Zaloguj się, aby obserwować  
Bartold-1991

Kto(ś) tu słucha Disturbed?

76 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 13:41, pRed@toor napisał:

a czy kogoś to obchodi czy jest new,nu hard,kij-wie -jak, sexual, oceanic, czy vegetarian
metal?
naprawde jest to tak ważne by się o to kłócić?

gatunki muzyczne, rozrastają się w tak zabójczym tempie, że nikt się nie łapie już w
nich, a swoja drogą brak tutaj komukolwie kdosttecznego autorytetu by wygłaszać opinie,
że zespół a= coś tam coś tam b= coś tam coś tam ale inne a c= hańba dla metalu.

i nie wiem od kiedy wymiernym wzkaźnikiem czegoś jest to, że słucha tego wiele ludzi.

osobiście lubie disturbed szczególnie za płyte 10k fist


Gatunki są ważne bo bez tego pavarotti grał by black metal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe oglądałem ten filmik xD

miałem na myśl itakei rozbicie gatunków metalu
speed metal, exotic metal melodic deathmetal, melodic black metal itd gdybym miał wymienić wszystkie podgatunki metalu, nie wyrobiłbym się do pojutrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:38, Skywalker560 napisał:

Kojarzysz mi się z kindermetalami, którzy wiedzą najlepiej, co dany zespół gra.

Eh proszę bez cytatów z Wikipedii... Poza tym widzę, że lubisz wyzywać innych użytkowników, którzy zresztą mają więcej racji od Ciebie.

Dnia 31.05.2008 o 13:38, Skywalker560 napisał:

Tyle, że Slipknot to też nie jest nu-metal. Metal, ale na pewno nie nu. W hard rocku
nisko strojone gitary znajdziesz we współczesnych zespołach. Poza tym Korn gra niżej.

Oczywiście! Wychodzi na to, że jedne z najważniejszych zespołów w historii nu-metalu wcale nie grają tego gatunku muzyki -_-. Zgadzam się - nie ma zespołu "pure nu-metalowego". Przepraszam ale gdy widzę, że ktoś taki bullshit wypisuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:47, pRed@toor napisał:

hehe oglądałem ten filmik xD

miałem na myśl itakei rozbicie gatunków metalu
speed metal, exotic metal melodic deathmetal, melodic black metal itd gdybym miał wymienić
wszystkie podgatunki metalu, nie wyrobiłbym się do pojutrza


No i słusznie bo istnieją i różnią sie od siebie istotnymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:48, Bifur napisał:

Eh proszę bez cytatów z Wikipedii... Poza tym widzę, że lubisz wyzywać innych użytkowników,
którzy zresztą mają więcej racji od Ciebie.


Prove it, hot shot.

Dnia 31.05.2008 o 13:48, Bifur napisał:

Oczywiście! Wychodzi na to, że jedne z najważniejszych zespołów w historii nu-metalu
wcale nie grają tego gatunku muzyki -_-. Zgadzam się - nie ma zespołu "pure nu-metalowego".


Popatrz, jakie jeszcze zespoły są utożsamiane z tym dziennikarskim potworkiem - Linkin Park, Staind, Godsmack, Taproot, Limp Bizkit, ba, nawet American Head Charge czy Mushroomhead potrafią pod to podciągnąć.

Dnia 31.05.2008 o 13:48, Bifur napisał:

Przepraszam ale gdy widzę, że ktoś taki bullshit wypisuję...


Buehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:51, Skywalker560 napisał:

Popatrz, jakie jeszcze zespoły są utożsamiane z tym dziennikarskim potworkiem - Linkin
Park, Staind, Godsmack, Taproot, Limp Bizkit, ba, nawet American Head Charge czy Mushroomhead
potrafią pod to podciągnąć.

Linkin Park jest równie nu-metalowy co moja "moherowa babcia"... Godsmack to czysty hard rock. Limp Bizkit - patrz Linkin Park. Dalej czekam na odpowiedź...

Dnia 31.05.2008 o 13:51, Skywalker560 napisał:

Buehehe.

Tobie nigdy literówka się nie zdarza? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:56, Bifur napisał:

Linkin Park jest równie nu-metalowy co moja "moherowa babcia"... Godsmack to czysty hard
rock. Limp Bizkit - patrz Linkin Park. Dalej czekam na odpowiedź...


No i widzisz sam, że to hasło "nu-metal" to bzdura i nośne hasełko dla kindermetali. Odpowiedź to nie, to nie jest nu-metal, ale jakie było pytanie?

Dnia 31.05.2008 o 13:56, Bifur napisał:

Tobie nigdy literówka się nie zdarza? ^^


To musiało być podświadome ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham ich. O ile można to nazwać słuchaniem ;p znam kilka piosenek. Ale ogólnie mi się podoba ta grupa. Jest nawet dość popularna. Kiedyś sporo ich utworów leciało na mtv czy vivie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:27, bartog123 napisał:

Bifur, nadal mnie rozśmiszasz. Niemalże zacytowałeś Wiki, więc się nie ośmieszaj się.


A sam mi zarzuca, że cytuję Wikipedię... a ja cytuję wypowiedzi wokalistów ;). I niekoniecznie z wikipedii, choć tam też je można znaleźć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:28, Skywalker560 napisał:


A sam mi zarzuca, że cytuję Wikipedię... a ja cytuję wypowiedzi wokalistów ;). I niekoniecznie
z wikipedii, choć tam też je można znaleźć ;).


Po za tym, tak małe różnice sprawiają, że niektórzy mogą podawać się za ''tych'' znafców bazujących na wiki... gratz...

To tak samo jak System of a Down i ich, stworzony przez nich gatunek: soil... ale co to właściwie jest ? Dla mnie to oni grają rock/hardr/metal/trochę ballad i to wsio po co się rozdrabniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:38, bartog123 napisał:

Po za tym, tak małe różnice sprawiają, że niektórzy mogą podawać się za ''tych'' znafców
bazujących na wiki... gratz...


To znaczy, kogo masz na myśli? :P Nie lubię Wikipedii, jeżeli chodzi o sprawdzanie, co dany zespół gra. Wolę poczytać co mówią członkowie zespołu i jakie tagi mają na profilu MySpace (o ile go oczywiście mają).

Dnia 31.05.2008 o 15:38, bartog123 napisał:

To tak samo jak System of a Down i ich, stworzony przez nich gatunek: soil... ale co
to właściwie jest ? Dla mnie to oni grają rock/hardr/metal/trochę ballad i to wsio po
co się rozdrabniać?


Niby mówią, że grają coś, czego żaden inny zespół nie gra, ale to przecież typowy hard rock z elementami metalu, nie widzę żadnego problem w zaklasyfikowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a żebyś wiedział! xD Nie no, ja bym nie przesadzał, ale jest sporo stron, które klasyfikują Slipów jako nie metal, a hard rock właśnie. Hm. Co jak co, ale podałeś zespoły klasyczne, a który teraz mamy rok? W dzisiejszych czasach przecież mamy nowoczesny hard rock, niewielu (Godsmack, SOiL) gra w klasyczny sposób. Disturbed też raczej nie jest super-oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:03, Skywalker560 napisał:

...a żebyś wiedział! xD Nie no, ja bym nie przesadzał, ale jest sporo stron, które klasyfikują
Slipów jako nie metal, a hard rock właśnie. Hm. Co jak co, ale podałeś zespoły klasyczne,
a który teraz mamy rok? W dzisiejszych czasach przecież mamy nowoczesny hard rock, niewielu
(Godsmack, SOiL) gra w klasyczny sposób. Disturbed też raczej nie jest super-oryginalne.


Wiesz kolego mi się już to wszytko myli te nowe bandy mieszają :D

Mi się wydawało ,że hardrock był do bólu melodyjny z chwytliwymi refrenami nie za szybki nie za ostry i nie agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disturbed do tego pasuje. SOiL również. Godsmack również. W sumie posłuchałem sobie dzisiaj trochę Disturbed i głos może ma charakterystyczny, ale lepszy jest jednak McCombs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:13, Skywalker560 napisał:

Disturbed do tego pasuje. SOiL również. Godsmack również. W sumie posłuchałem sobie dzisiaj
trochę Disturbed i głos może ma charakterystyczny, ale lepszy jest jednak McCombs.


No własnie a moim zdaniem disturbed może być metalowy bo grają agresywnie i wściekle ale kij wie :D


A album disturbed jest świetny moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:15, hammerfall87 napisał:

No własnie a moim zdaniem disturbed może być metalowy bo grają agresywnie i wściekle
ale kij wie :D


Są wścieklejsi od nich, poza tym to jeszcze nie czyni metalu xD.

Dnia 31.05.2008 o 20:15, hammerfall87 napisał:

A album disturbed jest świetny moim zdaniem :)


Nie wiem, słyszałem jedynie pojedyncze kawałki, więc nie wypowiem się na temat całych albumów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować