Zaloguj się, aby obserwować  
Bartold-1991

Kto(ś) tu słucha Disturbed?

76 postów w tym temacie

Ja słucham, i ogólnie i w tej chwili :D. Spoko głos ma wokalista, nieźle grają, lubię ich słuchać. Mogę nawet cały dzień i mi się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest temat o zespole którego słucham od niedawna, tylko mało osób coś pisze. Może temat się rozkręci. Mam ich trzy płyty: "Believe", "Ten Thousand Fists" oraz "The Sickness". Grają fajną muzykę, wokalista ma fajny styl, ogólnie mocne brzmienie. Kiedyś na pewnym kanale o sportach ekstremalnych puszczali cały czas kawałek pt. "Liberate" (o ile dobrze pamiętam:)), tak dowiedziałem się że w ogóle istnieje ten zespół. Mam nadzieję że jeszcze ktoś będzie się wypowiadał w tym temacie. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The game, zespołu Disturbed, jest świetnym kawałkiem i słucham go od paru dobrych dni. Z pewnością wyróżniają się nietypowym głosem wokalisty, który przed dołączeniem do zespołu śpiewał jak kantor w Synagodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Odkopuje*.
Zespół świetny. Może nie ma genialnych tekstów, zaskakujących rifów... Ale głos wokalisty, i ogólny - dość specyficzny - feel sprawiają, że jest to jeden z moich ulubionych zespołów.

2 czerwca wychodzi ich nowa płyta Indestructible. W przedsprzedaży kosztuje 55zł~ tak więc na pewno się skuszę. Mam nadzieję, że ich nowa płyta jest bardziej w klimatach 10k fists, a nie dość średniego Believe. Poszukajcie sobie na Youtube ich promo piosenki - Inside the Fire. Naprawdę świetna! Chociaż trochę zuuuaaa ;)

I jeszcze link do oficjalnego wydanego przez zespół trailerka - można usłyszeć fragmenty ich nowych utworów:
http://pl.youtube.com/watch?v=9k5A2fhANw0

Pozdrawiam wszystkich fanów ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten zespół z piosenki Stricken, która znalazła się na trackliście Guitar Hero 3. Odkąd ją zagrałem, zakochałem się w niej :P Jakąś taką energię ma ten kawałek (^^,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:36, KrisK91 napisał:

*Odkopuje*.
Zespół świetny. Może nie ma genialnych tekstów, zaskakujących rifów... Ale głos wokalisty,
i ogólny - dość specyficzny - feel sprawiają, że jest to jeden z moich ulubionych
zespołów.

2 czerwca wychodzi ich nowa płyta Indestructible. W przedsprzedaży kosztuje 55zł~
tak więc na pewno się skuszę. Mam nadzieję, że ich nowa płyta jest bardziej w klimatach
10k fists, a nie dość średniego Believe. Poszukajcie sobie na Youtube ich
promo piosenki - Inside the Fire. Naprawdę świetna! Chociaż trochę zuuuaaa
;)

I jeszcze link do oficjalnego wydanego przez zespół trailerka - można usłyszeć fragmenty
ich nowych utworów:
http://pl.youtube.com/watch?v=9k5A2fhANw0

Pozdrawiam wszystkich fanów ;].



Dobrze wiedzieć, że idzie nowa płyta bo lubię sobie ich posłuchać czasem. Nieźle dają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O płycie słyszałem bo przeglądałem informacje na Wikipedii o zespołach, które lubie słuchać, czy nadal tworzą cos itd. ale utwory z nowej płytki dopiero teraz przesłuchałem. Fantastyczna rzecz jak dla mnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:43, Mistic napisał:

O płycie słyszałem bo przeglądałem informacje na Wikipedii o zespołach, które lubie słuchać,
czy nadal tworzą cos itd. ale utwory z nowej płytki dopiero teraz przesłuchałem. Fantastyczna
rzecz jak dla mnie. :]


No to bede musiał przesłuchać, nie odmówię sobie tej przyjemności ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ła-a-a-a-a!
Ot, po prostu hard rockowy zespół, który mi nie przypadł do gustu. Nie lubię głosu Dramaina, wolę Godsmack czy SOiL, duuużo lepsze zespoły. Ale w sumie nie mam nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham właśnie w tej chwili Land of Confusion. A zespół poznałem dzięki NFS: MW. ^^ Uwielbiam też I''m Alive, Decadence i Pein Redefined. Niestety póki co tylko jedną płytkę mam (Ten Thousand Fists), ale w przyszłości planuję zakupić pozostałe (o ile się nie mylę) dwie. Facet ma świetny głos a i riffy bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem kilka piosenek i to nie mój klimat
riffy przyzwoite ale mnie nie zachwyca głos tego kolesia. tzn słyszę że ma fajny głos ale to nie mój typ
no i ten ich wygląd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować