Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

ale da sie FEARa porownywac do BIA bez problemow.

FEAR - Gra z pogranicza sci-fiction. Dynamiczna rozgrywka multiplayer i singleplayer. W trybie signle gra stylizowana na horror. Futurystyczne bronie, przeciwnicy i wyposazenie.

BIA - Gra ukazujaca zmagania grupy zolnierzy w czasie 2 wojny swiatowej. tworcy polozyli nacisk na realizm i odczucia ''wojenne" dlatego tez ataki na pozycje wroga z piana na ustach skoncza sie bardzo szybka smiercia.

etc etc. Gry tego samego gatunku mozna ZAWSZE porownywac...To, ze ty nie umeisz nie znaczy, ze sie nie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekspertów: Jest jakiś sposób, by w BF 2 wymusić mapy 64 osobowe w trybie jednego gracza? Muszę zdobyć odznaki śmigłowcową i lotniczą, ale jakoś śmigłowiec w mych rękach w powietrzu trzyma się najwyżej 20 sekund. Jest jakiś sposób, by wymusić te mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:19, Arclight napisał:

Pytanie do ekspertów: Jest jakiś sposób, by w BF 2 wymusić mapy 64 osobowe w trybie jednego
gracza? Muszę zdobyć odznaki śmigłowcową i lotniczą, ale jakoś śmigłowiec w mych rękach w powietrzu
trzyma się najwyżej 20 sekund. Jest jakiś sposób, by wymusić te mapy?

W trybie single player punkty się nie naliczają. Liczą się tylko w grze wieloosobowej na serwerach rankingowych.
A więc wymuszenie mapek 64os nic tu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:28, Sztywny-pl napisał:

W trybie single player punkty się nie naliczają. Liczą się tylko w grze wieloosobowej na serwerach
rankingowych.
A więc wymuszenie mapek 64os nic tu nie zmieni.


Nie chcę w ten sposób zdobyć odznaczenia :) Chcę się nauczyć latać. A w SP są 16 osobowe, bez śmigłowców i samolotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:30, Arclight napisał:

> W trybie single player punkty się nie naliczają. Liczą się tylko w grze wieloosobowej
na serwerach
> rankingowych.
> A więc wymuszenie mapek 64os nic tu nie zmieni.

Nie chcę w ten sposób zdobyć odznaczenia :) Chcę się nauczyć latać. A w SP są 16 osobowe, bez
śmigłowców i samolotów.

Na 16 heli są na mapach: Dalian Plant, Dragon Valley, Zatar Wetlands, Daquing Oilfields, i chyba jeszcze na jakiejś innej. Samolot w singlu jest tylko na mapie Operation cośtam. Jak to też nie jest to, czego szukasz, to zapraszam na forum.battlefield.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:49, Sztywny-pl napisał:

Na 16 heli są na mapach: Dalian Plant, Dragon Valley, Zatar Wetlands, Daquing Oilfields, i
chyba jeszcze na jakiejś innej. Samolot w singlu jest tylko na mapie Operation cośtam. Jak
to też nie jest to, czego szukasz, to zapraszam na forum.battlefield.pl


Ok, zaraz sprawdzę, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:26, enerkom napisał:

szykuje sie fix do patcha 1.2 :)


I dobrze. Choć już przyzwyczaiłem się do tych granatów :(
Bo na pewno to będzie poprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arclight? Jakich granatow? Patch ma poprawic kilka krytycznych bledow. Ma wyjsc w ciagu tygodnia(ponoc)
Tymi bledami sa:
-nie dzialajace 3 mapy Sf(crashuja gre)
-brak obslugi pewnych kart graficznych(przezroczyste budynki)

Jesl iw tydzien uda im sie zrobic cos wiecej to cacy ale na wielkie "fixowanie" bym nie liczyl. Patch 1.2 dodal okolo 20 bugow. DODAL ;] Tymczasem polowa z bugow jakie mial porpawiac wciaz wystepuje(czesc sie nasilila) Przyjdzie nam czekac do 1.3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w demku BF''a 2 znalazłem buga, tylko bardzo ciężko go zrobić, powiedzcie czy da się to wogóle zrobić w pełnej wersji ? Screen zamieszczam powyżej . W jednym pojeździe byłem razem z wrogiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To stary i znanny bug. To nie jest tak, ze siedzisz w pojedzie z wrogiem. Ty siedzisz ze swoim tylko, ze gra pokazuje ci go jako wroga. gdybys go np zabil dostalbys karne punkty. Ot taka ciekawostka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie był MÓJ. Bo był w bazie MEC ( ja byłem MEC on USMC ) na bazie Gulf of Oman, on wkradł się myśliwcem na naszą baze i ukradł jeep, i ja wsiadłem do niego, potem 2 sek po screenie zatrzymalismy się , on wyszedł z jeepa i mnie zabił, wsiadł zpowrotem i pojechał.... pozatym przez całą minutową jazdę nie pokazywał mi się jego nick, a jak już to na czerwono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po instalacji wcisnołem przycisk "sterowniki nVidia", on z automatu wyszukał mi je. Problem polega na tym że właśnie mi ich nie znalazł, twierdząc że nie ma sterowników do mojej karty. Czy to ma wpływ na możliwość ustawienia rozdzielczości, bo mam ustawione 1024x748 (czy coś koło tego), a zależało by mi na 1280x1024. Reszta ustawień jest na MAXa. Karta to GeFource 6800 GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:58, Thur Michalus napisał:

Witam Wszystkich!
mam problem z oddpaleniem dodatkowych mapek ktorych sciagnolem ze strony http://gry.wp.pl.tym
ktorym
mapki dodatkowe chodza i tych ktozi wiedza jak je oddpalic prosze o pomoc.muj numer gg 2224473.

Dodatkowe mapki na ogół nie chodzą w singlu, bo nie mają ścieżek botów. Jak chcesz tylko przetestować bonusowe mapy, to odpal je sobie w grze lokalnej. Niewiele serwerów ma mapy inne niż podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w MM i Empiku w Lublinie, niestety o booster packu nie słyszeli.

@Lailonn, dużo graczy twierdzi, że granaty ręczne latają za daleko. Myślałem, że EA posłucha głosów i skróci nieco zasięg rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem specjalnie pod Battlefielda myszke, posiada ona więcej przycisków niż standardowa myszka. Przyciski jak już wywnioskowaliście nie działają. Czy powodem jest gra, czy winna jest mysz (np: sterowniki, kiepski model).
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować