Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

KASZANKA TIME- czyli o największych wpadkach roku 2006 słow kilka

296 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 18:09, citekmaniak napisał:

Jest to temat w którym możecie przedstawić największe wpadki z rynku komputerowego ale
i także ze świata kina, rozrywki itp.

a może na początek ty byś jakąś przedstawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:13, citekmaniak napisał:

ja bym głosował za grą Rapid Gunner


Z tego co wiem to gra zostałą wydana na świecie w 2004 a w polsce w 2005

Dnia 19.12.2006 o 18:13, citekmaniak napisał:

albo polish Racer.

Co to za gra polish Racer? Nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:13, citekmaniak napisał:

ja bym głosował za grą Rapid Gunner albo polish Racer. Kompromitacja poprostu

czy ja wiem czy to takie wpadki?? Szajsowe budżetówki jakich wiele co roku. Nikt nie wiązał z nimi żadnych nadzei i nikt tych gier nie oczekiwał.....

Ja stawiam na Twierdzę Legends...grałem w wersję angielską....koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:16, cubba napisał:

> ja bym głosował za grą Rapid Gunner

Z tego co wiem to gra zostałą wydana na świecie w 2004 a w polsce w 2005

> albo polish Racer.
Co to za gra polish Racer? Nie znam.


Polish racer jest to gra wydana przez PLAY. Jeździsz polskimi brykami. Żenująca gra. Poczytaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TC:NYC, a po co ty wrzucas jakieś budżetówy prosto z CDActionowej kaszanki? Nie było o nich nich słychać, kosztują po 10 zł więc raczej nie są największymi wpadkami roku... Gdybyś zapytał o najgorszą ge tego roku, to już bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:19, Kryhuu napisał:

Dla mnie TC:NYC, a po co ty wrzucas jakieś budżetówy prosto z CDActionowej kaszanki? Nie było
o nich nich słychać, kosztują po 10 zł więc raczej nie są największymi wpadkami roku... Gdybyś
zapytał o najgorszą ge tego roku, to już bardziej...

dobra, mój błąd, co do TC NYC to popieram. Koszmar nie gra. A miałbyc pogromca GTA. Spaliła na panewce. Koszmarnym kodem napisana i co chwile sie wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kompromitacją jest gothic 3. Kocham poprzednie części, ale ta po prostu mnie wku......!
Jak to możliwe że oblivion chodzi mi 1024 i prawie wszystko na high, a gothic 800 i nie da się grać.
Ponadto gra straciła klimat poprzednich części, system walki z pierwszej i drugiej części był prosty ale fajny. Nawet takie bzdury jak sposób trzymania miecza przez bezimiennego, w zależności ile miał procent ataku, bardzo cieszyły.
Wiele osób narzeka na niedostępność pancerzy w dwóch pierwszych częściach. A mi się to podobało, fajnie się czułem gdy ktoś dawał mi nowy pancerz który był dwa razy lepszy. Aż się czuło tą wzrastająco moc. Mimo iż gothic 3 nie jest grą naprawde złą dla mnie to jest porażka. Być może jest to wina moich wygórowanych wymagań. Nie wiem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będe musiał napisać takiego czegoś o kolejnej niemieckiej grze na którą czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:22, cubba napisał:

:D:D Jakoś nie widzę ;P


Bo źle ci podał i tyle.
Polish Racer to seria rych wszystkich Racerów Playa, np. Maluch Racer czy Poldek Driver. Wszystkie reprezentują bardzo kiepski poziom, ale Polacy z sentymentu do maluszka kupowali Maluch Racer, dzięki czemu Play postanowił kontynuować serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:28, pro evo napisał:

Już jest taki temat,tylko niepamiętam nazwy i niejestem w stanie podać linka :((

nie ma, sprawdzałem, no chyba źle to zrobiłem. zdaża sie. ale nie widzialem takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się Gothic 3 podoba. Fakt, że ma trochę głupie rozwiązania, ale giera jest warta grzechu.
Ja jestem zawiedziony dwoma rzeczami.

Po pierwsze: Oblivion. Nie powiem, gierka dobra, ale żeby w XXI wieku uciekać się do takiego bzdurnego chwytu jak Level Scalling??? To całą rozgrywkę psuje, gra nie stanowi większego wyzwania.

Po drugie: całe szumienie w branży o najlepsztm roku dla erpegowców w historii. Ja się pod tym zdaniem nie mogę podpisać. Dostaliśmy 3 sequele genialnych i odkrywczych gierek, i chociaż wszystkie 3 są ponadprzeciętne to nie było w tym roku żadnego powiewu świeżości. Wszystkie tytuły znane i oklepane. Nie chcę do końca życia być karmiony kolejnymi sequelami, chcę spróbować czegoś nowego. Niektórzy moą powiedzieć, że coś takiego jest niemal niemożliwe. Ale czy ktoś wierzył w pierwszego Gothica??? \Kto się spodziewał, że pierwsza gra teamu Piranha Bytes zrobi tytuł ponadczasowy??? Nawet oni sami w to nie wierzyli. Zatem oby nadeszły jeszcze lepsze czasy dla erpegowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Wszystkie

Dnia 19.12.2006 o 18:35, tykus napisał:

tytuły znane i oklepane. Nie chcę do końca życia być karmiony kolejnymi sequelami, chcę spróbować
czegoś nowego. Niektórzy moą powiedzieć, że coś takiego jest niemal niemożliwe. Ale czy ktoś
wierzył w pierwszego Gothica??? \Kto się spodziewał, że pierwsza gra teamu Piranha Bytes zrobi
tytuł ponadczasowy??? Nawet oni sami w to nie wierzyli. Zatem oby nadeszły jeszcze lepsze czasy
dla erpegowców.


Zgadzam się z tobą jeśli chodzi o kilka ostatnich zdań.
Tutaj chciałbym ci, sobie i całemu światu życzyć aby nadeszły lepsze czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:29, citekmaniak napisał:

> Już jest taki temat,tylko niepamiętam nazwy i niejestem w stanie podać linka :((
nie ma, sprawdzałem, no chyba źle to zrobiłem. zdaża sie. ale nie widzialem takiego


ty sie nie przejmuj - raczej nei ma takiego tematu - a nawet jak jest, to przyda mu sie drobny lifting ;)

pro evo -> skoro nie potrafisz podać linka ani niczego konkretnego, to sie lepiej w ogóle nie dopisuj...

to ja zarzucę swoją propozycją: (TO BĘDZIE OPINIA SUBIEKTYWNA!! więc darujcie sobie komentarze w stylu "a ja sie nie zgadzam" czy "gupi jesteś")
TES IV : OBLIVION [nie jestem pewien, czy został on wydany w 2006 czy jeszcze 2005, ale jestem zbyt leniwy by sprawdzić ;]
miał być wielki hit - gigantyczny świat, grafika od której krzesło sie pod tobą załamuje, nowa jakość w eRPGach. a co wyszło? ZBYT wielka gra z tragicznie zagospodarowanym światem (choć i tak lepiej to autorom wyszło niż te kilometry pustkowi w Morrowindzie) , nędzną fabułą, chorymi wymaganiami sprzętowymi i ogólnie jakimś takim... wewnętrznym "fuuj" ;)
ale przyznać muszę, że Oblivion ma kilka zalet, których nijak nie da pominąć - po pierwsze jest to zatrzęsienie rzeczy, które można tam zrobić i ogólnie: ilość czasu, jaki można zmarnotrawić przy tej grze. z ręką na sercu powiem, że ŻADNA gra nie przykuła mnie do monitora na bite 70 godzin. co prawda były to godziny wypełnione klnięciem (a że ścina, a że wywala do Windowsa, a że ogólnie ta gra jest do d**) - ale mimo to w nią grałem...
poza tym jest jeszcze grafika - rzeczywiście wspaniała i miodna, piękne lasy (co prawda ci, którzy grali w Gothica 3 - niestety nie ja - twierdzą, że lasy z Obka nijak sie mają do tych z Gothica) światłocienie i ogólnie bajery z wodotryskami. okupione to zostało oczywiście chorymi wymaganiami - i trzeba mieć naprawdę smoka a nie komputer, żeby nacieszyć się tym wszystkim (posiadacze Xboxa 360 oczywiście nie mają takich problemów - chociaż i tam, podczas jazdy na koniku, gra strasznie przycina).
Oblivion nie jest może Kaszaną - to całkiem niezła gra - ale to nie jest to, na co liczyłem... 8/10 [za misje gildii skrytobójców - bez nich byłoby 7+]

jak powiedziałem - nie chcę waszych komentarzy w stylu "nie zgadzam sie" czy "spójrz na to z innej strony" - bo to miała być subiektywna Kaszana 2006 roku - a Oblvion według mnie nią jest.

pozdrowienia dla fanów Obliviona, Azra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakichs wielkich wpadek nie odnotowalem. Niewiele bylo w tym roku gier, na ktore czekalem. W zasadzie to Dark Crusade i moze Mark of Chaos. Na DC sie nie zawiodlem a MoC jeszcze nie mam :P. Kurde moznaby powiedziec, ze gram ciagle w stare gry, nic nowego mnie nie interesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:24, TigerXP napisał:

Dla mnie kompromitacją jest gothic 3. Kocham poprzednie części, ale ta po prostu mnie wku......!
Jak to możliwe że oblivion chodzi mi 1024 i prawie wszystko na high, a gothic 800 i nie da
się grać.

Myślę że zdanie o G3 zmienisz za jakieś dwa-trzy lata- po upgrejdzie swojego kompa. Ja w Gothiki( wszystkie trzy stoją u mnie na póleczce) nie gram- ale widziałem jak moja luba gra w G3 i utyskuje na wydajnośc tej gry. Bardzo to psuje zabawę. Granie na zbyt słabym sprzęcie w dużej mierze odbiera przyjmność z rozgrywki.

Ale to nie wina gry samej w sobie, tylko sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować