Zaloguj się, aby obserwować  
Kaelthas

ORKI, TROLLE, GOBLINY - CZEMU SĄ UWAŻANE ZA ZŁE???

108 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 19:56, Kael'thas napisał:

WITAM W TYM TEMACIE

JA OSOBIŚCIE UWA�AM �E TE RASY S! CZESTO LEPSZE OD INNYCH BO MAJ! CIKAWSZE ZDOLNOŚCI

OTO PARE ZDJEA


Nauczy się pierwsze poprawnie pisać potem zakładaj tematy .
Zwracaj uwagę na poprawne pismo .
ale tematu takiego nie ma ,



Tak orkowie to bardzo dziwna rasa , czy one kiedyś istniały czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złe hmm. Ja orków nie lubiłem, puki nie zagrałem w Warcrafta, gdzie są naprawde świetną rasą. Mają własną historię i są przedstawieni jako myśląca (gdyż np. w DoW są to "TĘPAKI"), tak samo trolle. Ogrów nadal nie lubie, bo chodź mają czasem 2 głowy, to są głupie jakby niemiały jej wcale.

Co do zdolności. To każda rasa ma swoje zdolności i specjalności, to tak jak zapytać czemu nie lubisz krasnoludów przecierz mają takie fajne dziewczyny (chodzi o Warhammera).

Aha i nie wiem czemu, ale coś zwaliło ci się z Tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wszystko goblinoidalne, trolle, etc są złe jest już wpisane w kulturę. Tak się utarło i koniec. Natomiast jeśli wcielić się w takiego Orka to z ich punktu widzenia Elfy, Krasnoludy i Ludzie są źli. Inaczej tego nei da się wytłumaczyć.
Poza tym łatwiej jest ''nam'' uwierzyć, że coś jest dobre gdy jest piękne, etc a Gobsy do takich nie należą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:00, Lak5 napisał:

Tak orkowie to bardzo dziwna rasa , czy one kiedyś istniały czy nie ??


Akurat w ich istnienie bym powiątpiwał, ale kto tak wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:56, Kael'thas napisał:

WITAM W TYM TEMACIE
JA OSOBIŚCIE UWA�AM �E TE RASY S! CZESTO LEPSZE OD INNYCH BO MAJ! CIKAWSZE ZDOLNOŚCI
OTO PARE ZDJEA


Popierwsze pisz małymi literami , i jeśli już zakładasz temat to sprawdź pisownie , bo wypadało by żeby nazwa tematu oraz post "startowy" miał jako taki wygląd i był na jako takim poziomie. Tyle odemnie. A co do samej treści tematów. Orkowie oraz trolle i każde inne tego typu badziewie było uważane za stworzenia złe , okrutne oraz też bardzo tępe , np w Włady Pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:03, oOreVenOo napisał:

Popierwsze pisz małymi literami , i jeśli już zakładasz temat to sprawdź pisownie , bo wypadało



Sorry nie wiem jak sie to stało zjadło mi wszystkie znaki polskie i zastąpiło innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważane za złe, bo w większości gier fabularnych i książkach które były pierwsze głowni bohaterowie to ludzi, elfy, krasnoludy, gnomy itd. Potem doszły Drowy, Mroczne krasnoludy i gnomy i była masa światów w których orki to były bezmyślne stworzenia, które głowni bohaterowie bez pamięci siekali.

A potem tworząc w danym świcie książkę czy grę trzeba się tego trzymać, albo stworzyć własny świat od 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:56, Kael'thas napisał:

WITAM W TYM TEMACIE

JA OSOBIŚCIE UWA—AM —E TE RASY S! CZESTO LEPSZE OD INNYCH BO MAJ! CIKAWSZE ZDOLNOŚCI

OTO PARE ZDJEA

Ten temat jest troche dziwny ale sie dopisze

Sam wyraz twarzy mowi o orku ze jest zly.Swinski nos(a swinie sa bardzo nikczemne).Sa brudne(nawet szambo lepiej pachnie)Czy widziales kiedys film/gre zeby ork byl dobry?Orkowie sa to stworzenia przeznaczone do czynienia zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:06, Xingu napisał:

Uważane za złe, bo w większości gier fabularnych i książkach które były pierwsze głowni bohaterowie
to ludzi, elfy, krasnoludy, gnomy itd. Potem doszły Drowy, Mroczne krasnoludy i gnomy i była
masa światów w których orki to były bezmyślne stworzenia, które głowni bohaterowie bez pamięci
siekali.

A potem tworząc w danym świcie książkę czy grę trzeba się tego trzymać, albo stworzyć własny
świat od 0.


Nom ale zauważ, że po dojściu Drowów dołączyły one do Army List sił zła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:05, Adas69 napisał:

ja nigdy nie gram orkami gdy mam wybór....najczęściej gram ludźmi albo elfami^^


ja zazwyczaj gram też elfami ale czesto np w WOW pierwsze moje postacie były to orki tolle i taureni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rozumiecie przez ''złe'', czy to, że są one ''niedobre'' do grania, bądź się niepodobają komuś, czy, że opawiadają się one po stronie zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:06, Kael'thas napisał:

Sorry nie wiem jak sie to stało zjadło mi wszystkie znaki polskie i zastąpiło innymi


Prawdpodobnie nacisnąłeś ctrl+shit a to podowuje że znaków polskich nie ma i zamiast "z" masz "y" i na odwrót i takie tam jeszcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:11, oOreVenOo napisał:

Prawdpodobnie nacisnąłeś ctrl+shit a to podowuje że znaków polskich nie ma i zamiast "z" masz
"y" i na odwrót i takie tam jeszcze. :-)


dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować