Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

KASZANKA TIME- czyli o największych wpadkach roku 2006 słow kilka

296 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 12:37, Graszczur napisał:

Najgorszym crapem był chyba Wilczy Szaniec...

przy najbliższej okazji(a to nie nastąpi niestety szybko) zaopatrzę sie w tą gierkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda jest taka że najlepszą częścią był Underground , każda kolejna była gorsza , no może nie licząc Most Wanted , takie moje ot skromne zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie piekielnie rozczarowalam Splinter Cell Double Agent... Wersja na PS2 bardzo fajnie sie zapowiadala (niestety moglam zagrac tylko w pierwsze etepy). Zachowali tam klasyczny interface, podczas gdy w wersji PC dali jakis taki wydziwiasty i psujacy imo klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Paskudna degradacja językowa wśród części młodszego pokolenia (patrz pismo pokemonowe, dysortografia, dysgrafia, dysmózgowie)

2) Chociaż specjalistą od wyścigówek nie jestem...
NFS Carbon: regres w stosunku do Most Wanted, cyrk z nowymi rozbudowanymi możliwościami zmiany wyglądu, które wcale nie były tak rozbudowane ("rozszerzmy spojler do 42%... nie, do 43%... nie, może wróćmy do 41%... oooch, tak ciężko się zdecydować!"), a ścieżka dźwiękowa mimo kilku miłych akcentów fatalna (szczególnie to, za przeproszeniem, techno-wypierdywanie rytmu w głównym menu które uznałem za uszkodzenie głośników). Brakowało już tylko helikopterów policyjnych, które zrzucałyby na mój wóz wybuchające beczki (kto pamięta w której części to było? :>).
Chociaż, żeby nie było: bardzo pozytywnie nastawiłem się do instytucji skrzydłowych, z których chociaż nie korzystałem nad wyraz często to bardzo cieszyło mnie, że ktoś obok jest po mojej stronie, wrażenie prędkości było pomimo tego, że mój komp za diabła nie chciał uruchomić efektu rozmycia, no i samochody... nie, stop! Część samochodów wciąż na swoim miejscu.
Następnego NFSa chce widzieć bardziej MW-podobnego (ergo: porządnego) niż Carbonopodobnego (ergo: przeciętnego z potencjałem, założywszy, że nie jest kontynuacją udanej serii... a jest).

To tyle, już mi lepiej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:12, Minsc i Boo napisał:

> Najgorszym crapem był chyba Wilczy Szaniec...
przy najbliższej okazji(a to nie nastąpi niestety szybko) zaopatrzę sie w tą gierkę:D

Widzę, że jesteś masochistą. No cóż, po zagraniu w tą tragedię albo będziesz leżał na podłodze ze śmiechu, albo doznasz wstrząsu psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 00:12, Minsc i Boo napisał:

> Najgorszym crapem był chyba Wilczy Szaniec...
przy najbliższej okazji(a to nie nastąpi niestety szybko) zaopatrzę sie w tą gierkę:D


Radzę ci zagrać w demo - zobaczysz przynajmniej jaka to gra - już menu wygląda beznadziejnie - a grać... to się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są dwie takie wpadki:
1) Gothic 3 niby wszystko ładnie grafika piękna, ale... niedopracowana i moim zdaniem nie ukończona gra, masa bugów.
2) R6 Lockdown za krótka i nic nie ma wspólnego z np. ravenshield''em (którego uważam za najlepszego R6) tak samo jak Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 09:18, Graszczur napisał:

Widzę, że jesteś masochistą. No cóż, po zagraniu w tą tragedię albo będziesz leżał na podłodze
ze śmiechu, albo doznasz wstrząsu psychicznego

masochistą moze nie jestem, ale liczę na ROFTL-a

ostania kaszana w jaka grałem to była Lula 3d...i powiem wam że momentami niezla była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 09:23, Madt napisał:

Radzę ci zagrać w demo - zobaczysz przynajmniej jaka to gra - już menu wygląda beznadziejnie
- a grać... to się nie da :P

gra chyba teraz jest po 10 zł. zanim zjadę do Polski pewnie już będzie w jakimś coverze.Szczególnie mnie interesują glosy postaci-szczegolnie te podkladane pod żenskie postacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 10:02, Cahlind napisał:

Dla mnie największą kaszanką tego roku była afera związana z niejakim panem Andrzejem L. -.-
oraz film Doom.

Co do Dooma to sie mogę zgodzić, co do Andrzeja L. to już nie bardzo. Dajcie spokój polityce bo cała polityka w Polsce to wielka kaszanka, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co złego zrobił wam Lepper??Pytam co.Krytykujecie go a nie macie zadnego pojecia słysząc jakies bzdury w fucktach i tego typu szmatławcach.Dla mnie porażek było kilka- występ polaków na MŚ,afera korupcyjna w polskiej pilce chodz nie jest to porażka że to wyszło,raczej sukces że wreszcie to bagno będzie czyste oraz niezdrowa sytuacja w polskiej polityce i oczernianie przez media każdego po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:06, Manieklbl napisał:

Co złego zrobił wam Lepper??Pytam co.Krytykujecie go a nie macie zadnego pojecia słysząc jakies
bzdury w fucktach i tego typu szmatławcach.Dla mnie porażek było kilka- występ polaków na MŚ,afera
korupcyjna w polskiej pilce chodz nie jest to porażka że to wyszło,raczej sukces że wreszcie
to bagno będzie czyste oraz niezdrowa sytuacja w polskiej polityce i oczernianie przez media
każdego po kolei



Ja się Leppera nie czepiam co zresztą już napisałem nie jednokrotnie.
MŚ porażka fakt- ale na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:06, Manieklbl napisał:

Co złego zrobił wam Lepper??Pytam co.Krytykujecie go a nie macie zadnego pojecia słysząc jakies
bzdury w fucktach i tego typu szmatławcach.Dla mnie porażek było kilka- występ polaków na MŚ,afera
korupcyjna w polskiej pilce chodz nie jest to porażka że to wyszło,raczej sukces że wreszcie
to bagno będzie czyste oraz niezdrowa sytuacja w polskiej polityce i oczernianie przez media
każdego po kolei

ejejej czy ja mówiłem że mam coś do andrzeja? Mówiłem o AFERZE w którą był wplątany -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaszanką są wszystkie polskie realia.
Niestety taki kraj... I jeszcze jest rok kaczki... ech
Źle się dzieje w państwie polskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie? Kaszanka 2006? Mała ilość Gothiców 3 w "Edycji Kolekcjonerskiej" i trudny dostęp do niej, na którą niestety się nie załapałem i raczej (odpukać) się już nie załapię ;p. Proszę nie komentować, czysta subiekcja (jest takie słowo?:>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować