Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crackdown na X360 w lutym

18 postów w tym temacie

Taaa...Crackdown to nie jesat HALO3 więc nie ma się z czego cieszyć. Poza tym ta gra miała przecież przydomek Crapdown a to powinno napawać niepokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 11:27, Ugry napisał:

Ha ha, pierwszy!

Jezu ale masz podniete. Crackdown fajnie sie zapowiada tylko ze na xboxa 360 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No M$ musi teraz się troszkę ostrzej promować. W tej chwili mają wypracowaną pozycję muszą po prostu robić swoje. Cracdown pewnie nie będzie hitem wszechczasów, ale kolejna solidna pozycja na pewno konsoli pomoże. pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 12:06, Brtek napisał:

> Ha ha, pierwszy!
>
Jezu ale masz podniete. Crackdown fajnie sie zapowiada tylko ze na xboxa 360 :/


No niestety ... w imię hasła więcej i lepiej na konsolach ... po prostu developerom bardziej się opłaca. Pecet niestety już dawno przestał być platformą marzeń. Drogie koszty ciągłego upgradeowania, do których zmuszają co raz to nowe gry po prostu odcinają część graczy od danego tytułu, a co za tym idzie pozbawiają wydawcę klientów. Plus piractwo, które szerzy się na pecetach na lewo i prawo, wystarczy obadać strony torrentowe. Na konsolach sytuacja jest zgoła odmienna. Bo nowa gra pójdzie na każdej konsoli docelowej, nie ma problemów z konfiguracją, za małą ilością ramu czy kartą graficzną. Dodatkowo usługi takie jak LIVE skutecznie odciągają graczy od używania "kopii zapasowych". Jak ktoś nie wierzy to niech poczyta ostatni wątek na temat Call of Duty 3. Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a tak dla wszystkich, którzy zaraz zaczną brzęczeć, że gry drogie itd. Oczywiście jak ktoś chce mieć je wszystkie (tak jak pokemony) to musi mieć mieć mnóstwo kasy. Ja wyznaję trochę inną zasadę i dzięki temu z każdej gry czerpię 100%. Kupuję tylko największe hiciory i wyciskam z nich 110%. Skoro mnie nie stać na zagrani w każdą grę to zagram chociaż w te najlepsze. Pozostałe dobre tytuły można nabyć jako używki, wymienić się itd. itp. Poza tym jak wydało się na grę pieniążki to jednak gameplay daje więcej satysfakcji, POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pogram w demo tej gry - gdy tylko będę miał X360, czyli w pierwszym kwartale 2007 roku. Sklasyfikowanie gry jako 18+ podgrzewa atmosferę;)

PC będzie dla WoW+TBC i strategii, X360 dla typowych konsolowych "hiciorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, co tak na mnie naskakujecie? Nie wiedziałem co napisac, to napisałem to, co mnie aktualnie napawało dumą :)
ProChaos, jeśli to było do mnie, to goń się, a jak nie do mnie, to już nie goń się. ^.^
Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:36, Ugry napisał:

(...) to napisałem to, co mnie aktualnie
napawało dumą :)


no to faktycznie masz straszny powod do dumy - nic tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować