Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 20:13, WyszkowiakO napisał:

Witam mam pytanie dlaczego żadne statystyki mi się nie zapisują jak np.dostaje awans
itp.


Statystyki zapisywane są na serwerze EA z dosyć dużym opóźnieniem, więc czasem trzeba czekać nawet kilka dni na zasłużony awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:51, DJ Szlafrok napisał:

> Witam mam pytanie dlaczego żadne statystyki mi się nie zapisują jak np.dostaje awans
> itp.

Statystyki zapisywane są na serwerze EA z dosyć dużym opóźnieniem, więc czasem trzeba
czekać nawet kilka dni na zasłużony awans.


Czasami bywa też tak, że podczas rozgrywki dostaje się info o awansie, ale gdy w tym momencie opuści się serwer, to w BFHQ nadal okazuje się, że mamy dawny stopień. W tym wypadku oczywiście nie ma co marzyć o nowej pukawce. Należy wtedy wejść na jakiś serwer i nabić te kilka brakujących punktów.

Lub jeżeli ma się pecha, to może trafić się taki zonk, że liczba punktów na koncie zostaje z jakichś powodów zamrożona. Tak było z moim starym kontem, więc założyłem nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z BF 2 mianowicie mam zalozyc sobie konta no i zakladam. Wypelniam te pola (nazywa konta, email, haslo itd) klikam zaloz i wyskakuje mi error ze cos w w fields(chyba pola) jest nie tak a sprawdzilem moj adres email to gdzie jest blad? pliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dacie jakiś link lub odpowiedź na to pytanie?ó
Mam jednostki specjalne i dodatek armored fury (instalowane w tej kolejności). Jednostki działają, lecz admored nie. Mam mapy z dodatku, ale kiedy naciskam żeby się włączyło to mówi że nie mam tego dodatku. Mam 1.41 w. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo duży problem z "Battlefield 2 Deluxe Edition" mianowicie Posiadam Kartę dźwiękową Sound Blaster Audigy LS (jest chyba wystarczająca jak na tą grę) a dźwięk bardzo się zacina kompletnie nie da się grac wypróbowałem już chyba wszystkie możliwości ustawienia dźwięku i na wszystkich prawie tak samo . Chciałbym jak najszybciej rozwiązac ten problem. Z góry dziękuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy na taka propozycje aby sobie np o 14 zagrac rundke w bf2 na necie kto chetny niech pisze i niech ktos poda ip serwera na ktorym bedziemy grali moj nik w bf2 to McKing 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w żaden sposób nie mogę pograć w sieci, ani zarejestrowac gry.Kupilem w empiku Deluxe Edition, zarejestrowalem sie w EA, dostalem maila zwrotnego z linkiem do rejestracji gry, ale ciągle mi wyskskuje ze klucz nie taki, patch 1.41 -nie wiem czy sie zainstalował bo gra pokazuje inną wersje(patch ze strony EA) ,nie mogę utworzyć konta do gry sieciowej,raz niby sie udalo, ale jak sie chce polaczyc to daje komunikat"utracono polaczenie z serwerem",nie pokazuje-odswieza listy serwerow,ciagle puste pole. Co jest z tą grą? Mam UT3, CoD-y,szybki net, nigdy nie mialem najmniejszego problemu z grami sieciowymi, a tu taka lipa ;/ Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:03, Beleth napisał:

> ...

może to jakiś problem wynikły przy instalacji - jak ona przebiegała? co najpierw instalowałeś,
łącznie z kolejnością patchy?

Grę kupilem wczoraj ,jest na 1 dvd i automatycznie się instaluje wraz z dodatkiem, najpierw prosi o CD key BF2, następnie CD key BF2 JS. Tak też zrobiłem. Zarejestrowałem sie na stronie EA ,niby OK, ale gry już mi nie chce zarejestrowac i daje info że numer seryjny nie prawidlowy. Zainstalowałem od razu patch 1.41 ze strony EA , ale gra nie pokazuje tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry rejestrowac nie musisz w sieci. Po zainstalowaniu tam zakladasz konto. A patch musisz sciagnac taki powyzej 500 mb - od 1.0 - 1.41. Mnie tez na poczatku wywalalo z serwera, ale kiedy zainstalowalem patcha i dostalem sie na serwer EA, bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:29, Kirabax napisał:

Gry rejestrowac nie musisz w sieci. Po zainstalowaniu tam zakladasz konto. A patch musisz
sciagnac taki powyzej 500 mb - od 1.0 - 1.41. Mnie tez na poczatku wywalalo z serwera,
ale kiedy zainstalowalem patcha i dostalem sie na serwer EA, bylo ok!

Patch waży 536MB 1.41. Nic to nie dało j/w pisałem. Męcze się od wczoraj, reinstalowałem gre i dalej nie laczy się z siecią. Sprawdziłem port sieciowy dla BF2- oczywiście jest odblokowany i powinno hulac.Net mam 6Mb/s (nie tepsy) nie ma z nim problemu.Cod1,2,UO,CoD 4, UT-3 ,GW, Hl-2,Stalker,....te i inne gry chodza mi w multi bez najmniejszych problemow, tylko BF2 nie chce..krew mnie już zalewa z tą grą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie w/w problemu dostałem odpowiedż od pomocy technicznej EA ^^.Najlepsze są wskazówki odnosnie modyfikacji plików rejestru systemowego.Należy rownież odpiąć wszelkie możliwe zabezpieczenia sieciowe...O-o .Usunąłem cały katalog EA , na pewno nie będę modyfikował systemu ,ani pozbawiał się wszystkich zabezpieczeń sieciowych dla tej gry, chyba na głowę upadli;p Na pudełku nic o tym nie było..:) Ja chciałem tylo pograc, a nie Winde rozgrzebywać.Jakoś te 50 zl przezyje, jak teraz nie bedzie ok ,to pojdzie BF2 na poleczke do kolekcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi zabezpieczeniami to nie taki głupi pomysł, ja bym na twoim miejscu wyłączyłe całe na 10 minut i sprawdził czy BF da rade, jak nie to znaczy że nie jest to problemem...w ten sposób uruchamiałem UT3 aby móc stawiać serwer, w końcu wykryłem gdzie był problem i teraz wszystko śmiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie wysyła prywatnom wiadomość (sorry że zmieniam temat ale mam sprawe do Bartka-jana czy to nie jest przypadek że ma na avatara znak dominium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ey mam broblm z nowo zakupionym bf2+dodatek jednostki specjalne+euro costac.
ale nie wiedziec czemu mam tylko kilka serwow do ''''dwojk''''a do dodatku wogule.
pisze mi ze mam za stara wersje na inne serwy ale jak sciagam patche i je instaluje to mi nie updatuje bf-a caly czas ver.1.1 co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować