• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Nigdy niczego niewysyłałem więc się pytam. Będe chciał sprzedać gre. Powiedzmy że ktoś będzie chciał ją kupić. To co mam iść z tą grą na poczte? Do jakiego okienka i co mam powiedzieć i czy ja za to będe musiał zapłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:33, Kodix87 napisał:

Ej nie wiem jak dodac moją gre do uzywek??? bo mam oryginalnego Warcrafta III + dodatek a nie wiem jak to wstawić do sprzedazy
;/



Musisz najpierw grę zarejestrować elektronicznie. Potem na stronie gram.pl kliknąć moje konto. Tam będą wszystkie twoje zarejestrowane gry. I będzie taki duży guzik sprzedaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:37, Grizzly. napisał:

> Ej nie wiem jak dodac moją gre do uzywek??? bo mam oryginalnego Warcrafta III + dodatek a nie wiem jak to wstawić do
sprzedazy
> ;/


Musisz najpierw grę zarejestrować elektronicznie. Potem na stronie gram.pl kliknąć moje konto. Tam
będą wszystkie twoje zarejestrowane gry. I będzie taki duży guzik sprzedaj.

>
>
>
>>A jeśli ta gra nie jest najnowsza i nie ma tego kodu od CD Project to co ?? prubuje wpisac CD-key z płyty bo innego kodu nie mam i nic nie da sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:41, Kodix87 napisał:

>>A
jeśli ta gra nie jest najnowsza i nie ma tego kodu od CD Project to co ?? prubuje wpisac CD-key z płyty bo innego kodu nie
mam i nic nie da sie...


To już nie możesz sprzedać.Spróbuj poszukać kodu do rejestracji elektronicznej.

Nigdy niczego niewysyłałem więc się pytam. Będe chciał sprzedać gre. Powiedzmy że ktoś będzie chciał ją kupić. To co mam iść z tą grą na poczte? Do jakiego okienka i co mam powiedzieć i czy ja za to będe musiał zapłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 01:38, KHRoN napisał:

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie...
ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )


Prawdopodobnie pechowo trafiłeś na przerwę techniczną Inteligo - bardzo często, ok 1 w nocy ich serwis transakcyjny ma chwilową przerwę :(

Skontaktuj się proszę z naszym działem obsługi klienta w sklepie: zamowienia@gram.pl. Koniecznie napisz w mailu z jakiego konta zamawiałeś grę (xywka, mail) oraz jaki adres podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 07:33, Kodix87 napisał:

Ej nie wiem jak dodac moją gre do uzywek??? bo mam oryginalnego Warcrafta III + dodatek a nie wiem jak to wstawić do sprzedazy
;/


W dziale używek można sprzedać TYLKO gry, które zarejestrowałeś elektronicznie (potrzebna jest do tego karta rejestracji elektronicznej - o taka: http://www.gram.pl/www/01/img/info_gkr_img.gif). Jest to celowe, ponieważ w ten sposób weryfikujemy, że osoba sprzedająca faktycznie posiada tą grę. Jeżeli gra, ktorą posiadasz nie ma opcji rejestracji elektronicznej to niestety nie ma możliwości jej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jeszcze jeden bajer - wciąż i wciąż mam w koszyku towar którego NIE ZAMAWIAM
... najpierw DSII potem dodatek do W40k??? ciągle muszę to usuwać... no przecież nie dodaję tego klikając gdzie popadnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlaczego wczoraj mogłem kupić SWAT 4 za 1 zł a dzisiaj już za 30 zł ?? Nigdzie nie było wspomniane że oferta jest kilkugodzinna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 08:54, Air napisał:

Dlaczego wczoraj mogłem kupić SWAT 4 za 1 zł a dzisiaj już za 30 zł ?? Nigdzie nie było wspomniane że oferta jest kilkugodzinna
:(

Nigdzie, tez nie bylo napisane, ze oferta jest dozywotnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio w sklepie zobaczyłem coś interesujacego (gram.pl), DESPERADOS kosztował 0.00 zł i było napisane : użyj max 6 wPLN :D chwilowy błąd ? :) Czy rozdajecie gry ? :D nie pamietam czy bylo napisane ze towar niedostepny czy tam dostepny ale tak bylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 09:28, SirMike napisał:

> Dlaczego wczoraj mogłem kupić SWAT 4 za 1 zł a dzisiaj już za 30 zł ?? Nigdzie nie było wspomniane że oferta jest kilkugodzinna

> :(
Nigdzie, tez nie bylo napisane, ze oferta jest dozywotnia ;)

Zgadza się :) Kurcze żałuję że się nie zdecydowałem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja chcialbym zwrocic na szczegol natury technicznej:
jest jakis problem z polskimi znakami, a mam taka w nazwisku.
w mailu potwierdzajacym zakup jest prawidlowo "ś" natomiast w szczegolach transakcji zamiast tej literki widnieje "?". niby nic ale troche to denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>A jeśli ta gra nie jest najnowsza i nie ma tego kodu od CD Project to co ?? prubuje wpisac CD-key z płyty bo innego kodu nie

Dnia 07.10.2005 o 07:41, Kodix87 napisał:

mam i nic nie da sie...


Gry jak już powiedziano w Używkach będą wytawiane po rejestracji elektronicznej. Skoro nie masz możliwości zarejestrowaćgry bo nie była ona objęta taką rejestracją (jest stara) - to jedynym sposobem sprzedaży jest aukcja internetowa albo prywatna odsprzedaż.
Rejestracjąobjęte są gry dopiero od kilku lat (niecałe 3) więc niestety starszych gier, które zakupione zostały przed premierą GothickII nie można rejestrować a tym samym sprzedawać poprzez dział Używki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a może... O_o ale NIE LUBIĘ narzucających się promocji ;P nie lubię jak znajduję w koszyku coś czego osobiście nie wziąłem z pułki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moze nie tyle problem techniczny, ale nie wiedzialem gdzie to wpisac ;P, bo temat z propozycjami odnosi sie do Forum a nie sklepu :/. A wiec tak:

Czy kiedykolwiek w sklepie bedzie mozna kupic koszulke mniejsza niz L?? Panowie i Panie z CDP, sa osobniki mniejszej postury tez, a w ''L''ce to bedze dosyc komicznie wygladal ;P, Taka M bylaby juz ok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 17:42, Piotrek K. napisał:

Moze nie tyle problem techniczny, ale nie wiedzialem gdzie to wpisac ;P, bo temat z propozycjami odnosi sie do Forum a nie
sklepu :/. A wiec tak:

Czy kiedykolwiek w sklepie bedzie mozna kupic koszulke mniejsza niz L?? Panowie i Panie
z CDP, sa osobniki mniejszej postury tez, a w ''''L''''ce to bedze dosyc komicznie wygladal ;P, Taka M bylaby juz ok
^^


no ja też mam ten problem tyle,że najmniejszy rozmiar w sklepie to L a ja mam S:Dschęcią bym kupił koszulke bo mi sie podoba ale nie ma jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować