Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

Gmail i hotmail tylko to się liczy :D. Prawdę mówiąc, skrzynka od MS, jest bardzo dobra, ale ma poważne problemy z filtrem antyspamowym. Da się przetrawić :D. Największym atutem hotmaila jest jego wygląd ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na G-mail dlatego bo jest najszybsza w odbieranu poczty i wysyłaniu . Hotmail też dlatego że otwiera wszystkie strony M$ :) i ładny wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto na 2o.pl . Potrzebuję nowe konto, założyłem sobie na interia.pl ale tam konto jest darmowe tylko przez niecały miesiąc. Spróbuję na g mail. Podoba mi się ciągle rosnąca pojemność poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w yahoo i też mi szypko dochodzi, jedym minusem filtr antyspamowy, zawsze coś przeuśći, no i mam też na Onecie, ten drugi tylko na polskie witryny.

Poza tym mi spam mi nie przeszkadza nie korzytam z maila zbyt często, ale co jakiś czas usuwam, bo jak mówią Jeżeli chcesz, żeby coś było dobrze zrobione, zrób to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakby nie patrzeć pocztę mam , na WP, Gmailu, o2, Onecie, Interii, CentrumXP, i co mogę powiedzieć, wszystkie są teraz takie same ponieważ korzystam z Thunderbirda i nie muszę sprawdzać poklei każdej poczty raz skonfigurowałem i już ładnie wszystko leci na dysk, ale fakt jeżeli wybrać jedna pocztę to CentrumXP jest naprawdę niezłe, ale gmail narazie jest szybszy więc polecam Gmaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gmail ftw. Jedyną wadą jest jego konfiguracja w kliencie poczty, która dla laika może być małym problemem ale wystarczy przeczytać instrukcję i wszystko będzie dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gmaila: niektórzy skarżą się, że bez powodu nie mogą zalogować się na konto, chociaż podają dobre hasło. Właśnie coś takiego mi się zdarzyło (swoją drogą, ciekawe jak to się dzieje), no i muszę pochwalić obsługę Gmaila. Podałem parę rzeczy, typu data utworzenia konta itp., no i udało się odzyskać maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, w zależności od potrzeb, skrzynki założone na różnych portalach. Z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawują się jednak gmail oraz o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:30, KoLoS napisał:

Mam, w zależności od potrzeb, skrzynki założone na różnych portalach. Z doświadczenia
wiem, że najlepiej sprawują się jednak gmail oraz o2.


G-mail dostal ocene "ungenügend" czyli u was 1. Dobrze to do nie jest. majow byc bardzo mocne problemy, jeszli chodzi o prywatnosc i ze mozna wladwo dostacz wyrusa. Jest to naprawde tak? Bo ja sam nigdy nie uzywamlem G-mail. Sam uzywam Googlemail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować