Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poza firewallem: książki

12 postów w tym temacie

Oj, Lucas. Żeś obiecał reckę najnowszego Wędrowycza. To jedyna, obok "Ostatnich Promieni..." książka, która bym tu widział, jednocześnie mając ją na półce :P .

PS Do poczytania... do poczytania... a nie do poklikania, wycinania, uploadowania, zmieniania, wybierania, kolorwania, chwalenia się i odkrywania z jękiem zachwytu ("Tyle na to czekalim, wreszcie SĄ! Mnóstwo nowości, yes, yes, yes!") :> .

Smacznego, sam zaczynam :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Dziś mamy dwie recenzje w jednej - bo nie dało się drugiego zbioru opowiadań o Kłamcy opisać bez przypomnienia pierwszego. Na dodatek w każdym z tomów znalazło się miejsce dla tekstu niezwykle świątecznego, takiego w sam raz pod choinkę... Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Poza firewallem: książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 17:04, MonkOfWar napisał:

Oj, Lucas. Żeś obiecał reckę najnowszego Wędrowycza. To jedyna, obok "Ostatnich Promieni..."
książka, która bym tu widział, jednocześnie mając ją na półce :P .

Jeszcze nie jest gotowy Wędrowycz, bo się zamieszanie z przesyłką zrobiło (ten nieszczęsny strajk co był) - no a teraz uciekam na kolację, bo mnie rodzina zabije, już powinienem tam być, a jeszcze kawał drogi przez miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 17:07, Lucas the Great napisał:

no a teraz uciekam na kolację, bo mnie rodzina zabije, już powinienem tam
być, a jeszcze kawał drogi przez miasto :D


spokojnie, nic sie nie stanie :-). A co do samej recenzji to jak zwykle fajnie napisana :) Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo książek, dostałem pod choinkę "Wilcza krew, smoczy ogień". NIe zacząłem jecze czytać ale wydaje mi się, ze moze być interesująca ( sądząc po recenzji). Jesli ktoś ją czytał to niech napisze jakie ma odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem Fight Club jakby ktoś nie jarzył na podstawie tej ksiażki powstał film Podziemny Krąg myśle że coś napisze wreszczcie ;p od 4 książek sie zbieram na napisanie czegoś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak doczytałem w powyższych postach - jest zapotrzebowanie na reckę nowych przygód Wędrowycza. ;-) Nie wiem, czy redakcja Gram jest zainteresowana takim pomysłem, ale... ostatnio pisałem tekst o tej książce (jeszcze nigdzie go nie publikowałem) - jeśli bylibyście zainteresowanie, to chętnie go podeślę na maila do Waszej oceny. Jak się spodoba, to... Wiadomo. ;-)


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem powyższą reckę (rozbudowaną reckę, przyznam).

Dobrze, że nie pojawiają się w niej stwierdzenia typu: "U Ćwieka, dokładnie tak jak u Kossakowskiej..." - strasznie częstą na nie trafiałem w innych miejscach, a zupełnie się z nimi nie zgadzam. To, że są pewne zbieżności w światach wykreowanych przez tych autorów, nie znaczy że Ćwiek się na "Siewcy wiatru" od razu wzorował. I zgadzam się również, że bardzo różni się wizja Aniołów - dobrze, że ktoś to zauważył. ;-)

Nie miałem jeszcze styczności drugim tomem. Niestety. Mam to jednak nadzieję szybko nadrobić, gdyż zainteresowała mnie wspomniana w tekście postać Jenny. ;-)


Pozdrawiam,
KoZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem swego czasu obie te wyśmienite książeczki. Polecam każdemu! A właśnie znalazłem jej reckę tu więc daje komentarz ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować