w "wysłanych". Proszę o poradę co mogę w tej sytuacji zrobić? Zacząłem od wysłania maila wyjaśniającego do wszystkich osób, które otrzymały tamtą wiadomość. Co dalej? Zaraz przeskanuję komputer. Dodam, że maila używam też na moim iPodzie touch. Może to na nim coś się zalęgło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz jakiegoś wirusa. Twoje konto pocztowe fizycznie leży na serwerze, gdyby ktoś tam się włamał, prawdopodobnie tyłka by sobie nie zawracał twoim kontem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 21:17, rob006 napisał:

Prawdopodobnie masz jakiegoś wirusa. Twoje konto pocztowe fizycznie leży na serwerze,
gdyby ktoś tam się włamał, prawdopodobnie tyłka by sobie nie zawracał twoim kontem ;]

Dzięki. W takim razie skanuję kompa. :/ Przywrócę też ustawienia fabryczne iPoda. Mam nadzieję, że to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu a ten chyba się nada...

Czy ktoś ma jeszcze dzisiaj problem z e-mailem na Interii? Po zalogowaniu się żadne maile mi się nie wyświetlają (widok klasyczny - bez jakiegokolwiek komunikatu, nowoczesny - "Błąd połączenia. Trwa rozwiązywanie problemu.", mobilny - "Wystąpił błąd: Nie udało się pobrać listy wiadomości" ). Wczoraj wszystko dobrze było... Jakbym stracił zawartość tej skrzynki to by mnie chyba trafiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 18:20, lajkbass96 napisał:

Od 2008 roku używam o2 i nie mam zastrzeżeń. ;)

Też kiedyś miałem, ale jakoś nie przypadło mi do gustu. Zawsze uważałem, że Gmail jest najlepszy. Najmniej spamu i w ogóle świetna poczta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować