Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Microsoft Office - porady / rozwiązywanie problemów !

116 postów w tym temacie

Jak zmienić język w wordzie na francuski, żeby nie zmienił mi się układ klawiszy na takie
jak we francuskich klawiaturach bo to za duża udręka i żeby podkreślał mi błędy podczas
pisania po francusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wydrukować tłumaczenia tekstów piosenek - jedna wyrównana do lewej, druga do prawej( na jednej kartce). Jak to zrobić?? Zapomniałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 18:29, Woo-Cash napisał:

Chciałbym wydrukować tłumaczenia tekstów piosenek - jedna wyrównana do lewej, druga do
prawej( na jednej kartce). Jak to zrobić?? Zapomniałem ;D


Chyba najprościej zrobić dwie kolumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie/problem.. Wczoraj przez przypadek usunąłem jakiś plik z office''a i teraz przy włączeniu jakiegoś programy wyskakuje mi żeby zainstalować od nowa i wybrać ścieżkę.. mam płytę ale zapomniałem z domu licencji z serialem i tu moje pytanie czy przy instalowaniu office''a zapisuje się gdzieś serial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Ostatnio zatrzymałem się na takiej małej pracy z inforamtyki.
W każdym razie problemem jest to, że nie wiem jak wypełnić załóżmy kilka komórek w kolumnie AUTOMATYCZNIE liczbami, tylko, że nie po kolei. Nie jest tajemnicą jak to zrobić, aby liczby rosły w zwykły sposób lub wg. ustalonego schematu.
Ja jednak potrzebuję aby excel automatycznie wypełnił mi komórki liczbami o dowolnej kolejności np. 1, -5, 4 itd. Wiem jak to się robi w OpenOffice, ale w Excelu nie moge tego zrobić. Będę wdzięczny za szybką pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rejestrze moze bedzie, bodajze Everest to pokazywal, sciagnij go (najlepiej najbardziej rozbudowana wersje, czyli trial) i zobacz.

wejdz do rejestru (uruchom/run -> regedit) i:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak zrobię prezentację w Microsoft PowerPoint 2007 to będą mógł ją odtworzyć w wersji 2003 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czystej wersji - nie ma mowy. Krótko po tym błędzie wyszła poprawka do pakietu MO 2003 która umożliwia odczytywanie nowszych wersji. Więc jedynym sposobem jest ściągnięcie tej poprawki i zainstalowanie jej tam gdzie chcesz otworzyć swoją prezentację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 10:06, Magok napisał:

Mam pytanie jak zrobię prezentację w Microsoft PowerPoint 2007 to będą mógł ją odtworzyć
w wersji 2003 ?


Ściągnij ze strony Microsoftu FileFormatConverter dla Office 2007, zainstaluj i wszystko będzie hulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Korzystam z office''a 2003.
jestem w trakcie pisania pracy przejściowej.
Coś mi się chyba wczoraj nacisnęło i teraz jak chcę dopisać jakies słowo/litere przed jakims zdaniem czy innym słowem to postawienie każdej jednej litery automatycznie kasuje pierwszą literę która już była zamiast przesuwać po prostu tekst w prawo.

jak wyłączyć tą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 13:09, Citkowsky napisał:

Mam problem. Korzystam z office''a 2003.
jestem w trakcie pisania pracy przejściowej.
Coś mi się chyba wczoraj nacisnęło i teraz jak chcę dopisać jakies słowo/litere przed
jakims zdaniem czy innym słowem to postawienie każdej jednej litery automatycznie kasuje
pierwszą literę która już była zamiast przesuwać po prostu tekst w prawo.

jak wyłączyć tą opcję?


Wciśnij Insert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma/widział/wie MS office w wersji Student? Z tego co wiem, jest to ten sam pakiet co normalny, tyle ze w obniżonej cenie dla studentów. Dla mnie ważne jest, żeby Excel obsługiwał makra. Może ktoś to potwierdzić?
Dla mnie to b.ważne, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word 2003.
1. Jak usunąć wszystkie hiperłącza z tekstu?
2. Jak się robiło spis ilustracji? Mam wszystkie zdjęcia popodpisywane i teraz ich spis muszę zrobić, a za Chiiny nie mogę sobie przypomnieć jak to się robiło.

Z góry dzięki.

EDIT, drugie już nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 17:10, Markush napisał:

Word 2003.
1. Jak usunąć wszystkie hiperłącza z tekstu?


Jeśli chcesz się pobawić to każde z osobna ręcznie, to najeżdżasz na łącze - prawy przycisk - hiperłącze - usuń hiperłącze.
Aby zrobić to masowo dla całego dokumentu musisz skorzystać z makra, szczegóły można znaleźć na stronie Support Microsoft pod hasłem "Jak ręcznie usunąć hiperłącza z dokumentów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować