Zaloguj się, aby obserwować  
Jaki_Gahn

Wojsko - Temat Ogólny

1242 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 20:43, Zauri napisał:

a slyszzalem gdzie ze taki test psuchologiczny (czy to moze chodzi o ten w policji?)
da sie latwo oszukac...


Niestety takiego testu nie oszukasz :)
ja przechodziłem test psychologiczny gdyż szedłem na kierowcę i nie było takiej możliwości by oszukiwać :)
jedynie w ciemni jak byłem to włączyłem sobie telefon czego nie było wolno bo miała być całkowita ciemność ale po mimo tego test przeszedłem za pierwszym razem. Następnie wysłali mnie na szkółkę kierowców do miejscowości Grupa koło Grudziądza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałeś ten test z kilkuset pytaniami, często powtarzającymi się tylko inaczej napisanymi? :) Oszukać można wtedy tylko samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując: teraz w lutym jak trzeba się ponownie stawić, to co się wtedy dzieje? Mam złożyć jakieś nowe papiery (dostałem taką zieloną książeczkę) i co? Nie wiem w ogóle co się wtedy dzieje, może mi ktoś powiedzieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:30, Sth`Devilish napisał:

A miałeś ten test z kilkuset pytaniami, często powtarzającymi się tylko inaczej napisanymi?
:) Oszukać można wtedy tylko samego siebie.

Oczywiście, że miałem i trafiało mnie, ale jakoś to przebrnąłem a przynieśli mi kolejne zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się martwisz, przyjdziesz na komisję, wlepią ci kategorię i tyle. Jak masz jakieś bardzo poważne UDOKUMENTOWANE problemy zdrowotne, to weź odpowiednie papiery ze sobą (ale w wielu przypadkach to i tak nie wystarcza). Martwić to byś się mógł, jakbyś się miał stawić miesiąc temu, wtedy być może byś się załapał na ostatni pobór do wojska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:32, wdowiakm napisał:

Oczywiście, że miałem i trafiało mnie, ale jakoś to przebrnąłem a przynieśli mi kolejne
zadania...


No właśnie. A spróbuj w takim teście skłamać... a potem nie wiedząc, że jedno z kolejnych pytań ma ten sam sens odpowiedzieć zgodnie z prawdą... Ewidentnie widać wtedy, że ma się do czynienia z kimś kto albo ma kompleksy, albo jest nieuczciwy i kłamliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:33, Sth`Devilish napisał:

Co się martwisz, przyjdziesz na komisję, wlepią ci kategorię i tyle. Jak masz jakieś
bardzo poważne UDOKUMENTOWANE problemy zdrowotne, to weź odpowiednie papiery ze sobą
(ale w wielu przypadkach to i tak nie wystarcza). Martwić to byś się mógł, jakbyś się
miał stawić miesiąc temu, wtedy być może byś się załapał na ostatni pobór do wojska :P


A będą mnie rozbierać? XD Tego sie boje, bo ja z natury wstydliwy chłopak jestem ;P Jeśli tylko mają dać kategorię i wioo, to spoko, żadnych chorób nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:34, Zimek1990 napisał:

A będą mnie rozbierać? XD Tego sie boje, bo ja z natury wstydliwy chłopak jestem ;P Jeśli
tylko mają dać kategorię i wioo, to spoko, żadnych chorób nie mam :)


Raczej... To podstawowe badanie przecież, czasami łącznie z macaniem po jajach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:37, Sth`Devilish napisał:

> A będą mnie rozbierać? XD Tego sie boje, bo ja z natury wstydliwy chłopak jestem
;P Jeśli
> tylko mają dać kategorię i wioo, to spoko, żadnych chorób nie mam :)

Raczej... To podstawowe badanie przecież, czasami łącznie z macaniem po jajach ;)

Ueee.......no to ja już ide sie schować do szafy! Matko, moje pierwsze obnażenie odbędzie się przed jakimś wojakiem, a nie seksi laleczką... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 23:39, Zimek1990 napisał:

Ueee.......no to ja już ide sie schować do szafy! Matko, moje pierwsze obnażenie odbędzie
się przed jakimś wojakiem, a nie seksi laleczką... ;(


nie przed wojakiem, a przed lekarzem i czasem w komisji zdarzy się pani doktor, ale raczej nie ona będzie oglądać twoje genitalia i odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:47, pendejo napisał:


> Ueee.......no to ja już ide sie schować do szafy! Matko, moje pierwsze obnażenie
odbędzie
> się przed jakimś wojakiem, a nie seksi laleczką... ;(

nie przed wojakiem, a przed lekarzem i czasem w komisji zdarzy się pani doktor, ale
raczej nie ona będzie oglądać twoje genitalia i odbyt


Ej bo ja już naprawdę nie wiem, czy to o sprawdzaniu jajek na tej komisji to prawda czy tylko mit mający na celu nastraszenie gawiedzi :( Nie chce, zeby mnie ktokolwiek macał! Można odmówić zdjęcia gatek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:47, pendejo napisał:

ale raczej nie ona będzie oglądać twoje genitalia i odbyt


Nie strasz chłopaka, bo jeszcze sobie pomyśli :D Chociaż... kto ich tam wie co tam teraz badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 23:51, Zimek1990 napisał:

Ej bo ja już naprawdę nie wiem, czy to o sprawdzaniu jajek na tej komisji to prawda czy
tylko mit mający na celu nastraszenie gawiedzi :( Nie chce, zeby mnie ktokolwiek macał!
Można odmówić zdjęcia gatek? :P


mnie nie dotykali tylko popatrzał, no i słuchaj doktora jak powie "szerzej pośladki" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:30, Sth`Devilish napisał:

A miałeś ten test z kilkuset pytaniami, często powtarzającymi się tylko inaczej napisanymi?
:) Oszukać można wtedy tylko samego siebie.

Taa, nie wiem ile tych pytań miałem.. spooooro i jeszcze trochę.. ale pewnie tak jest zawsze więc z taką ilością trudno spamiętać co odpowiedziałeś na takie pytanie ^^ Co najlepsze pisałem te testy, już trzeci arkusz i nagle w trakcie "ty, ty i ty" do tego pokoju napiszecie test na yntelygencję, napisałem i znowu psychologiczne. Tak czy inaczej gadka z kolesiem najlepsza xD
"Jak pan sobie radzi z napięciem seksualnym?"
lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 09:19, Break the peace napisał:

Mam pytanie. Jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby dostać się do wojska jako zawodowy
żołnierz?


To zależy.
Jako szeregowy zawodowy - ukończone gimnazjum.
Jako podoficer - ukończona szkoła średnia (i stopień co najmniej kaprala z rezerw).
Jako oficer - ukończona szkoła średnia i świadectwo maturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do oficera nie trzeba miec ukonczonych studiow wyzszych (czyli miec wyksztalcenia wyzszego?). Chyba, ze cos mieszam...

I jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Jak teraz koncze liceum, zdam mature i chcialbym pojsc do armii jako podoficer, to musze najpierw do szkoly podoficerskiej prawda? I nie musze odbywac zadnej sluzby przed tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 09:16, Ichvander napisał:

A do oficera nie trzeba miec ukonczonych studiow wyzszych (czyli miec wyksztalcenia wyzszego?).
Chyba, ze cos mieszam...


Nie. Po maturze możesz przystąpić do egzaminu wstępnego na szkołę oficerską (4 lata).

Dnia 15.01.2009 o 09:16, Ichvander napisał:

I jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Jak teraz koncze liceum, zdam mature i chcialbym pojsc do armii jako podoficer,
to musze najpierw do szkoly podoficerskiej prawda? I nie musze odbywac zadnej sluzby przed tym?


Dokładnie tak. Najlepiej udać się do WKU, pod które podlegasz a oni skierują Cię do szkoły podoficerskiej zgodnej z Twoimi oczekiwaniami czy zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować