Zaloguj się, aby obserwować  
Noobioster

emergency 3 problem misja 5

9 postów w tym temacie

witam
mam problem z misja 5 w emergency 3.
mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam do helikoptera a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem. jak ich stamtad zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie mam tyle kasy zeby 3 helikoptery przyslac.
jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji dosylane.
jak wykonac ta misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:28, Noobio napisał:

witam
mam problem z misja 5 w emergency 3.
mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem
z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam do helikoptera
a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem. jak ich stamtad
zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie mam tyle kasy zeby 3
helikoptery przyslac.
jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji dosylane.
jak wykonac ta misje?


A powiedz o co tam chodzi w tej misji?
A da się wysłać radiowóz, jak tak to ten duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:43, Furion III napisał:

> witam
> mam problem z misja 5 w emergency 3.
> mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem

> z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam
do helikoptera
> a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem. jak ich stamtad

> zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie mam tyle kasy zeby
3
> helikoptery przyslac.
> jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji dosylane.

> jak wykonac ta misje?

A powiedz o co tam chodzi w tej misji?
A da się wysłać radiowóz, jak tak to ten duży



wlasnie nie da sie przejechac radiowozem bo akcja dzieje sie na autotradze i jest barierka. mojsa polega na tym ze gosciu sie autobusem rozbil o grupe samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 14:06, Noobio napisał:

> > witam
> > mam problem z misja 5 w emergency 3.
> > mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem

>
> > z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam

> do helikoptera
> > a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem. jak
ich stamtad
>
> > zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie mam tyle kasy
zeby
> 3
> > helikoptery przyslac.
> > jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji
dosylane.
>
> > jak wykonac ta misje?
>
> A powiedz o co tam chodzi w tej misji?
> A da się wysłać radiowóz, jak tak to ten duży


wlasnie nie da sie przejechac radiowozem bo akcja dzieje sie na autotradze i jest barierka.
mojsa polega na tym ze gosciu sie autobusem rozbil o grupe samochodow


A nie możesz rozciąć barierki strażakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:28, Noobio napisał:

witam
mam problem z misja 5 w emergency 3.
mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem
z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam
do helikoptera a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem.
jak ich stamtad zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie
mam tyle kasy zeby 3 helikoptery przyslac.
jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji
dosylane.
jak wykonac ta misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:28, Noobio napisał:

witam
mam problem z misja 5 w emergency 3.
mam ewakuowac gapiow co znajduja sie po drugiej stronie barierki wiec lece tam helikopterem
z 2 polcijantami i usuwam ich z autostrady. jest ich tam 4 gapiow wiec jednego wsadzam
do helikoptera a 3 prowadze pod plot 2 ytrzymam policjantami a 1 stoi swobodnie pod plotem.
jak ich stamtad zabrac skoro do helikoptera wlazi 1 gosc a ich 3 tam jest jeszcze. nie
mam tyle kasy zeby 3 helikoptery przyslac.
jak przyle 3 helikoptery to nie mam kasy na inne niezbedne jednostki w trakcje akcji
dosylane.
jak wykonac ta misje?

w misji 5 trzeba policjantami podejsc do gapiow zapytac ich i sami odejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować