Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wesołych świąt!

193 postów w tym temacie

Dziękuje :) .A ja osobiście życzę wam abyście utrzymywali tak wysoki poziom wydawanych przez was gier i byście rozwijali się coraz lepiej :) w tym sektorze rozrywki :).

PS : Życzenia może nie brzmią zbyt zrozumiale lecz są szczere :)

Przy okazji chcę złożyć również życzenia wszystkim forumowiczom. Aby te święta upłynęły w szczęściu, radości i z najbliższą rodziną :).Wesołych i pogodnych świąt dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również składam Wam, zespołowi CDP, oraz innym forumowiczom, najserdeczniejsze życzenia zdrowej, pogodnej i wesołej Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia.
Ja jutro jeszcze najprawdopodobniej będę na forum, ale przecież wielu z tych, którzy to teraz czytają już od jutra może sobie zrobić kilkudniową przerwę, a więc bawcie się przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Również Wszystkiego Najlepszego - Radosnych, spokojnych Świąt, Masy prezentów i uśmiechu. Energii na cały rok, dużo sukcesów w życiu osobistym i zawodowym - życzę Wam ja (czasem nieznośny) Evil Khan !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt życzę wszystkim, miłych i spokojnych chwil wśród najbliższych.

Trzeba przyznać, że matka natura nas nie rozpieszcza świąteczną pogodą, i to nie od dziś. Ale głowa do góry, przynajmniej śnieżycy nie będzie :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim zarówno wszystkim forumowiczom jak i całemu zespołowi CDP wesołych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła i prezentów pod choinką świąt oraz szczęśliwego i zarazem szampańskiego Nowego Roku. Niech nadchodzący rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego (nie chodzi tylko gry:D). Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też życzę wszystkim pracownikom CDP zdrowych, wesołych, pogodnych i obfitujacych w dobre żarcie świąt.

Przy okazji żegnam się na jakiś czas z gram.pl gdyż wyjeżdżam na dłuższy czas i dostęp do netu będe miał mocno ograniczony(chociaż kto wie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^_^Dziaa^_^

^_^ Życze ekipie CDP i gram.pl oraz wszystkim userom tego forum jak i całej Sieci zdrowych, spokojnych, wesołych świąt, udanego sylwestra, pogody ducha i życia tak pięknego, by nikt niczego nie musiał żałować. Zdrowia, szczęścia pomyślności, mocnego serca, twardych kości. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć śniegu mało, niech te święta przyniosą wam zdrowie (ono jest najważniejsze), szczęście, i pomyślność w nowym roku. Oraz dużo dobrych gier :). WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich pracowników CDP , chciałem życzyć wszelkiej pomyślności ,radosnych i ciepłych w rodzinnej atmosferze świąt .Rekordów sprzedaży ,celności pomysłów a także pełnego wora licencji .
Aby wpadek było jak najmniej i wielu wielu nowych pomysłów odnośnie forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować