Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 14:38, Arclight napisał:

> I. Mylisz się. Można grać w Europe Assult ale TYLKO w singla. Nie wierzysz?? W katalogu
torrentów
> znajdziesz odpowiednią pozycję.
> II. Nie będzie wersji pudełkowej. EA już od połowy roku trąbi żę Europe Asult będzie
pierwszy
> dodatkiem dostępnym tylko do kupienia przez sieć.
> III. Nie keya dostajesz przez sieć tylko całą grę ściągasz. A co do cdkeya to EA to nie
wiem
> czy będzie.

I.Widać ktoś puścił grę dla recenzentów

II. Będzie. EA Polska ma zamiar wypuścić wersję pudełkową.

III. CD-KEY ma być właśnie w tym pudełku sprzedawanym w MM lub Empiku (albo w obu)

I. Niekoniecznie to był przeciek

II. EA Już trzy razy obiecywało gę "tylko z neta", a teraz obiecało że na 100% niebędzie w sklepach.\

III. J.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 15:16, Arclight napisał:

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=13704&start=0&sid=665dc389b0e1063e578aa6c943b6b827

Od dawna wprawdzie nikt z EA Polska tam nie pisał, ale IMO to nadal jest aktualne

A nie zastanawia cięsens tego textu ? Czy ci z EA Polska pozwolili by sobie na stratę kasy i sprzedaż tylko w jednym markecie?? Sprzedawali by wszędzie. A poza tym czy pytali by sięo to graczy ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 16:04, rywin2006 napisał:

A nie zastanawia cięsens tego textu ? Czy ci z EA Polska pozwolili by sobie na stratę kasy
i sprzedaż tylko w jednym markecie?? Sprzedawali by wszędzie. A poza tym czy pytali by sięo
to graczy ??:)


Pewnie, że się pytają. Muszą znać opinie graczy skoro chcą od nich wyciągnąć 40 zł za dwie mapy, jedną nową armię i parę nowych broni. I to dodatkowo przypisane do konta, nie zaś do keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:05, rywin2006 napisał:

A wiecie ile miał kosztować jeszcze niedawno ??? 29 EUR!!!!! Tak było w Downloaderze!


Bo tyle na zachodzie kosztuje. W Polsce by coś takiego nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby mi ktos powiedzic skad sciagnac normalny patch 1.21 bo ja patrze po roznych stronach to kazdy ma inny rozmiar i kazdy jakas inna nazwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnelem wlasnie patch 1.21 (376mb) i mam 1,70 gb wolnego miejsca na dysku i przy instalacji mi pisze ze potrzeba az 2000mb czyli 2 gb .Czy naprawde az tyle potrzeba czy moze sciagnelem zlego patcha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 18:07, Arclight napisał:

> A wiecie ile miał kosztować jeszcze niedawno ??? 29 EUR!!!!! Tak było w Downloaderze!


Bo tyle na zachodzie kosztuje. W Polsce by coś takiego nie przeszło.

A wiesz że część ludzi (z polski!) zamówiło tego packa szybciej....za 29 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 15:09, Arclight napisał:

Dla mnie to głupota płacić 29 euro za ten śmieszny booster, bo dodatkiem tego nazwać nie można.
Prawdę mówiąc i 40 zł mi szkoda.

A ja wybierajc za 50zł dodatek do hl2 albo za 40zł pare tekstur do b2 wybiorę oczywiście HL2. L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena faktycznie wysoka ale to glownie dlatego, ze nasza waluta taka a nie inna. Zachod bez problemu kupuje te dodatki i nie narzeka. No ale coz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 10:33, Lailonn napisał:



No tak, jak by euro było po 3 zł to by sprawa wyglądała zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować