Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 08:27, WorldWar3PL napisał:

> No dobra czyli odpowiedz czy kupić czy nie brzmi stanowczo tak!Grając w demo na początku
miałem
> straszne lagi puźniej jużbyło wszystko dobrze i tu moje pytanie czy dobrze będzie chodziwła

> na tym sprzęcie?
>
> Moja szybkość łącza 512,Pentium 4 2,4 GeForce 5600 128mb,768 ram,Win xp Profesional bez
SP
> jak ta gierka będzie u mnie chodzić?
Heh podobny komp do mojego ;) Ustaw se wszystko na medium , niektore na high i będzie ok !
;)


Nie powinno być problemu, mój kumpel grał na Athlonie 2000XP i Radeonie 9200 :-D Co prawda wszystko na low, ale specjalnych przycinek nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 23:54, Virus_eBola napisał:

-B2 SF 59 PLN


A ju kupiłem w Empiku coś koło 70 zł. Szkoda że się wcześniej nie dowiedziałem. Ale i tak się ciesze że kupiłem SF ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak na jednej mapie są dwie rozgrywki to tylko za drugą dostaje się medal (złoty,srebrny, brązowy) ? Bo przed chwilą grałem to w pierwszej rundzie byłem pierwszy a medalu nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 14:00, Grizzly. napisał:

Hej, jak na jednej mapie są dwie rozgrywki to tylko za drugą dostaje się medal (złoty,srebrny,
brązowy) ? Bo przed chwilą grałem to w pierwszej rundzie byłem pierwszy a medalu nie dostałem.


Wydaje mi się, że powinieneś dostać medal nie zależnie od ilości rozgrywek na mapie.
Poczekaj, może muszą zaktualizować Twój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo już tu się nawet nas znazlazło grających w BF2 więc postanowie zrobić liste graczy którzy są na forum gram.pl . Żeby każdy mógł zobaczyć każdego postać. Tych co niżej nie wymieniłem niech skopiują liste i się dopiszą, pamiętajcie żeby dodać stronę ze statami.


1. Grizzly - http://bf2stats.nsvr.info/player/64886523/
2. Virus_eBola - http://bf2stats.nsvr.info/player/46441056/
3. Pingus - http://bf2stats.nsvr.info/player/58708785/
4. Arclight - http://bf2stats.nsvr.info/player/61241266/
5. kowalov - http://bf2stats.nsvr.info/player/39879735/

Ps. głównie mi chodzi żeby zobaczyć jak tam idzie Volvoxowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 20:14, Grizzly. napisał:

Też tak myśle !!!!! O co chodzi z tym MMO ? Co powiesz na wspólną gre ? Mi się BF2 nigdy nie
znudzi bo mapy są tak przemyślane że po naprawdę po długim czasie je tak bardziej, dogłębnie
pozna, czasem tylko nie chce mi się grać i jestem zły gdy się rodze i ciągle mnie zabijają
bo na miejscu odrodzin stoi pojazd pancerny.. chyba iro1979 jeszcze nie widział tego posta
:P Bo powie że JO jest lepsze hehehe. ;P


Jak chcesz to się zgłoś dawno kogoś nie zamiotłem do zera:)
GG-8385273

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyłeś odznakę nożownika? Bo ja dziś 2 godziny próbowałem i nie nadążałem kogokolwiek zabić :/ Zawsze to mnie załatwiali. Potem przesiadłem się na medyka i z marszu byłem w czołówce. Niby ta odznaka wymagana jest dopiero za 2 awanse ode mnie, ale chciałbym wiedzieć trochę wcześniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie to powinienem miec experta ale mi sie nie chcialo...

Jak zdobylem? Normalnie. Pewnego razu wlazlem na serw 16-tke i biegalem tylko z nozem :D Tak zdobylem 9 kilsow(a trzeba 8) Runde skonczylem ze statami 9:1 :P Troche problemem jest nozowanie gdy wrog ma karabiny ale wykonalne. Starczy sie nauczyc odpowiednio grac. Czesto ludzie glupieja gdy widza kogos z nozem atakujacego ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc osob poleca do nozowania medyka - bo moze sie leczyc i jest szybki. Ja wole jednak specopsa za jego szybkosci zwinnosc ;} No i ewentualne c4 jesli mi czolg wyjedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zdobyłem odznakę :) Ciężko było, grałem szturmowcem na Ghost Town. Ale 7 zabitych jest. Teraz tylko czekać, aż statystyki mi się poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis cos ciezko bfhq zlicza te punkty. mi dzis za 3 razem zaliczylo Distinguished Service Ribbon wiec sie modl zeby tego nozownika ci zaliczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 23:09, enerkom napisał:

dzis cos ciezko bfhq zlicza te punkty. mi dzis za 3 razem zaliczylo Distinguished Service Ribbon
wiec sie modl zeby tego nozownika ci zaliczylo :)


Właśnie coś dziś się muli. Rano dostałem 3 odznaczenia medyka (za leczenie, za zabicie 10 i 11 wrogów, za używanie sprzętu stacjonarnego i przed chwilą znów dostałem te medyczne :/)

Jak mi nie naliczy, to się popłaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotki glosza, ze w poniedzialek/ wtorek wyjdzie patch 1.2 i stad te "zamulania" Od piatku patch jest w fazie koncowych testow. Kontrola jakosci konsumenta, ze tak powiem ocenia czy mozna juz patcha wydac. Jesli nie znajda zadnych bledow to patch wyjdzie lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 09:56, enerkom napisał:

> a czy są tam [w tej grze] jakies klany ? A jak tak do mozna jakos latwo sie do nich dostac

> , bo dzis bede mial tą gre ?
[url= http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=11606&start=0&sid=d0d3fabeb798c181b76477a511d5a133]Do
wyboru do koloru :)[/url]


o kurcze tam w wiekszosci wymagają od 17 lat a ja mam tylko 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować