Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

To jeżeli ci się podoba taki sposób gry to wystarczy znaleźć nierankingowy serwer z takimi zasadami: grasz jak chcesz i do tego nie łamiesz regulaminu EA.

Dnia 16.12.2007 o 13:53, lukasz11111 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Arclight


Użyłeś przycisku Odpowiedz na moim poście, więc to niby było skierowane do mnie dlatego odpisałem. Jeżeli napisałbyś o tym w nowym poście, albo byś odpowiedział na ten sam post co ja to bardziej by wyglądało jako przykład. Bo odpowiadając na mój post jakby chcesz mi uświadomić jak to jest z tymi odznakami, a ja to dokładnie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:58, BogSumerow napisał:

Dzięki za przypomnienie.Już instaluje swojego Bf''a.Są jakieś polskie serwery?Bo ja widziałem
tylko dwa EA Polska.


Tak ----> http://www.battlefield.pl/serwery5/ i to wszystkie rankingowe. Poszukaj również przez gamespy masz tam do wyboru serwery z którego kraju tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:54, Mechu95 napisał:

Pytanie - czy jest sens dzisiaj kupowac BF:2?

Jest i to ogromnz.Gra pryzkuwa do monitora neisamowicie.Ja kupilem w wakacje i nadal nie moge sie oderwac .Swietna gra,mnostwo serwow i swietna rogrywka.Polecam tymbardziej ze cena zacheca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:00, jackass napisał:

> Pytanie - czy jest sens dzisiaj kupowac BF:2?
Jest i to ogromnz.Gra pryzkuwa do monitora neisamowicie.Ja kupilem w wakacje i nadal nie moge
sie oderwac .Swietna gra,mnostwo serwow i swietna rogrywka.Polecam tymbardziej ze cena zacheca


A pojdzie na GF6600 GT256MB, 2GB RAM-u i Pentum-ie D 3GHz? A jesli tak to na jakich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 19:02, Mechu95 napisał:

A pojdzie na GF6600 GT256MB, 2GB RAM-u i Pentum-ie D 3GHz? A jesli tak to na jakich detalach?

Pojdzie na max detalach ale to zalezy jakie masz polaczenie z netem.Zeby nie meic lagow mozliwe ze ebdziesz musial obnizyc grafe.W sieciowkach nie liczy sie grafa ale plynnosc i ping.Ja ustawilem wszystko na minimum zeby nie meic lagow chociaz sprzet spelnia najwyzsze wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:10, jackass napisał:


> A pojdzie na GF6600 GT256MB, 2GB RAM-u i Pentum-ie D 3GHz? A jesli tak to na jakich detalach?

Pojdzie na max detalach ale to zalezy jakie masz polaczenie z netem.Zeby nie meic lagow mozliwe
ze ebdziesz musial obnizyc grafe.W sieciowkach nie liczy sie grafa ale plynnosc i ping.Ja ustawilem
wszystko na minimum zeby nie meic lagow chociaz sprzet spelnia najwyzsze wymagania.


U mnie to bedzie chyba kiepsko...pingi mam...kiepskie. W Guild Wars moj rekord to uwaga, trzymac sie krzesel i w ogole wszystkiego co sie da...4500...ale to bylo tylko raz na szczescie. W godzinach szczytu nie przechodzilo 1500, a jak gralem tak w godzinach 13-17 i 21-01 to bylo tak 35-85.

EDIT: Chcialbym grac na minimum 1024x768, na 800x600 to tylko w CS-a i Wielka Tojce RPG (Fallout, Baldur's Gate, Planescape: Torment), ale jak mus, to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 19:13, Mechu95 napisał:

U mnie to bedzie chyba kiepsko...pingi mam...kiepskie. W Guild Wars moj rekord to uwaga, trzymac
sie krzesel i w ogole wszystkiego co sie da...4500...ale to bylo tylko raz na
szczescie. W godzinach szczytu nie przechodzilo 1500, a jak gralem tak w godzinach 13-17 i
21-01 to bylo tak 35-85.

nie porownuj GW do BFa .W FPSach liczy sie szybkosc rozgrywki i ulamki sekund kiedy ostatni naboj decyduje kto wygra.W GW masz turowa walke wiec pingi nie maja znaczenia ,lagi w BFie to koszmar .Sieciowka sieciowce nierowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:16, jackass napisał:


> U mnie to bedzie chyba kiepsko...pingi mam...kiepskie. W Guild Wars moj rekord to uwaga,
trzymac
> sie krzesel i w ogole wszystkiego co sie da...4500...ale to bylo tylko raz
na
> szczescie. W godzinach szczytu nie przechodzilo 1500, a jak gralem tak w godzinach 13-17
i
> 21-01 to bylo tak 35-85.
>
nie porownuj GW do BFa .W FPSach liczy sie szybkosc rozgrywki i ulamki sekund kiedy ostatni
naboj decyduje kto wygra.W GW masz turowa walke wiec pingi nie maja znaczenia ,lagi w BFie
to koszmar .Sieciowka sieciowce nierowna.


Ok, troche kiepski przyklad. Ale jednak troszke go pociagne - kiedy masz GW i pingi 2000, to jest TOTALNIE nie do grania. Wyobraz sobie jaki horror przezywalem , gdy bylem w pewnym stopniu od GW uzalezniony i mialem pingi 4500...chociaz wyobrazam sobie pingi 120 w FPS-ie siecowym - sam mam CS-a i to mozna nazwac czyms..."bardzo denerwujacym". Najbardziej nienawidze tego, ze musze sie bez przerwy patrzec ktora godzina, bo 18.30-20.00 to godziny nie do sieciowek - przez okolo 15 minut co chwile rozlacza mi sie net z Orange...dziwne jest to, ze o tej samej porze Neostrada tez kuzynce szwankuje jak cholera, ale wujkowi mieszkajacemu po drugiej stronie polski juz nie. Moze to sprawa regionu? Normalnie nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:16, bartek-jan napisał:

czy to prawda żeby zapisywać stopnie trzeba ściągnąć z neta wersję 1.4?

Pewnie chodzi Ci o patch''a? Prawda czy nie prawda i tak jesteś zmuszony do ściągnięcia nowego patch''a, gdyż znaczna większość, a może nawet wszystkie serwery na nim działają.
Poza tym numer łatki to nie 1.4, a 1.41. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 19:16, jackass napisał:

/.../ lagi w BFie to koszmar

Nie przesadzaj, az tak źle nie jest nieraz miałem pingi 150-200 i dało sie grać. Co innego ET, czy chociazby CoD2
kuko7--> na podstawowej wersji chodzi jeszcze coś ok. 35 serwerów :P Wiem bo ostatnio miałem reinstala systemu i zanim sciagnalem patcha na nowo zdazylem sie przyjrzec podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:24, Draco X napisał:

Czy bronie drugiego poziomu można odblokować dopiero kiedy sie odblokuje pierwszego dla wszystkich
klas?


Reki sobie uciac nie dam ale je mozna chyba odblokowac tylko majac dodatek do BF2 :( (moja snajperka tam jest i nie moge jej wybierac ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:21, Xantus napisał:

> Czy bronie drugiego poziomu można odblokować dopiero kiedy sie odblokuje pierwszego dla
wszystkich
> klas?

Reki sobie uciac nie dam ale je mozna chyba odblokowac tylko majac dodatek do BF2 :( (moja
snajperka tam jest i nie moge jej wybierac ;( )


To do tej gry jest dodatek??? Nie wiedzialem...a jak sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować