Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych świąt!

193 postów w tym temacie

Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia.

PS: WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest i czas smutku oraz bólu
Lecz dziś radość zagości w nas
Gdy gwiazda betlejemska trwa na niebie
Okręty pełne szczęścia, żarcia, łez
Bo te z radości wzięte nie grzechem są nam przecież

Więc złapmy się za ręce
Czy noob czy admin, smod czy user
Niech kłotnią spokój da
A tym banerom, diabła nędznym pozerom
Podajmy zgniłe śmieci, niech się ucieszą dzieci
że coś dostały w zamian

A my stójmy z nadzieją, że święta miło miną
Aczkolwiek niezbyt prędko^^


Tak, wiem, że marne, ale orginał mi się skasował;__; i musiałem to pisać ponownie;__;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż to mi również pozostaje życzyć Wesołych Świąt! Nie chce mi się wymyślać kolejnych życzeń... Niedługo gdzieś w okolicach gram.pl pojawią się jedne, więc wystarczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt! Jestem z wami już od roku i chcę być z Wami jeszcze dłużej. I dzięki dla wszystkich Gramowiczów za pomoc i za ciekawą dyskusję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Wam drodzy gramowicze przede wszystkim dużo zdrowia i szczęścia, by kolejny rok był dla Was tym najpomyślniejszym. Realizacji wszelkich planów (tych dobrych i tych złych ;) ), spełnienia marzeń, lepszych ocen w szkole, wyższych pensji, znalezienia wreszcie drugiej połówki lub wiecznej radości z tą obecną... No i czego tam sobie jeszcze zażyczycie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje cdp i gram.pl a także forumowiczom za życzenia też wam życze wesołych i ciepłych świąt i rzebyśmy wszyscy świętowali z rodzinami w miłej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę każdemu radości... I tego co najbardziej chcą...

I żeby gierki chodziły nam na maks detalach bez zająknięcia ( to chyba tylko konsole potrafią)..:D

Dziękas CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:45, rada napisał:

Peace for all nie doszla jeszcze kartka wiedzmina:/

Nie wiem czy rozsyłają taką samą jak z konkursu halloweenowego, ale tamta jest genialna :D

Moja siostra wczoraj dostała koszulkę i dwucześciową kartkę z życzeniami. Na awersie jest potwór (ghoul?) z rozerwaną klatką piersiowę, kawałek dalej wiedźmin gotujący jego serce w jakimś kotle, a na górze napis "Last Christmas I gave you my heart" :D xD

Przy okazji... Wesołych świąt wszystkim. Smacznego jajka i mokrego dyngusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować