Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

GameSpy Arcade - Temat Ogólny

51 postów w tym temacie

GameSpy Arcade, to program przez którym możemy pograć w wiele gier przez internet. Czy lubicie z niego korzystać? W jakie gracie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:00, Adamzzz napisał:

GameSpy Arcade, to program przez którym możemy pograć w wiele gier przez internet. Czy lubicie
z niego korzystać? W jakie gracie gry?

SpellForce ZŚ, Heroes III i Armagedon, Heroes IV, Warhammer Dark Crusade, Unreal 2004, Worms 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:00, Adamzzz napisał:

GameSpy Arcade, to program przez którym możemy pograć w wiele gier przez internet. Czy lubicie
z niego korzystać? W jakie gracie gry?


Ja gram w Neverwinter Nights I i Worms 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program wymaga znajomości jezyka ang. w czym ja nie mam problemu. Jednak trzeba uwarzać na hackerów, jeden po ang. powiedział mi że mam wyłączyć zaporę internetową. ( Firewall ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze chce z kimś pograć w IWD ale zwykle nie ma nikogo (chyba że ja to źle obsługuje, dopiero co zainstalowałam i jestem zielona-pomóżcie) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:07, freja napisał:

Ja zawsze chce z kimś pograć w IWD ale zwykle nie ma nikogo (chyba że ja to źle obsługuje,
dopiero co zainstalowałam i jestem zielona-pomóżcie) ;(

Masz wersję 2.0.5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam GSA. Łatwy w obsłudze, wszystko jest jasno napisane. Gram w : Flashpoint Operation, Call of Duty 2, Twierdza: Krzyżowiec, Dragon Thorn i Flight Simulator 2002.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GSA to naprawdę dobry program - nie nadaje się za bardzo do gier FPS, w których to jest wiele serverów, a znajomość ludzi na publikach ogranicza się do "hi". Za to idealnie nadaje się do gier, w których gra mało osób, lub gra nie posiada swojej wyszukiwarki serverów, np: Stonghold: Crusader. Przegrałem w niego dziesiątki godzin dzięki GSA. Szybko i łatwo znajdywałem przeciwników, później zostawało już tylko krótka rozmowa o taktykach i przycisk *Launching Game*.

Polecam program wszystkim tym, którzy mają na półce jakąś gierkę w którą bardzo chcieliby zagrać w multi, a nie wiedzą za bardzo jak się za to zabrać... Gdzie szukać graczy... Tam jest wszystko szybkie, dobrze zaprojektowane i bezpłatne :) (chyba, że chcemy przystąpić do Founders Club...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:55, Silveren napisał:

Mam pytanie. Czy instalacja Gamespy na moim komputerze jest wymagana jeśli chcę sobie pograć
np. w Tribes Zemsta w rozgrywce multiplayer


Często gra wykorzystuje tylko engine *wyszukiwania* serverów GameSpy''a. Dlatego często jest odpowiednie oznaczenie na pudełku.

Jeżeli jednak gra nie posiada wewnętrznej wyszukiwarki (Nie wiem jak jest w przypadku Tribes - kliknij gra sieciowa i sprawdź :), to będziesz musiał zainstalować GSA. Dużo nie zajmuje, więc zbytnio nie stracisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba raczej Tribes jest na silniku GSA bo gdy klikam gra sieciowa jest logo i napis : "powered by GameSpy". I jeszcze jedno : muszę zawsze wcisnąć "connect" aby zagrać na multiplayer ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:17, Silveren napisał:

No chyba raczej Tribes jest na silniku GSA bo gdy klikam gra sieciowa jest logo i napis : "powered
by GameSpy". I jeszcze jedno : muszę zawsze wcisnąć "connect" aby zagrać na multiplayer ??

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć JAK moge grać przez GameSpy Arcade?
Chodzi mi o to co należy zrobić, by móc grać za pomoca tego programu.Słyszałem że umożliwia on rozgrywkę pomiędzy graczami nawet jeśli nie posiadają oni stałego IP (tak jak w moim przypadku).Musze przyznać że jest to straszne, ponieważ nie moge zagrać w żadną grę - wszystkie wymagają stałego IP.Próbowałem użyć - w celu pogrania - innego programu o nazwie Hamachi jednak chodzi on tylko w środowisku Windows''aXP i innych podobnych do WinXP.
Prosze o gruntowną instrukcje - krok po kroczku - o tym co musze zrobić by móc z kimś pograć.
Wiem że, prosze o dużo ale mam nadzieje że znajdzie sie osoba która udzieli mi pomocy.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za udzielenie mi pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Czy do gry online w TDU trzeba instalować ten program ? Mnie się wydaje że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować