Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Wesołych Swiąt Robaczki!

133 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

I udało mi się, jako pierwszej. :)

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

Sol.


Heh, uprzedziłaś mnie...:)
Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt życzę, smacznego karpia (oczywiście w panierce, nie żywego) i obrzydliwie dużo prezentów

A Tobie Słońce, jeszcze diabelskiej zabawy sylwestrowej (uważaj chodząc *po Tatrach*...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swoim imieniu dziekuje, a calej ekipie CDP zycze wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia w jakiej tylko atmosferze i gdzie tylko sobie wymarzycie. Oby wszelakie projekty udalo sie zrealizowac ku naszej i waszej uciesze. Wszystkiego najlepszego CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja życzę :
-pod choinkę dużo gier
-zmniejszenia się kółka wzajemnej adoracji na forum gram.pl ( nie to że coś mam do CDP, to jest porządna firma ale jak każdemu zdarza się coś sp... ale fani mówią że i tak fajnie) a zresztą nieważne...
-Uwolnienia się od oszołomów typu:Roman G. ,Lech i Jarek K.,Donald T. i
-Smacznego karpia
-Podwyżek (czy jak młodsi użytkownicy) lepszych ocen
-Nie psioczenia przez fanów na każdym kroku Cenegi
-Nie opóźniania się z rozmaitymi premierami(vide. GW itp.)
-Lepszych kurierów
-Większych instrukcji
-Upicia się do nieprzytomności (oczywiście soczkiem...)


To chyba wszystko
:p(I)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji świąt życzę wszystkim pracownikom CDP wesołych świąt, podwyżek i spełnienia marzeń. Życzę także forumowiczom i moderatorom wesołych świąt, żebyście wszyscy mieli spokojne święta. A w Sylwestra porządnej balangi byle by nie za mocno zakrapianej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownikom CDP i wszystkim ludziom powiązanym z CDP z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia, szcześcia i zadowolenia z pracy. By te Święta upłynęły w spokoju i zadumie, a Nowy Rok 2007 przyniusł wiele dobrego i był jeszcze lepszy jak ten mijający. Z głębi serca Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam życzę zdrowia, szczęścia i jeszcze raz kasy. I cobyście na sylwestrze spod stołu o własnych siłach nie wyleźli...

PS: mam nadzieję że te "robaczki" to jest wyraz serdeczności a nie wymskło się szanownej Sol co CDP myśli o forumowiczach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na taki temat. :)

Zatem składam serdeczne życzenia pogodnych, wesołych, pachnących choinką świąt oraz niezapomnianego, dosłownie i w przenośni, sylwestra całemu CDP (obyście nadal robili to, co robicie i oby wychodziło wam to coraz lepiej) i wszystkim forumowiczom: tym dobrym, tym złym i tym brzydkim. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:36, Fumiko napisał:

PS: mam nadzieję że te "robaczki" to jest wyraz serdeczności a nie wymskło się szanownej Sol
co CDP myśli o forumowiczach ;-)

<macha radośnie czułkami i rozchlapuje z entuzjazmem po okolicy bliżej nie zidentyfikowaną ciecz>

No to moje życzenia brzmią tak. Obyście od stołu Wigilijnego wstać nie mogli. Oby wam rodzinkę na zespół komików podmienili. Oby Święty Mikołaj tak się waszego psa przestraszył co by uciekł zostawiając worek prezentów. Oby rząd zwariował i zlikwidował akcyzę na alkohol. Oby księża wreszcie przyznali że Piekła nie ma i hulać można ile dusza zapragnie. Oby radosne ryki i śmiechy z waszych domostw wystraszyły wszelkie choróbska jakie się pałętały po okolicy (NA ŚMIERĆ). I obyście po świętach mieli uśmiechy od potylicy do potylicy i zapasy radości, optymizmu i entuzjazmu na cały rok, albo i dwa następne lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesolych i pogodnych swiat bozego narodzenia oraz wyskokowego sylwestra :

Mikołaja w kominie,
prezentów ile się nawinie,
gierek pełne skrzynki,
dwumetrowej choinki,
przed domem bałwana i
sylwestra do rana.

Zyczy wam WolfClub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, w dwóch wątkach życzenie i nie wiem gdzie składać. No to może w firmowym:D
Zdrowych, pogodnych i wesołych tych Świąt, wiele sztucznego śniegu (bo na prawdziwy nie ma chyba już co liczyć), 89 potraw na wigilijnym stole, najedzenia sie do syta bez przybytku na wadze, radości, szczęścia, pogody ducha, ciała, powrotu na forum po świętach (jeśli ktoś zmyka) oraz .............. (wpisać właściwe) ;)

PS. Życzenia noworoczne w swoim czasie, no bo chyba jeszcze tu wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życze może...

Dużo imprezek co rana,
2 kilo banana,
świetnych przygodówek,
i jakiś nówek (czyt. nowa gra)
wiele radości,
i fajnych gości.

Powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować