Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczna zabawa z AMD - napisz recenzję, wygraj procesor!

206 postów w tym temacie

W obu newsach na temat konkursów, realizowanych we współpracy z AMD, znalazła się błędna informacja na temat nagrody głównej. Nie są nią, jak pisaliśmy wcześniej, procesory Turion X2 64, przeznaczone do komputerów mobilnych, a "stacjonarne" Athlony 64 X2 3800+ na podstawkę AM2. Za pomyłkę przepraszamy, została już ona poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie zadanie, ale fajne :) ... Mamy na szczęście troszkę czasu, więc na pewno coś wymyślę. Mam nadzieję, że spodoba się naszej wspaniałej, idealnej komisji... Co ja mówię!? Jakiej wspaniałej, jakiej idealnej? No boskiej poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:45, Domek napisał:

W obu newsach na temat konkursów, realizowanych we współpracy z AMD, znalazła się błędna informacja
na temat nagrody głównej. Nie są nią, jak pisaliśmy wcześniej, procesory Turion X2 64, przeznaczone
do komputerów mobilnych, a "stacjonarne" Athlony 64 X2 3800+ na podstawkę AM2. Za pomyłkę przepraszamy,
została już ona poprawiona.

hmm, moze nie doczytalem ale w jakim formacie maja byc przesyłane prace? text + własnoręczne obrazki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(pracę konkursową należy wysłać z adresu, na który założone jest konto)

No fajnie tylko ja od tygodni nie mogę się doprosić o zmianę adresu e-mail. Wszystkie gierki, które mam zarejestrowane sprzedałem i nie posiadam kluczy rejestracji elektronicznej.

I co teraz?


:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:49, gmx napisał:

hmm, moze nie doczytalem ale w jakim formacie maja byc przesyłane prace? text + własnoręczne
obrazki...


"Jeżeli jesteście gotowi spełnić ten warunek, to zapraszamy do wysyłania prac konkursowych w formacie DOC lub RTF na adres (...)". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:50, Domek napisał:

"Jeżeli jesteście gotowi spełnić ten warunek, to zapraszamy do wysyłania prac konkursowych
w formacie DOC lub RTF na adres (...)". :)

dzieki - fakt - jednak nie doczytalem :)

hmm, z pisaniem u mnie slabo ale:
1. jade na 4 dni do domu bez kompa wiec cos bede musial robic "na odwyku"
2. te Athlony tak sie ładnie do mnie uśmiechaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, recenzja gry, spoko.. ale oco chodzi z tym tworzeniem gry? .. Co trza zrobić ? .. Prosze o dokładny opis. Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, czyli jednak "normalne" procki :) . Hm, hm, no to trzeba wymyśleć...

PS Kukowsky-bardzo miło :) . Jeśli ja wygram, a Ty nie (no bo jak wygrasz, a ja nie, to szkoda gadać), to dystans między nami się zmniejszy, i będzie cacy :P . A jak wygramy obaj? Uuu, ta sama "laptopowa" przewaga.

Darkstar... a tam, cicho być ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że "Kukowsky kradziejnik laptopów" przyćmił moje "kradziejstwo laptopów", a teraz chcesz dołączyć do nas i ty. Mhm... 5 zł od wejścia do klubu ;-) Rozliczymy się po wynikach konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:30, WorldWar3PL napisał:

Widzę, że "Kukowsky kradziejnik laptopów" przyćmił moje "kradziejstwo laptopów", a teraz chcesz
dołączyć do nas i ty. Mhm... 5 zł od wejścia do klubu ;-) Rozliczymy się po wynikach konkursu.


ZŁODZIEJ! DECYDENT! No tak, Wy obaj żeście zaiwanili laptopy... O ile z Extra Klasyką nie miałem jak wziąć udziału (brak kasy do zainwestowania), to akurat z Twoim... mogłem wziąć. I jestem "gupi", że tego nie zrobiłem :) . Ech, ale się pieklę... tak jak i o konkursie na NPCa w Wiedźminie.

MonkOfWar, Creal Manoth, R/Me, n00b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować