Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziewczyny z Frag Dolls górą!

63 postów w tym temacie

Oj drodzy gracze, krótki miecz was zwodzi.
No ale patrząc na te panie to się nie dziwie, szczególnie ta ruda jest apetyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znalazłem dużo takich lasek po necie i to w Polsce. Ładne, "ubarwione" i dobre w grach komputerowych. Nie mogłem jak kolejny raz ich team ogrywał nasz w CS''a xD Tylko ja wtedy nie mogłem grać (wtedy by dostali :P), bo neta brakło, ale filmiki widziałem. Wymiatały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą urodą. Nie są brzydkie, ale ładniejsze kobiety to i u nas są ;) Poza tym czy na pewno te panie są tak wspaniałe jeśli chodzi o osobowość? To, że dobrze grają o niczym nie znaczy. No i sama nazwa teamu jest... idiotyczna. Według mnie porządna, szanująca się kobieta, uważająca się za inteligentną nie nazwie siebie "lalką" (doll), bo to źle świadczy o jej szacunku do siebie i inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Bozie kocham już nigdy nawet nie pomyśle że w gry komputerowe nie grają ładne dziewczyny O_O A ich osiągnięcia przypominają mi kumpele ze studiów, która jest tak dobra w Piłkarzyki że doprowadza wszystkich facetów-przeciwników do białej gorączki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frag Dolls, Pussycat Dolls itd.- rzeczywiście nazwa grupy identyfikuje jej członków. Ja jakbym nazwał jakiś klan "Ogórki Zdzisława" to czy świadczyłoby to o tym, że lubię ogórki? Jak dla mnie nazwa jest niezła, chwytliwa i przede wszystkim łatwo zapada w pamięć.

Co do niuń na tym zdjęciu, to są one całkiem apetyczne. Ciekaw jestem co zrobiliby ci, którzy narzekają tu, że one to taka polska średnia krajowa, gdyby zamknąć ich i Frag Dolls w jednym pomieszczeniu :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...dziwny ten śiwat. Gdy mężczyźni wygrywają to nikt tym się tak nie podnieca, ale jak już są to dziewczyny to wielke halo. No cóż gratuluję Frag Dolls i życze kolejnych skukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czedwik:

Myśle że sam fakt wygrania turnieju świadczy o ich inteligencji. Grają w gre która nie jest bezmyślną nawalanką, do tego umieją współpracować. Wątpie czy gdyby były tępymi blondynami w ogóle zakwalifikowałyby się na te zawody. Co do nazwy myśle że została ona narzucona przez UBI.
P.S Czy kiedy oglądasz pannę na rozkładówce w Playboyu też tak bardzo nurtuje Cie poziom jej inteligencji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są sponsorowane to znaczy, że są zawodowcami. Oczywiście w przypadku kobiet to nawet to jest sukcesem ale nikt mnie nie przekona, że są lepsze dopóki nie wygra team amatorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją jak próbowałem zaciągnąć PvP w Q4 to mnie wyśmiała...Że jak już to PvP to w sypialni a nie przy kompie :D:D:D:D:D:D:D.

I ma rację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować