Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2008 o 12:57, Rumcajs52 napisał:

Najlepiej jest wtedy od razu wystrzelić, wtedy pilot rzuca flary, robi unik i masz szansę jeszcze
raz go szczelić :P


Ja mam przeciwne doswiadczenie. Na samoloty to nie dziala bo jak go namierze to rzuc flary i zanim namierze go ponownie to juz go dawno nie ma (a po 4 sekundach juz nie zyje). Na helikoptery wole namierzyc i przeczekac az rzuci flary (bo wtedy i tak nei trafie) , jak sie znow namierzy to moge go ustrzelic ;)

Pingus
Kiedy lecisz samolotem i przelączysz uzbrojenie na bomby to cele, w których jest przeciwnik podświetlają się, a dokładniej to to są zaznaczone w kółku lub kwadraciku.

To bez sensu. Wyrzutnia nie wydziela ciepla to jak to jest namierzane? :|


PS. A swoja droga zestrzelenie samolotow (i helikopterow w niektorcyh przypadkach jest moim zdaniem przesadnie trudne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:08, Volvox napisał:

PS. A swoja droga zestrzelenie samolotow (i helikopterow w niektorcyh przypadkach jest moim zdaniem przesadnie > trudne)


Ale jaka satysfakcja jeśli pomyślisz że te leszcze na lotniskowcu znowu bęną team-killować żeby wsiąść do tego %^*#%! samolotu ;)


ps.Może zagrasz z nami teraz? Ja , Bratek90 i jeszcze ktuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2008 o 13:08, Volvox napisał:

PS. A swoja droga zestrzelenie samolotow (i helikopterow w niektorcyh przypadkach jest moim
zdaniem przesadnie trudne)

Przesadnie trudne to jest ustrzelenie pilota ta snajperka co sie naboje przez szybe przebijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:08, Volvox napisał:

Ja mam przeciwne doswiadczenie. Na samoloty to nie dziala bo jak go namierze to rzuc flary
i zanim namierze go ponownie to juz go dawno nie ma

Z wyrzutnią mało grałam dawno temu, ale z tego co pamiętam to ma ona więcej niż jeden strzał...
tyle że jak jeden wystrzelisz na flary o reszty magazynku może nie wystarczyć na samolot...
@jackass
Tylko ze snajperki M95 można przestrzelić szybkę ;)
@lukasz11111 Co do tych procentów, to kwestia doświadczenia gracza i przeciwnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:12, Rumcajs52 napisał:

Ale jaka satysfakcja jeśli pomyślisz że te leszcze na lotniskowcu znowu bęną team-killować
żeby wsiąść do tego %^*#%! samolotu ;)


ps.Może zagrasz z nami teraz? Ja , Bratek90 i jeszcze ktuś?


Satysfakcja może i jest, ale jest za to za mało punktów. Bardzo ciężko jest zestrzelić helikopter (a co już mówić samolot), więc powinno być to troche wyżej punktowane, tak samo jak niszczenie innych pojazdów jak czołgi czy APC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:32, destruck1 napisał:

Z wyrzutnią mało grałam dawno temu, ale z tego co pamiętam to ma ona więcej niż jeden strzał...
tyle że jak jeden wystrzelisz na flary o reszty magazynku może nie wystarczyć na samolot...


Ma 2 i oba musza trafic zeby zabic :/

Wkurza mnie tez ze wyrzutnia przeciwczolgowa nie jest w stanie zestrzelic helikoptera :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:32, destruck1 napisał:

Tylko ze snajperki M95 można przestrzelić szybkę ;)


Ja pamiętam leciałem w Blackhawku na minigunie i leciał Su-34, no to puściłem mu serię i zabiłem pilota, ale tylko raz mi się to zdarzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:23, Volvox napisał:

Wkurza mnie tez ze wyrzutnia przeciwczolgowa nie jest w stanie zestrzelic helikoptera :|


Można się potrudzić i spróbować nią posterować w locie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:23, Volvox napisał:

Wkurza mnie tez ze wyrzutnia przeciwczolgowa nie jest w stanie zestrzelic helikoptera :|

Wyrzutnia przeciwczołgowa to już inna bajka....
z drugiej strony na tej przeciwlotniczej, jak namierzysz samolot/helikopter to przeciwnikowi będzie cośtam u wroga migało że jest namierzony nie zależnie od wystrzelenia rakiety,
wygląda na to że musisz czekać aż spanikuje i za szybko wystrzeli przeciwlotnicze rakiety...
albo czekać jeszcze na jakąś inną okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o czymś takim,
poza tym w zeszłym roku, w opisach broni/pojazdów nie zauważyłam słówka o tym że minigunem można przestrzelić szybkę, (może coś mi umknęło)
zazwyczaj zestrzeliwałam wiarę ze snajperki jak wsiadała do helikoptera... (kiedyś spróbuję twojego triku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:29, Caymanpl napisał:

Można się potrudzić i spróbować nią posterować w locie:P


Co z tego skoro trafienie z pocisku przeznaczonego na czolg porysze tylko lakier helikopterowi? :P

Jedyna fajna sprawa, to ze wtedy nie moze sie obronic flarami. Czasem mam wrazenie ze strzelanie z przeciwczolgowej jest skuteczniejsze niz z przeciwlotniczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:27, Jacob XX napisał:

Ale słabo było. Nikt z GRAM.PL oprócz mnie i Bratka to nie grał. Nie obraź się Space marine,
ale ten serwer co nam podałeś nie był zbyt fajny, słabe plansze dawali i tylko na 32 graczy.
Ja tam wole na 64 graczy.

P.S.
Sorry Bratek że wtedy opuściłem gre, ale Punkbuster mnie wykopał już chyba trzeci raz, a potem
nie było już miejsca i nie chciało mi się czekać aż ktoś w końcu je zwolni.

Nie obrażam się bo nie ma za co.

Jesteście w jakimś klanie ? Bo jak nie to możemy założyć klan osób z gram.pl. Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:05, Space marine napisał:

Jesteście w jakimś klanie ? Bo jak nie to możemy założyć klan osób z gram.pl. Co wy na to ?


Jeżeli taki klan powstanie to ja chętnie dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:45, Jacob XX napisał:

> Jesteście w jakimś klanie ? Bo jak nie to możemy założyć klan osób z gram.pl. Co wy na
to ?

Jeżeli taki klan powstanie to ja chętnie dołącze.

Tak samo zrobiliśmy w BF 2142. Sądze, że to fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 15:50, Rumcajs52 napisał:

>
Ej, Jacob zagramy teraz? ;) I ty Space Marine tez :D


Chętnie, bo później nie mam czasu. Podaj tylko server.

P.S.
Mój nick to jacob27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować