Zaloguj się, aby obserwować  
stalker14

Oficjalna gildia STREFY MMO (mmo.gram.pl) - zapraszamy!

5 postów w tym temacie

Witam :-) Pewnie już coś wiecie o tym, ale przypomnę. Otóż 1 stycznia dokładnie o północy na przełomie 2006r/2007r zostanie otwarty portal traktujący o grach MMO nazwany STREFA MMO. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Adres strony to: mmo.gram.pl

Przy okazji chcieliśmy ogłosić, że trwa nabór do gildii Guild Wars STREFY MMO. Przystąpienie do niej da wiele korzyści. Wspomnę również o programie Strefa MMO: Guilds! Jest to program za pomocą którego docelowo wyłonimy specjalne oficjalne polskie gildie STREFY MMO dla każdej gry przez nas wspieranej. Zapraszamy liderów do zgłaszania swoich gildii/klanów! Więcej informacji o tym projekcie na mmo.gram.pl w dziale "Guilds!"

Serdecznie zapraszamy!

Sferis & spółka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt nie dopisał się do tego tematu.
Co do strony - bardzo dobrze się zapowiada, to będzie prawdziwa gratka dla fanów MMO. Wiele popularnych gier, szata na pewno będzie świetna. Co dużo mówić, strona na którą warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 15:10, MateoKiszlo napisał:

Ooo, a o tym jeszcze nie słyszałem. Ale i tak nie skorzystam, bo w gry MMO nie gram :) Po prostu
wciąż brak mi kasy, nawet na GW

Ja pogram jak bede mial neta na drugim kopie, ten jest taki ze kazda gierka sie scina

[ Mateo Kiszlo - Jak chcesz zarobic to graj w toto mix''a ;] Mi to zawsze pomaga z kasą ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować