Zaloguj się, aby obserwować  
skaybay

Męska Loża Szyderców

57 postów w tym temacie

Ja generalnie uważam, iż stara Loża była od jakiegoś czasu spamowiskiem i tematem do nabijania dziennych postów do rankingu. O tej Loży myślę to samo. Tylko nazwa została zmieniona na męską, reszta pozostaje takie samo. Ale jeśi miałbym wybrać to wolę już starą DSLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:29, Piterus_Von_Drackus napisał:

DSLS była właśnie takim tematem. Zajrzyj do FAQ Loży. :)

Ahh tak.

Q: Nie wiem, o co tu chodzi.
A: My też nie. Witaj w klubie!

Acha wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to:

Q: Dlaczego nie ma tu sensownych dyskusji między dwoma płciami?
A: Tak finezyjny temat, jakim są poważne rozmowy damsko-męskie okazał się być zupełnie nieprzystosowany do obecnego stadium ewolucji homo sapiens. Liczne próby sztucznej stymulacji rozmowy kończyły się niepowodzeniem. Aby lepiej zrozumieć powód klęski, sprowadźmy do niezbędnego minimum system zaawansowanej merytorycznie dyskusji dwóch mężczyzn:
- Moja grzechotka jest większa od twojej!
- Nieprawda! Moja jest większa!
Teraz dwóch kobiet:
- Moja grzechotka jest ładniejsza od twojej!
- Nieprawda! Moja jest ładniejsza!
Teraz zaobserwujmy dyskusję kobiety i mężczyzny:
- Moja grzechotka jest większa od twojej!
- Nieprawda! Moja jest ładniejsza!
Jak widać, niemożliwe jest uchwycenie sensu rozmowy. Nie trzeba dodawać, że nie ma tu mowy o konstruktywnych wnioskach. Skoro z założenia nic nie wyniknie z takiej rozmowy, to po co ją zaczynać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:25, dawidos160 napisał:

> > To nie jest to samo co w było temacie Damskiej Loży Szyderczyń ...
> >
> > Po co ten temat otwierać ... Nie lepiej było Dawną Lożę otworzyć .. ;/
> Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy
nicku,
> moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?

A Ty nadal piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia :/ Punktów Ci do statusu
brakuje ?

Zamknieto jeden temat a placz jest jakby wam zabrano ulubione zabawki - nie dociera to do mnie. Byc moze nie doroslem jeszcze do okazywania uczuc tematom na forum internetowym;d
Ale trudno nie skomentować niektorych postów jak np ten mlynara
BTW tak, chce sobie poprawic samoocene (forum jako pompka do penisa:D ) poprzez uzyskanie wyzszego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, przemyśl swoje wypowiedzi na temat dawnej Loży, jeśli łaska. Czy tak trudno Ci zrozumieć, że najwyraźniej ludzie, którzy tam pisali świetnie się przy tym bawili, do czasu aż ktoś bez żadnego konkretnego powodu zamknął temat? Nigdy nie pisałem w Loży, nie wiem o co w "tym" chodzi nawet mnie to nie interesuje, ale twoje ograniczenie jest po prostu niepojęte. Wyobraź sobie, że uprawiasz sport. Załóżmy koszykówkę. Trenujesz. Zaprzyjaźniasz się innymi i czerpiesz radość z gry. Aż tu nagle z dupy, koszykówka zostaje zakazana. I to tyle. Bez powodu. Nie można grać i kropka. I teraz ktoś każe Ci grać w piłkę ręczną. Ci sami ludzie i sport też podobny, ale to nie to samo nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:27, skaybay napisał:

Co sądzicie o wyższości miecza nad magią (a może odwrotnie) w grach komputerowych?


Fajny temat, niech się utrzyma :D

Miecz czy magia?? najlepiej - magiczny miecz :D

Moim zdaniem miecz na tle magii jest niedoceniany, wojowników zwykle się opisuje jako tępych osiłków, co jest wielce krzywdzące. Miecz to cudo zesłane przez boga wojny, pamiętajmy że klepaniem miecza pasowało się na rycerza, uderzeniem miecza o bramę brało miasto w posiadanie, symbolizował siłę i odwagę. Dzięki niemu możemy poczuć prawdziwą adrenalinę - taki anemik, w stylu Pottera to co najwyżej stoi z boku i wywija swoim kijaszkiem.... (nie no to już perwersyjne zabrzmiało... nevermind), a grając takim rycerzem to wiecie - akcja, adrenalina, walczysz oko w oko z wrogiem (ew. to co używa zamiast oczu), poza tym fechtunek mieczem to sztuka - weźmy takiego Geralta, jak on wywija srebrem i żelazem, tnąc i siekając.

Teraz na serio - polecam grę Mount & Blade, gramy tam takim właśnie wojownikiem - lordem, w świecie fikcyjnym, ale nie fantastycznym, czyli brak magii, smoków i całej reszty tego typu rzeczy, gra stara się odzwierciedlać rzeczywistość. Daje ogromną satysfakcję z walki, gra jest bardziej Conanowa niż jakikolwiek Conan :D Wiesz, robisz takiego długowłosego, nieogolonego, sk***syna, bierzesz wielki dwuręczny miecz w garść i robisz taaką siekę :D W dodatku fechtunek jest zrobiony bardzo dobrze, więc samą klikaniną niewiele zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem porownywanie tematu na forum a dyscypliny sportu jest troche idiotyczne
Po drugie p reczna i koszykowka "troche" sie od siebie roznia a ci ludzie nie chca pisac w temacie traktujacym o tym samym (czyli o niczym), w tym samym gronie, rozniacym sie jedynie nazwa (i tak jest podobna) i iloscia postów. W takim razie po co tam pisali? Dla nazwy czy dla towarzystwa i prowadzonych dyskusji?
Fajnie ze uzyles slowa ograniczony chociaz to bardziej pasuje do ludzi naduzywajacych interenetu imho
To był tylko temat, nie zamkneli calego forum
No i pozostaje jeszcze kwestia tego ze faceci wolą pisać w "Damskiej lozy"
W sumie to nie mam teraz nic przeciwko otwarciu starej lozy- bylby swiety spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:17, Starscream napisał:

Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy nicku,
moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?

Hmmm byłeś kiedyś w tamtej loży ? Jak nie to racz się nie wypowiadać na temat spraw które Cię przewyższają. Bo to nie oto w życiu chodzi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:56, mlynar911 napisał:

> Nie mozesz pisac w meskiej, musisz w damskiej, mimo to masz niebieski znaczek przy
nicku,
> moze wreszcie pora dokonac tego waznego wyboru?
Hmmm byłeś kiedyś w tamtej loży ? Jak nie to racz się nie wypowiadać na temat spraw które
Cię przewyższają. Bo to nie oto w życiu chodzi ;>

A o co w zyciu chodzi? (Sorry ale musialem zpaytac bo mnie roz**bales z tym zyciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dawna Loża przestała być dawną Lożą już dawno temu. Z jednej strony trochę smutno, ale z drugiej- odłączyli tylko respirator trupowi. Zastanawiałem się nad jej zamknięciem już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 16:53, Starscream napisał:

Moim zdaniem porownywanie tematu na forum a dyscypliny sportu jest troche idiotyczne

Porównywanie syna do matki również jest. Chodziło mi o rodzaj rozrywki tak na marginesie.

Dnia 16.04.2009 o 16:53, Starscream napisał:

Po drugie p reczna i koszykowka "troche" sie od siebie roznia a ci ludzie nie chca pisac
w temacie traktujacym o tym samym (czyli o niczym), w tym samym gronie, rozniacym sie
jedynie nazwa (i tak jest podobna) i iloscia postów. W takim razie po co tam pisali?

Pisali bo sprawiało im to przyjemność, dopóki ktoś nie wjechał tam z butami i nie zamknął tematu.

Dnia 16.04.2009 o 16:53, Starscream napisał:

Dla nazwy czy dla towarzystwa i prowadzonych dyskusji?

Chodzi o sam czyn zamknięcia Loży. Może i ten temat traktowałby o tym samym, ale niesmak pozostaje. I mimo tego, że nie pisałem w Loży ani trochę, to jestem pewien, że Ci co czuli ten klimat niekoniecznie będą potrafili go odtworzyć w tym temacie.

Dnia 16.04.2009 o 16:53, Starscream napisał:

Fajnie ze uzyles slowa ograniczony chociaz to bardziej pasuje do ludzi naduzywajacych
interenetu imho
To był tylko temat, nie zamkneli calego forum

Niektórzy mogli się tylko tam udzielać, tylko ten temat trzymał ich na forum. Kolejny raz posłużę się przytoczonym wcześniej przeze mnie przykładem. Zakazli koszykówki? I co z tego? Zacznij grać w piłkę nożną.

Dnia 16.04.2009 o 16:53, Starscream napisał:

No i pozostaje jeszcze kwestia tego ze faceci wolą pisać w "Damskiej lozy"
W sumie to nie mam teraz nic przeciwko otwarciu starej lozy- bylby swiety spokoj

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:00, Starscream napisał:

A o co w zyciu chodzi? (Sorry ale musialem zpaytac bo mnie roz**bales z tym zyciem)

O to ,że ono nie polega tylko na krytykowaniu wszystkiego i wszystkich i nie dopuszczaniu do siebie ,żadnego innego zdanie jakie masz tylko wyrażone na dany temat ... Pytałem byłeś w Lozy choć raz? bynajmniej bo Cię nie widziałem. A kwaczesz na temat który Cię nie dotyczy.... To mnie właśnie dobija w tym forum ale i nie tylko bo w szkole także mamy takich "ograniczonych" ludzi który nikogo nie słuchają ... BO WIEDZĄ SWOJE ... I co z tego wychodzi? Ot np. polityk jakich pełno w naszym kraju. Przeczytaj sobie post nr. 28 który napisał zyje_z_zasilku chociaż i tak nie wydaje mi się żeby coś do Ciebie dotarło ...

Budo
Przepraszam bardzo o ile mi wiadomo to w SDLS pisano przeważnie o "byle czym" po to ona istniała ... Po to był faq zrobiony? To dlaczego moderatorzy zawsze zamykali tematy po 1 stronie a SDLS zamknęli po 1609 stronach?
Może przestała być taka bo jedni odeszli ale za to przyszli inni. Ani tam niczego nie wyklinano ani nie spiskowano.
Mam wrażenie ,że została zamknięta ot tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Nadal nie rozumiesz o co chodzi. Ktoś ci to próbował wytłumaczyć ale nie bardzo dotarło. Zamknięto temat,który nie miał jednego dnia. Był tu od 3.5 pół roku + na starym forum cdp. On miał historię. I pewien swój klimat. Takich rzeczy nie buduje się od początku w ciągu trzech minut i tak samo nie buduje się tego klimatu,który był bo już się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:55, mlynar911 napisał:

Budo
Przepraszam bardzo o ile mi wiadomo to w SDLS pisano przeważnie o "byle czym" po to ona
istniała ...


Pytanie czy po to powstała? Byłeś jak ją zakładano? Może zapytasz o to szowinistki, które się tam wypowiadały? Zdaję się, że na forum obecnie aktywna od biedy jest jedna.

>Po to był faq zrobiony? To dlaczego moderatorzy zawsze zamykali tematy po

Dnia 16.04.2009 o 17:55, mlynar911 napisał:

1 stronie a SDLS zamknęli po 1609 stronach?


Zawsze? Zamknąłem przynajmniej kilka tematów z liczbą postów kilka tysięcy i więcej. A faq powstał już po opuszczeniu loży przez kobitki zdaję się...

Dnia 16.04.2009 o 17:55, mlynar911 napisał:

Może przestała być taka bo jedni odeszli ale za to przyszli inni.


Jedne odeszły, ale przyszli inni ;]

Dnia 16.04.2009 o 17:55, mlynar911 napisał:

Mam wrażenie ,że została zamknięta ot tak sobie.


Zapytaj modów- dostaniesz odpowiedź i powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 17:55, mlynar911 napisał:

O to ,że ono nie polega tylko na krytykowaniu wszystkiego i wszystkich i nie dopuszczaniu
do siebie ,żadnego innego zdanie jakie masz tylko wyrażone na dany temat ... Pytałem
byłeś w Lozy choć raz? bynajmniej bo Cię nie widziałem. A kwaczesz na temat który Cię
nie dotyczy.... To mnie właśnie dobija w tym forum ale i nie tylko bo w szkole także
mamy takich "ograniczonych" ludzi który nikogo nie słuchają ... BO WIEDZĄ SWOJE ... I
co z tego wychodzi? Ot np. polityk jakich pełno w naszym kraju. Przeczytaj sobie post
nr. 28 który napisał zyje_z_zasilku chociaż i tak nie wydaje mi się żeby coś do
Ciebie dotarło ...

Myslalem ze skoro wiesz o co w zyciu nie chodzi to metoda eliminacji poweisz mi o co w nim chodzi ale zaponialem ze rozmawiam z autorem smiechowych postow ostatniej strony lozy
Widac ze zamknięcie wielkiej Loży Szczyderczyń to wielki przełom w zyciu dziesiątek osób
I jeszcze jedno- po co m znajomosc calej Lozy, jej klimatu, historii (po ilosci postów widać ze ma spora historie itp) i tym podobnych skoro komentuje zachowanie grupy starszych osob ktora nie moze przebolec ze zamknieto im ich ulubiony temat o niczym? Ok rozumiem ze mozna napisac "o zamkneli fajny temat na forum- troche ch_owo" ale zeby az tak rozpaczac to sory:)
Ale tak jak napisalem jestem calkowicie za ponownym otwarciem lozy, zrobi sie troche lżejsza atmosfera
pozdro dla tych co ogarniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP. Chyba... ;D

Dnia 16.04.2009 o 16:38, Ichibanboshi-kun napisał:

A dlaczego w ogóle zamknięto Lożę Szyderczyń?

Wyjaśniam. W DSLS, któa była w kategorii "Na każdy temat" wytworzyło się (zasadniczo męskie) spamowisko, które przeraziło przedstawicielki tejże. Kikedy wchodziły gramsajty i duży update forum temat tamten mógł pozostać w tej kategorii wyłącznie przy pewnym poziomie dyskusji. Możliwe były tylko dwa rozwiązania - wyrzucenie do kategorii "Quizy i Zabawy", albo zamknięcie.
Poziom nie został utrzymany, a założycielka postanowiła o jej zamknięciu - co tradycyjnie w przypadku autora szanujemy jeżeli nie ma przeciwskazań. Nie było - temat został zamknięty.

Ponieważ TEN temat został zamknięty przez TYHE kiedy była jeszcze moderatorem, to mogłoby się wydawać, że mamy tu przypadek dyskryminacji. ;)
Temat został otwarty i w formule rozmowy jaka na razie panuje jest w kategorii Quizy i Zabawy. Jeżeli to się zmieni, to jest formularz do nas, w której zawsze można uzasadnić przeniesienie do kategorii Na każdy temat. W szczególności mógłby to zrobic skaybay (o ile nie zmienił nicka), który jest obecnego autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 19:30, Piterus_Von_Drackus napisał:

> o ile nie zmienił nicka

Stwierdzenie to powinno raczej brzmieć "O ile uszedł Sali Tortur TYHE".


No ba, o tym opowiada przecież "Prison Break" ;-)

Mi też brakuje Loży, ale spójrzmy na to z drugiej strony - Równowaga Mocy wymaga, aby teraz ten temat został przejęty przez Ciemne Siły. Wtedy Damska Loża uwolni się od owych Sił i... nie mam pomysłów, czy jest na sali Ekspert ds. Walki z Ciemnymi Siłami? Może Geralt? Albo Van Helsing? Od biedy i Moderator może być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować