Zaloguj się, aby obserwować  
Ari_Zmc

Jaka gra była by odpowiednia ??

68 postów w tym temacie

Moze powiem tak- trzeba to lubic:)
Nie wymaga az takiego myslenia- interfejs intuicyjny, prosty w obsludze, a przy tym przyjemny.
Na pewno nie jest tak dynamiczny jak np. BF2142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 00:15, Amphibian napisał:

Moze powiem tak- trzeba to lubic:)
Nie wymaga az takiego myslenia- interfejs intuicyjny, prosty w obsludze, a przy tym przyjemny.
Na pewno nie jest tak dynamiczny jak np. BF2142


chyba narazie kupie Swat 4 Złotą edycje jak przejde ( jak sie uda ) i jak sie znudz to zamawiam B2142 może stanieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W swat 4 jak sie chce pograc to trzeba chwiel pomyslec, bo nie jest to jakas totalna sieka, co prawda do sie sporo misli przejsc bez zbytniego angazowania w taktyke, ale ja tam sie bardziej na taktyke nastawialm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 00:50, kordzio1 napisał:

W swat 4 jak sie chce pograc to trzeba chwiel pomyslec, bo nie jest to jakas totalna sieka,
co prawda do sie sporo misli przejsc bez zbytniego angazowania w taktyke, ale ja tam sie bardziej
na taktyke nastawialm


Aha dzieki czyli warto kupić tą gre bo ja nie lubie ,, totalnej sieki " :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POlecalbym, ja gralem w podstawowa wersje, mysle by kupic sobie dodatek syndykat, gra fajna, trzeba sie ebdzie przystosowac do interfejsu, ale w tej czesci jest zrobiony tak aby kazdy mogl sie po treningu polapac, jak sie zmniejszy poziom trudnosci to mozna sobie potraktowac jako taka w miare przyjemna strzelanine z elementem taktycznym... ja w pewnym momencie tak zrobilem, bo czesto nie moglem zapamietac, aby teroryste przed strzalem poprosic o rzucenie broni:) a nawet jak pamietalem to profilaktycznie wolalem strzelic i zazwyczaj minusy za "nieuzastadnione uzycie brooni byly z tych miejsc ktore ja czyscilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:51, kordzio1 napisał:

POlecalbym, ja gralem w podstawowa wersje, mysle by kupic sobie dodatek syndykat, gra fajna,
trzeba sie ebdzie przystosowac do interfejsu, ale w tej czesci jest zrobiony tak aby kazdy
mogl sie po treningu polapac, jak sie zmniejszy poziom trudnosci to mozna sobie potraktowac
jako taka w miare przyjemna strzelanine z elementem taktycznym... ja w pewnym momencie tak
zrobilem, bo czesto nie moglem zapamietac, aby teroryste przed strzalem poprosic o rzucenie
broni:) a nawet jak pamietalem to profilaktycznie wolalem strzelic i zazwyczaj minusy za "nieuzastadnione
uzycie brooni byly z tych miejsc ktore ja czyscilem:)


Już zamówiłem Swat 4 - Złota Edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować