Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Fifa Street 2(PS2)-Temat ogólny

13 postów w tym temacie

...Nie ma takiego tematu,sprawdzałem ;P

Temat ogólny na Temat Fify Street 2.Podobno gra jest średnia,ale dla każdego maniaka piłki nożnej w kazdym wydaniu gra jest chyba co najmniej bardzo dobra ;).No więc przeczytałem recenzję,i ostatecznie zamówiłem gierkę.Co WY myślicie o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa Street2 jest na pewno o wiele lepsza od swojego pierwowzoru... Dużo rzeczy zostało poprawionych.
Triki, stanowiące trzon rozgrywki, są dobrze dopracowane. Jak dla mnie, jako wielkiego fana piłki kopanej, gra jest miłym przerywnikiem pomiędzy PESem i grą na prawdziwym boisku.
Fifa Street 2 najbardziej cieszy podczas rozgrywki z kumplami. Wtedy jest najwięcej frajdy i dużo niekonwencjonalnych zagrań. :)
Osobiście grę polecam, choć po jakimś czasie się nudzi (No, ale nie po takim krótkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2006 o 00:21, cubba napisał:

Fifa Street 2 najbardziej cieszy podczas rozgrywki z kumplami. Wtedy jest najwięcej frajdy
i dużo niekonwencjonalnych zagrań. :)


O,tak!tu się zgodzę ;)Dostałem już grę i mam ją od tygodnia.No to zawołałem kumpla i gramy.Mieliśmy obczaić wszystkie funkcje gry,a grać Friendly z 10 minut.Ostatecznie przegraliśmy...4 godziny!Gra wciaga jak cholera.Wkurzałem się już,że przy niej czas cholernie szybko leci ;)No,i jest diabelnie długa.Upłynie duuużo wody w Wiśle,zamim ja całą przejdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 23:59, NyGgA MiLy napisał:

/ciach/

Gralem w to podczas wakacji w kawiarence "peesdwojkowej". I moge powiedziec jedno: to najlepsza gra od 2003 roku ktora ma w nazwie "Fifa" i nie ma "Manager";P Jesli marzyles, zeby robic sztuczki niczym Ronaldinho (ktorego zagrania zostaly "wsadzone" do gry za pomoca techniki Motion Capture(czy jakos tak), nie pozalujesz. Wole to niz kolejne, identyczne mecze w Fifie ''06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:48, Fragles213 napisał:

Ile bym dał żeby ta gra była na PC... :(

Skoro dałbyś tak wiele, to może wydasz te 400 zł i kupisz tą grę razem z używaną konsolą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:07, Zagul napisał:

Jak włączyć super tryb czy jak on się tam zwie?

Tzn. Gamebraker? Wykonujesz odpowiednio dużą ilość tricków i udanych akcji, napełniasz pasek gamebraker''a... Wbiegasz w takie kółko (które po wypełnieniu paska się pojawi) i strzelasz, albo jeszcze się kiwasz by zdobyć więcej bramek. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym kilak albo nawet jedno pytanie :Jak się robi takie triki które dają dużo pkt. i są zanzaczane na czerwono.Bo od niedawna zaczołem się tą grą bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować