Zaloguj się, aby obserwować  
kurczak-AFC

Nowy NFS marzeń.

4 posty w tym temacie

Co byscie chcieli, aby znalazło się w nowym NFS? ja bym chciał, żeby możliwości tuningu były z U2, wyścigi z MW i niektóre z U2 (np. te na lotnisku) oraz z Carbona (Drift i Kanion), fabuła i "długość" gry z MW (pomysł z czarną listą był świetny jak dla mnie. przejśćie MW zajęło mi ok tygodnia a Carbona przeszedłem z trzy dni... Carbon jest zbyt krótki), ilość samochodów z Carbona i grafika (ale nie z filmików) też z Carbona. Filmiki mogliby dać takie jak w MW (pod względem graficznym).

Ja już się nie mogę doczekać na nowego NFS a on wyjdzie dopiero za ok rok... :(. nawet nazwa jest nam nieznana... ehh... takie życie fana NFS...

Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:28, kurczak-AFC napisał:

Co byscie chcieli, aby znalazło się w nowym NFS? ja bym chciał, żeby możliwości tuningu były
z U2, wyścigi z MW i niektóre z U2 (np. te na lotnisku) oraz z Carbona (Drift i Kanion), fabuła
i "długość" gry z MW (pomysł z czarną listą był świetny jak dla mnie. przejśćie MW zajęło mi
ok tygodnia a Carbona przeszedłem z trzy dni... Carbon jest zbyt krótki), ilość samochodów
z Carbona i grafika (ale nie z filmików) też z Carbona. Filmiki mogliby dać takie jak w MW
(pod względem graficznym).

Ja już się nie mogę doczekać na nowego NFS a on wyjdzie dopiero za ok rok... :(. nawet nazwa
jest nam nieznana... ehh... takie życie fana NFS...

Pozdro :)

Masz temat z Carbonem. Tam jest wszystko. Cały tuning

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Skoro link do starszego wątku był podany ten można zamknąć

Kurczak-AFC----> używaj wyszukiwarki zanim załozysz nowy wątek, żeby sprawdzić czy przypadkiem takiego juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować