Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych świąt!

193 postów w tym temacie

Strasznie to niepopularne i chyba dla wielu wstydliwe może. Ale co tam ;). Oprócz wszystkich wspaniałych rzeczy i stanów jak udane projekty, gry, zdrowie, radość, szczęście etc. chciałbym życzyć Bożego Bożego Narodzenia, bo trochę się ten ich aspekt pod wyżej wymienioną listą schował ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwsza gwiazda na niebie zabłyśnie,
niech Was aniołek odemnie uściśnie.
Diabełek napewno Was nie odwiedzi,
bo u mnie w piwnicy związany siedzi!

Dużo usmiechów i powodów do grzechu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szarej rzeczywistosci. Przeciez ona wcale nie musi być szara. I tego ja życze wszystkim uzytkownikom i całej ekipie gram.pl. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Jak zwykle spóźniony... ;) Ale lepiej późno niż wcale:

Ekipie gram.pl i CD Projekt życzę, aby już nigdy nikt nie narzekał na ich polonizacje i pomoc techniczną, aby nikt nie miał żadnych problemów z ich grami, a każda kolejna gra sprzedawała się lepiej niż poprzednie. Do tego przyłączam sie do propozycji podwyżki pensji dla pracowników CDP, przy jednoczesnej obniżce cen gier.^^

Moderatorom - tym "starym" i tym "nowym" - aby mieli jak najmniej pracy z niesfornymi userami, a także aby każda ich decyzja była przyjmowana bez zbędnych komentarzy. Do tego życzę im więcej takich userów jak ja^^ (trzy razy wpisywałem i kasowałem ten tekst, ale w końcu postanowiłem go pozostawić ;)) i aby w końcu wyluzowali ;]

Wszystkim forumowiczom życzę rychłych awansów oraz jak najmniej bolesnych spotkań z modkami. A tym ktuży majom problemy z ortografiom rzycze słownika ortograficznego pod hoinkom... lub przynajmniej zainstalowanego Firefoxa 2 :]

I wszystkim życzę wesołych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia. Spełnienia najskrytszych marzeń i duuużo pieniędzy, aby nigdy nie brakowało wam na kolejny upgrade kompa i wymarzone gry. Życzę wam również znalezienia swojej/swojego wymarzonej/wymarzonego dziewczyny/chłopaka/żony/męża (ewentualnie kochanki/kochanka^^), aby nikt nie musiał się nigdy tułać sam po świecie... tak jak ja teraz... łeeee... ;)
Krótko mówiąc: wszystkiego najlepszego!

PS: Ale się rozpisałem. Teraz to pewnie nikt tych życzeń nie przeczyta do końca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Życzę Wszystkim Gramowiczom wszystkiego co najlepsze. Wspaniałych i wymarzonych gier pod choinkę ale nie tylko. Przede wszystkim bardzo dużo szczęścia, radości i uśmiechu na twarzach. Życzę też udanego Sylwestra oraz dobrego wejścia w nowy 2007 rok!! O Was kochani pracownicy CDP nie zapominam :-) Dla Was tak samo wszystkiego dobrego, żeby Wam się dobrze pracowało, żeby nadal były tak dobrze gry jak były do tej pory a nawet lepsze oraz żeby Wam wyszedł Wiedźmin, którego napewno kupie. Uff... trochę się rozpisałem ale i tak nie powiedziałem wszystkiego. Bądźcie wszyscy SZCZĘŚLIWI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wish you a Merry Christmas,
I wish you a Merry Christmas,
I wish you a Merry Christmas and a Happy New Year.

Serdeczne życzenia wszystkim gramowiczą, modką, ekipie gram.pl i firmie CD-Projekt!!! :D
Mile spędząnych Świąt Bożego Narodzenia z rodzinką, oczywiście dużo gier pod choinką, oraz szczęścia zdrowia i pomyślności w nadchodzącym nowym roku!!! ;)

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! MERRY CHRISTMAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(odgrzebuję stary wątek bo już najwyższa pora)

Wesołych Świat tym którzy w pocie czoła tworzą wspaniałe gry - życzenia i dla CD Projektu, Cenegi, Techlandu, Top Ware, City Interactive etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składam Wszystkim gramowiczom i gramowiczką ;) jak i ekipie CD Projekt najserdeczniejsze życzenia :
zdrowia, szczęścia, pomyślności jak i wiele radości.
Niestety, ale kończy się moja umowa z Neostradą :( niestety, nie będe mogł być z Wami w nowy rok :(. Spowodowane jest to przeprowadzką do nowego domu, narazie trwają tam remonty i przez najbliższe 2-3 miesiące raczej nie ma co myśleć o przeprowadzce, więc o internecie raczej też nie, dopiero jak już będe tam mieszkał to się coś pomyśli.
Narazie nie mogę sobie wyobrazić, tego, że będe bez netka i dostępu do gram.pl, ale cóż, kiedyś też nie było internetu i ludzie żyli.
Przez te kilka miesięcy, które tutaj spędziłem bardzo się z Wami zżyłem i poznałem wielu fajnych ludzi ;).
Teraz muszę wysłać e-mail do ekipy gram.pl, żeby powiadomić ich o tej sytuacji i, aby mi konta nie skasowali, tylko nie wiem na jaki adres, a Wy wiecie ? jak tak to proszę o podpowiedź.
Także ogólnie Wszystkim, życzę Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, i szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować