Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Gran Turismo HD do ściągnięcia na gwiazdkę

17 postów w tym temacie

Tez mi wielki prezent, skoro malo kto posiada PS3. Zreszta nie ma sie co podniecac. Widzialem pare gier na PS3 w GameStopie i musze stwierdzic, ze to zadna rewelacja. Lepiej juz kupic Wii - nowy kontroler bardzo uatrakcyjnia zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotka jest jeszcze z GT4. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy czym - oprócz rozdziałki tekstur - będzie się różnić to demo od GT4 szczególnie, że GT4 można było odpalić bez problemu w 1080i (czy tam 1080p) na ps2 przy 60fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT... GT HD... Gran Turismo HD.... Legenda powróciła :D Teraz to muszę załatwić sobie PS3 ( co i tak bym prędedzej czy później kupił PS3) PS2 kupiłem dla GT4, PS3 kupię nie tylko dla GT5, ale tez dla innych gier. Tak czy owak, GT ROXXX! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a pewnie w przy okazji wydadzą jeszcze kilka "płatnych dem" w stylu GT4 prologue, a i pomysł kupowania samochodów przez mikropłatności wciąż im siedzi w głowach... Lubię Gran Turismo, ale nie lubię Polyphony. Cały czas nabijają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:04, are91 napisał:

Ta, a pewnie w przy okazji wydadzą jeszcze kilka "płatnych dem" w stylu GT4 prologue, a i pomysł
kupowania samochodów przez mikropłatności wciąż im siedzi w głowach... Lubię Gran Turismo,
ale nie lubię Polyphony. Cały czas nabijają kasę


Ja jakoś nie widze tego Polyphony tak cały czas wyciągającego z ciebie kasę, poza tym nie tylko Polyphony robiąc gry myśli o zarobieniu na tym pieniędzy, tak to nie tylko oni są tacy ŹLI i chcą coś zarobić, wszystkie (o nie O__O) firmy mają na celu zarobek na graczach (tak na nas! przerażające).

Pomyśl zanim coś napiszesz a jak nie wiesz czemu coś źle napisałeś to poszukaj w sieci jakiś klipów z wizytą w studiu Polyphony. Może zrozumiesz, że ci ludzie w pełni zasługują swoją pracą na te twoje żałosne pieniądze, jeśli oczywiście, będąc w Polsce kupujesz cokolwiek ze sklepu a nie od pirata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Heaven Smile
Pomyśl zanim coś napiszesz...

chciałbym zobaczyć ten Twoj niebianski uśmiech jak bedziesz ściagał poprzez net i mikropłatności przykładowe 750 fur (z GT4) i jakieś tam trasy... może na amerykańskie stawki to bedą mikropłatności, ale dla nastoletniego polaka to może być bardzo zniechęcające. Kupujac GT4 w dniu premiery dostałem za sume 229zl pełnoprawny produkt ze wszystkimi przewidzianymi samochodami i trasami a tutaj? nie!

możliwe, że ściaganie aut i tras zostało wprowadzone aby szybciej wydać samo GT HD bo stworzenie elektronicznych wersji wszystkich samochodów z GT4 zajełoby duuuuzo czasu.. wiec panowie dodajac nowe auta po premierze zostawili sobie margines czasu... ale to nie zmienia faktu, że otrzymujemy niepełny produkt, za który musimy dodatkowo płacic. a co z ludzmi bez mozliwosci podlączenia sieci? kiedyś aby grac wystarczyła konsola+pad+tv+gra.. teraz dodatkowe wymogi nie wszystkich zachęcają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować