Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Wesołych Swiąt Robaczki!

133 postów w tym temacie

A więc teraz ja :)

Oby wam się udało
Zjeść całą Wigilie i wyjść z tego cało.
By opłatkiem się przełamać,
a na nartach kości nie połamać.
By mieć bardzo wesołe święta,
a twa buzia niech będzie zawsze uśmiechnięta :D
By wszytkie potrawy na stole,
były zrobione, że rzec chcesz Ole :P.
Żeby nauki było jak najmniej,
by przed kompem na godzinke zasiąść pzynajmniej.


( ale mam wene :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczą, MODERATOROM, oraz pracowniką CDP, zycze wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych swiat Bozego Narodzenia,Oraz bardzo hucznego SYLWESTRA<<<Pozdrawiam>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim forumowiczom, czyli od Bumelantów przez Brygadzistów mijając po drodze Sekretarzy, wyhamowując powoli przy Mordkach i zatrzymując się na pracownikach CDP... Wszystkiego Najlepszego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:31, Probos napisał:

a na nartach kości nie połamać.


No na pewn nikt się na nartach w tym roku (przynajmniej na razie) nie połamie :-( A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radosnych, Poważnych i Smacznych Świąt w Gronie Przyjaciół, Rodziny i Okolicznej Zwierzyny Hodowlano-Dzikiej, Uśmiechu na Pysiu, Kilogramów Smacznej, Postnej Kiełbasy Pod Choinką, Spełnienia Wszystkich Sekretnych Marzeń, o Ile Nie Uwłaczają One Czyjejś, Hm, Czci, Spokojnego Wypoczynku Nie Tylko Przed Kompem, Telewizorem Czy Innym Wynalazkiem Radzieckiej Myśli Technicznej (Nie Mów Nic o Tych Nubach z IBM, Zerżnęli Wszystko Od Dziadzia Pietrowskija Wołodii, Rolnika Spod Władywostoku); Szczęśliwego Roku A.D. 2007, Wypełnionego Radochą, z Nieustającym (Wciąż, Aż Od Świąt) Bananem Na Gębie, Aby Towarzyszyli Wam Tylko Ludzie Poważni, Inteligentni i Nieznający Poczucia Humoru, Żadni Szydzący Wilcy Jakowyś. Powodzenia w Życiu Towarzyskym, Edukacyjnym, Pracowniczym, Piwnicznym Czy Dowolnym Innym, Byle Nie Partyjnym. I Mniej Idiotów Na Liście GG, Bo Czasem Się Jakiś Kretyn Trafi, Co To Głupimi Życzeniami Obdziela, Jeszcze Nawet Prawie Każdy Wyraz Wielką Literą Rozpoczynający.

Tego Wam (Ba, Przede Wszystkim Sobie) Życzy MonkOfWar, Czy Pod Jakim Innym Mianem Mnie Tam Znacie, Dobrzy Ludzie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:18, MonkOfWar napisał:

I Mniej Idiotów Na Liście
GG, Bo Czasem Się Jakiś Kretyn Trafi, Co To Głupimi Życzeniami Obdziela, Jeszcze Nawet Prawie
Każdy Wyraz Wielką Literą Rozpoczynający.


Heh, no i mam. Nie przetworzyłem do końca :) . Przepraszam :D .

PS Wielkie dzięki, Sol :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie, prezentów ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti, snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodychy słodszej niż tort karmelkowy, dobrych przyjaciół na bal sylwestrowy!

--------------

Kow3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A więc wszystkiego naj,naj,najlepszego dużo zdrowia szczescia i innych szcześliwych podarków od losu , mega pieców super giek i mnóstwo czasu na gram.pl życze wszystkim forumowiczom, modkom i pracownikom cdp .


mike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia szczęścia pomyślności dużo sexu i miłości w święta oraz nadchodzący nowy rok życzę wszystkim użytkownikom forum oraz całej ekipie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem tutaj przekierowany po założeniu pewnego tematu z życzeniami. Nie chodziło o to, że nie korzystam z wyszukiwarki, ale chciałem specjalnie w nazwie tematu bardzo czytelnie przedstawić swe życzenia, żeby każdy zwrócił na to uwagę :)
Przejdźmy więc do rzeczy:

Chciałbym życzyć Wam wesołych i miłych świąt w ciepłej rodzinnej atmosferze, udanego Sylwestra i, przede wszystkim (bo taka jest tematyka tego forum) wymarzonych gier pod choinką!
Chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za ewentualną współpracę, wymianę poglądów i poświęcanie czasu na tłumaczenie mi wielu rzeczy.
Jesteście świetnymi towarzyszami rozmów i nie zmieniajcie się, chyba że na jeszcze lepsze (o ile się tak da)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego naj, naj, naj, samych wypasionych gierek pod choinką i oby każda wam śmigała jak ta lala :D

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować