Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

KASZANKA TIME- czyli o największych wpadkach roku 2006 słow kilka

296 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 19:03, Mistic napisał:

Wpadka roku 2006? Polonizacja X-men Legends 2 by Lem!


A co w tej polonizacji konkretnie spieprzyil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksze wpadki 2006 roku :
Musze przyznać że takiej spektakularnej wpadki w tym roku nie było ale kaszan też nie zabrakło :P

Stronghold Legends: Jedynka była bardzo dobra . w dwójce miała być super grafa itp a okazała sie mocną wpadką z wieloma błędami. a legendy to już badziewie totalne mnóstwo błędów z koszmarną grafiką duże rozczarowanie jak dla mnie.
Ojciec chrzestny: Gre zrobiło EA więc sie sodziewałem się nielada dzieła, a tu wyszedł klon GTA . i to o wiele gorszy od San Andreas, jedyne to zalicze na + to klimat ale reszta to nudny klon

Są jeszcze badziewia budżetowe ale je sobie daruje bo prawie każda z tych gier to crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że wszystko? No to chociażby spolszczenie pseudonimów postaci, z Cyclopsa zrobi Cyklopa, ze Storm - Sztorem, Sabretooth - Szablozębny, choroba by to wziełą, każdy wie jak brzmi spolszczone imie postaci bo wezmie sie pierwszy lepszy slownik, ale zeby uzyc tego w polonizacji to albo trzeba robic na odwal albo totalnie nie znac sie na robocie. Wystarczy wpisac X-men w googlach, wejzc na pierwsza strone (fanowska) o przygodach X-menow i NIGDZIE nie ma spolszczonego pseudonimu zadnej postaci, no moze poza nielicznymi przypadkami na tej stronie, ale sluzy to tylko urozmaiceniu recenzji/streszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o bardzo dobrze mike napisales. wogole zapomnialem ze byla taka kaszanka jak godfather. po prostu to cos co nazywaja gra to jedna wielka kpina. moze, to niegrywalne wogole jest. a cena teraz zeszla do 39.90. nawet 20 bym za to nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa: Klub Gracza. Czy trzeba jeszcze coś dodawać? Wiem, że jeszcze rok 2006 nie minął, ale:
po pierwsze - nie wierzę, że uda się z tym wystartować jeszcze w tym roku,
po drugie - pół roku obsuwy (jeśli dobrze pamętam miał wystartować w wakacje) to niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 00:53, ddd-d2 napisał:

Dwa słowa: Klub Gracza. Czy trzeba jeszcze coś dodawać? Wiem, że jeszcze rok 2006 nie minął,
ale:
po pierwsze - nie wierzę, że uda się z tym wystartować jeszcze w tym roku,
po drugie - pół roku obsuwy (jeśli dobrze pamętam miał wystartować w wakacje) to niemało.


I jeszcze ta terminologia "zloty strzal" LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 01:07, Astmatyk napisał:

Moim zdaniem nie tyle wina sprzetu co leniwych i niechlujnych ludzi odpowiedzialnych za engine.

Lenistwo i niechlujswo to dość mocne zarzuty. Jeżeli miałbym już coś zarzucać to raczej brak wystarczających umiejętności. Nie zmienia to jednak faktu że silnik G3 jest rzeczywiście fatalnie zooptymalizowany. Jednak za 2, 3 lata przestanie mieć to jakikolwiek znaczenie. Z gothikami zrestą było tak zawsze- kosmiczne wymagania i słaba wydajność.


ps:dla mnie przykładem bardzo dobrze zooptymalizowanej gry jest PREY(silniczek z DOOMA chyba). Chodzi płynnie na max detalach(anizo tylko x2) nawet na przeciętnym kompie, a wygląda przy tym naprawdę niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadki 2006?

- Gothic 3 /za kompletny brak optymalizacji silnika gry; moj komp w podpisie i slideshow nawet na srednich detalach/
- nowa definicja pre-ordera w wykonaniu CDP /FM2007, Nightfall/
- najnowszy album Iron Maiden /album nie jest zly, ale spodziewalem sie czegos lepszego/
- Tomasz Kuszczak w meczu z Kolumbia :-)
- Scarface: The World Is Yours /gra calkiem przyjemna, TYLKO calkiem przyjemna - a przeciez to material na hicior; sytuacja analogowa jak w przypadku GodFathera/
- cala masa opoznien gier z oferty CDP /PES6, Dark Messiah - ja wiem, ze nie za wszystko odpowiada CDP, ale to oni obiecywali :-)/
- Andrzej i Roman w rzadzie i slowa J.Kaczynskiego "Polacy wreszcie maja koalicje o jakiej marzyli"

Poza G3 kolejnosc przypadkowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadki 2006
- Poltyka, obleśna rodzinka Endriu, Romek i Kaczory jednym słowem B.L.E.E.E.E.
- G3 (optymalizacji brak)
- Scarface, nieudany klon GTA, choć przyznam że nagrabia brutalnością :P ale za tekstóry i prace kamery + optymalizacje skarcić muszę.
- Duke Nuke Forever a właściwie jego brak
- S.T.A.L.K.E.R. jak wyżej
- Klub Gracza, poza tym że działa wspaniale tylk w swerze mażeń graczy, to jeszcze złą okładke pokazuje na Splinet Cellu DA xFD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 01:14, Minsc i Boo napisał:

ps:dla mnie przykładem bardzo dobrze zooptymalizowanej gry jest PREY(silniczek z DOOMA chyba).
Chodzi płynnie na max detalach(anizo tylko x2) nawet na przeciętnym kompie, a wygląda przy
tym naprawdę niezle:)

Jeśli już o enginach mowa to jednak Source rządzi a zwłaszcza w wykonaniu CS-a, naprawde ładne
a już totalny rozmach ma Lost Coast, wygląd kuszy z rozgrzanym prętem, jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie widziałęm w życiu :D
niestetyt okupione jest to nędznymi 20 FPS (1024, HDR, max detal, średnia woda) :(
jśli chodzi o najwydajniejszy silniczek to chyba jednak podrasowany silnik Dooma 3 w Preyu.
na maxie pięknie lata na 30 klatkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:28, pro evo napisał:

Już jest taki temat,tylko niepamiętam nazwy i niejestem w stanie podać linka :((

Masz już 3 degrady od 3 moderatorów, a kroisz sobie czwarty. Jak masz coś takiego jeszcze raz pisać, to od razu daj sobie po łapach. Albo paluchy między drzwi i popchnij. Uwaga - to boli. ;)
Kolejne ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadki tego roku
-Rainbow Six:Lockdown -mial byc dodny nastepca a wyszla prostacka strzelanina
-Spliter Cell:Double Agent -tu chodzi glownie o totalne olanie prez ubisoft komputerowcow z porownaniu z wersja na xbox ta wersja wypada jak bubel
-Gothic 3 - brak optymalizacji

Wpadki CDP:
-GW:Nightfall (chyba nie trzeba tlumaczyc)
-czeste ostatnio przsowanie tytuw - najbardziej chyba Dark Messiah
-wstepna polonizacja GW (ale to moze nie ich wina)
-brak aktualizacji strony Nowej Extra Gry (mala wpadka ale zawsze)

Pewnie cos sie jeszcze znajdzie ale ja nic wiecej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 06:47, Hewios napisał:

Wpadki tego roku
-Rainbow Six:Lockdown -mial byc dodny nastepca a wyszla prostacka strzelanina
-Spliter Cell:Double Agent -tu chodzi glownie o totalne olanie prez ubisoft komputerowcow z
porownaniu z wersja na xbox ta wersja wypada jak bubel
-Gothic 3 - brak optymalizacji

Wpadki CDP:
-GW:Nightfall (chyba nie trzeba tlumaczyc)
-czeste ostatnio przsowanie tytuw - najbardziej chyba Dark Messiah
-wstepna polonizacja GW (ale to moze nie ich wina)
-brak aktualizacji strony Nowej Extra Gry (mala wpadka ale zawsze)

Pewnie cos sie jeszcze znajdzie ale ja nic wiecej nie pamietam


co do lockdowna to sie jak najbardziej zgadzam. wygrałem tą gre w konkursie cenegi i nawet jej nei rozpakowalem tylkko sprzedalem bo to poprostu jest żal.pl a nie gra. ale i tak nic nie pobije godfathera. najwiekszy shit tego roku. chyba sie zgodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się zgodzimy? W porównaniu do Mafii, którą wielbię (Ty zapewne też) to jest shit... Po prostu wyszło takie g*wienko na mienko (miękko, ale chciałem do rymu :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak prawda. dla mnie mafia jest najbardziej klimatyczna gra wszechczasow. po prostu cudo. a teraz gdy kosztuje 25zł przy 50zl jakie kosztuje godfather jest super. wogole to mafia powinna kosztowac 50zl a godfather 25zl. ale i tak z racji fanatyzmu mafii nabylem sobie wersje juz kolekcjonerska (dod.plytka z muzą, opakowanie, mapa miasta) cos cudownego. a godfather to poprostu kolejny bubel wydany przez ea ktore robi teraz gry tylko po to zeby byly. tak jak z fifą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować