Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czarodziejski statek już wkrótce w sprzedaży!

15 postów w tym temacie

Muszę pryznać, że "skrytobójca" przeszedł przez moje ręce i czytało się go nawet przyjemnie. Jak trafi się okazja, to zdecyduję się zakupić "Czarodziejski statek". A jeśli się spodoba, to może i następne tomy:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, trylogie "Skrytobójca" oraz " Złotoskóry" Robin Hobb, były jednymi z najlepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytałem!!! A kto nie czytał, niech przyzna się do swej ignorancji. Ludzie, nie wiecie co tracicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mlodyx666 -> "Moim skromnym zdaniem, trylogie "Skrytobójca" oraz " Złotoskóry" Robin Hobb, były jednymi z najlepszych książek jakie kiedykolwiek przeczytałem!!!"
Widać mało czytałeś.
Mam już zarówno cykl "Skrytobójca" jak i "Złotoskóry", więc kupię i ten. Ale przy dobrych, nie wspominając już o najlepszych, to one nawet nie stały ( również w sensie dosłownym ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jedne z najlepszych książek jakie czytałem to właśnie te autorstwa Robin Hobb. To właśnie trylogia "Skrutobójca" wprowadziła mnie w swiat fantazy a to swiadsczy o tym że są to naprawde dobre książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 08:32, przetalent napisał:

Zdecydowanie jedne z najlepszych książek jakie czytałem to właśnie te autorstwa Robin Hobb.
To właśnie trylogia "Skrutobójca" wprowadziła mnie w swiat fantazy a to swiadsczy o tym że
są to naprawde dobre książki :)

A o czym one są??Możecie dać jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:18, sig. napisał:

to jakaś reedycja? jestem pewien że czytałem 1 tom


Mozna to nazwac "reedycja" Maga, bo kiedys Proszynski i spolka wydawala ta serie Kupcy i ich zywostatki, ale nie do konca, bo bez trzeciego tomu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - ja mam cala sage od proszynskiego wiec mag tylko powiela juz prztarte sciezki - nie pierwszy raz tez chwalac sie bezpodstawnie, że są prekursorami - widac taka polityka medialna - wciskac kit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :) Ja juz czytalem "Czarodziejski statek" i "Szalony statek" kilka lat temu. Wtedy te ksiazki wydal Proszynski i S-ka. Nie wydal za to "Statku przeznaczenia" i czekam juz od dawna, az ktos wreszcie to u nas wyda. Ciekawe tylko kiedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować