Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 22:54, Grizzly. napisał:

A gdzie tak jest niby napisane ?

Śmieję się :P

Dnia 19.01.2009 o 22:54, Grizzly. napisał:

lol.., czemu akurat vanilla ?

Bo lepiej brzmi niż kakao? :D
A na serio to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej moj kumpel ma problem jak wchodzi na serw to po sekundzie o wybija i jest kuomunikat apropo punkbustera ma oryginalna gre co moze byc problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:55, Areoman54 napisał:

Hey ludu, mam pytanie, kiedy się odblokowuje broń?? jakie warunki trza spełnić??


Zależy od level`a. O ile pamiętam, najpierw masz level 0, potem 1 i dopiero na 2 możesz wybrać 2 unlocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 16:57, gogiell napisał:

> Hey ludu, mam pytanie, kiedy się odblokowuje broń?? jakie warunki trza spełnić??


Zależy od level`a. O ile pamiętam, najpierw masz level 0, potem 1 i dopiero na 2 możesz
wybrać 2 unlocki.


Dwa unlocki jeżeli masz oprócz podstawki Jednostki Specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i proe o natychmiastową odpowiedz.O co chodzi z punkbuster Disallowed Program/Driver[80249] (wersje mam zaakualizowaną wiec chyba nie to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:36, marcin112 napisał:

Mam pytanie i proe o natychmiastową odpowiedz.O co chodzi z punkbuster Disallowed Program/Driver[80249]
(wersje mam zaakualizowaną wiec chyba nie to)


nie wiem bo nie miałem nigdy takiego błędu ale z tego co widze to twój punkbuster musiał coś odrzucić, ten Program/Driver[80249] ale co to jest to juz nie mam pojęcia. Pojawia Ci się to za każdym razem, obojętnie na jaki serwer wchodzisz ?

Upewnij się czy napewno masz prawidłową wersje PB. Możesz spróbować odinstalować i jeszcze raz zainstalować PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem reinstall bf-a po problemie z Disallowed Program/Driver[80249] ale teraz innego radzaju problem.Gdy sciągam patch 1.41 czy to z ea downloadera czy innych stronek z pachami gdy prubuje uruchomic pokazuje sie przez chwilke ikonka wczytywania a potem juz nic sie nie dzieje za karzdym downloadem ten sam problem . Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, dostałem awans :D. Ale tak poza tym, to grałem sobie dwa dni temu i spotkało mnie coś... hm, dziwnego. Otóż dostałem kulke i medyk mnie "uleczył". Ale nie wiem co mi podał, bo poczułem sie po tym... jakbym grał w Battlefield 2(D)

20090204094047

20090204094254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 09:44, gogiell napisał:

Yeah, dostałem awans :D. Ale tak poza tym, to grałem sobie dwa dni temu i spotkało mnie
coś... hm, dziwnego. Otóż dostałem kulke i medyk mnie "uleczył". Ale nie wiem co mi podał,
bo poczułem sie po tym... jakbym grał w Battlefield 2(D)


proste - zamiast adrenaliny dostałeś LSD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 09:44, gogiell napisał:

Yeah, dostałem awans :D. Ale tak poza tym, to grałem sobie dwa dni temu i spotkało mnie
coś... hm, dziwnego. Otóż dostałem kulke i medyk mnie "uleczył". Ale nie wiem co mi podał,
bo poczułem sie po tym... jakbym grał w Battlefield 2(D)


grzybki halucynki ;p

Też miałem ostanio awans, Seargant Major xDD I już mam wszystkie unlocki :)

Ostatnio coś ten temat podupadł.. macondo w BFa nie gra, Ciebie nie było, a nam z destruck się nudzi i się wygłupiamy ;p

http://www.xfire.com/video/702e5/
http://www.xfire.com/video/6f9d3/

Niech DICE wkońcu wyda tego nowego patcha, będzie troche świeżości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 1943 oficjalnie zapowiedziane na konsole i na PC.

Czy was też po przeczytaniu tego info wyżej tak rozpiera szczęście jak mnie ? ;P

EA DICE zapowiedziało BF: BC 2 już na zime tego roku.. :D:D:D


Ponownie więc wcielimy się w członka tytułowej kompanii, która jak zwykle znajdzie się w samym centrum niebezpiecznych wydarzeń. Podczas zabawy zwiedzimy ośnieżone szczyty górskie, gęstą dżunglę i zakurzone małe wioski. Można więc liczyć na bardzo zróżnicowane krajobrazy. Sednem zabawy ponownie będzie wykonywanie związanych z fabułą gry misji, polegających przede wszystkim na zakrojonym na ogromną skalę sianiu zniszczenia.

Widowiskowe akcje zapewni udoskonalona wersja silnika Frostbite, znanego z poprzedniej odsłony. Do naszej dyspozycji oddany zostanie pokaźny arsenał i oczywiście wspomniane już wyżej pojazdy, będące właściwie cechą charakterystyczną serii. Oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza przygotowany zostanie także tryb sieciowy. Tytuł ma być dostępny na dwie konsole (PlayStation 3 i Xbox 360) oraz, co ciekawe, również na komputery osobiste.


A co lepsze Battlefield 1943 został zapowiedziany na lato tego roku... boże.. trzy BF''y jeszcze tego roku, bo nie zapominajmy o BF: Heroes... ja chyba w to niewierze ;P


Drugi z zapowiedzianych projektów, czyli Battlefield 1943, to swoisty podwójny powrót do przeszłości. Ten przede wszystkim sieciowy tytuł ma oferować wszystko to co poprzednia odsłona serii rozgrywająca się w realiach II Wojny Światowej. Naturalnie do tego konfliktu powrócimy w zupełnie odświeżonej oprawie i wykonaniu, dzięki zastosowaniu wspomnianego już silnika Frostbite. Generalnie rozgrywka nie ulegnie zmianie. Ponownie wcielimy się więc w którąś ze stron konfliktu i walczyć będziemy na lądzie, wodzie i w powietrzu, wykorzystując oczywiście wiele różnych pojazdów i broni.

Zabawę będziemy rozgrywać zasadniczo w trzech ważnych dla losów tego konfliktu lokacjach. Pierwszą z nich będzie atol Wake, który na początku II Wojny Światowej zdobyły siły japońskie. Drugim miejscem akcji ma być wyspa Guadalcanal, będąca centrum licznych walk pomiędzy amerykańską piechotą morską a siłami Japonii. Ostatnie z wymienionych pól bitew to kolejna bardzo znana wyspa, czyli Iwo Jima, często pojawiająca się w tego typu produkcjach.

20090205161922

20090205162000

20090205162025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 16:29, Grizzly. napisał:

Battlefield Bad Company 2 i Battlefield 1943 oficjalnie zapowiedziane na konsole i
na PC.


Czy was też po przeczytaniu tego info wyżej tak rozpiera szczęście jak mnie ? ;P

EA DICE zapowiedziało BF: BC 2 już na zime tego roku.. :D:D:D


Ponownie więc wcielimy się w członka tytułowej kompanii, która jak zwykle znajdzie się
w samym centrum niebezpiecznych wydarzeń. Podczas zabawy zwiedzimy ośnieżone szczyty
górskie, gęstą dżunglę i zakurzone małe wioski. Można więc liczyć na bardzo zróżnicowane
krajobrazy. Sednem zabawy ponownie będzie wykonywanie związanych z fabułą gry misji,
polegających przede wszystkim na zakrojonym na ogromną skalę sianiu zniszczenia.

Widowiskowe akcje zapewni udoskonalona wersja silnika Frostbite, znanego z poprzedniej
odsłony. Do naszej dyspozycji oddany zostanie pokaźny arsenał i oczywiście wspomniane
już wyżej pojazdy, będące właściwie cechą charakterystyczną serii. Oprócz rozgrywki dla
pojedynczego gracza przygotowany zostanie także tryb sieciowy. Tytuł ma być dostępny
na dwie konsole (PlayStation 3 i Xbox 360) oraz, co ciekawe, również na komputery osobiste.


A co lepsze Battlefield 1943 został zapowiedziany na lato tego roku... boże.. trzy BF''y
jeszcze tego roku, bo nie zapominajmy o BF: Heroes... ja chyba w to niewierze ;P


Drugi z zapowiedzianych projektów, czyli Battlefield 1943, to swoisty podwójny powrót
do przeszłości. Ten przede wszystkim sieciowy tytuł ma oferować wszystko to co poprzednia
odsłona serii rozgrywająca się w realiach II Wojny Światowej. Naturalnie do tego konfliktu
powrócimy w zupełnie odświeżonej oprawie i wykonaniu, dzięki zastosowaniu wspomnianego
już silnika Frostbite. Generalnie rozgrywka nie ulegnie zmianie. Ponownie wcielimy się
więc w którąś ze stron konfliktu i walczyć będziemy na lądzie, wodzie i w powietrzu,
wykorzystując oczywiście wiele różnych pojazdów i broni.

Zabawę będziemy rozgrywać zasadniczo w trzech ważnych dla losów tego konfliktu lokacjach.
Pierwszą z nich będzie atol Wake, który na początku II Wojny Światowej zdobyły siły japońskie.
Drugim miejscem akcji ma być wyspa Guadalcanal, będąca centrum licznych walk pomiędzy
amerykańską piechotą morską a siłami Japonii. Ostatnie z wymienionych pól bitew to kolejna
bardzo znana wyspa, czyli Iwo Jima, często pojawiająca się w tego typu produkcjach.


To chyba najlepszy dzień w moim życiu! Tyle dobrych rzeczy się dzisiaj działo :) Chlip, jestem aż wzruszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się wieść o BF 1943 bo BC to mnie ani chłodzi, ani grzeje...ta gra zniknęła z mojej listy zainteresowań kiedy postanowiono jej nie dawać na PC...
ale 1943 może być interesujące :)

a nie gram teraz bo:

a) mam sesję
b) znowu mi się znudziło :P
c) jakoś tak średnio mi się grało...po pewnym czasie odczuwałem straszną powtarzalność...brak mi nowych oficjalnych map...nawet sandbox przestał mnie bawić... też czekam na patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 17:06, Beleth napisał:

c) jakoś tak średnio mi się grało...po pewnym czasie odczuwałem straszną powtarzalność...brak
mi nowych oficjalnych map...nawet sandbox przestał mnie bawić... też czekam na patch
:)


pograj sobie na wake, zatar wetlands albo dalian plant na 15 graczy, tak żeby latanie sprawiało frajde... mi to się nigdy nie znudzi. Poza tym osttaanio dużo karka męcze bo mi się snajper wkręcił... jumpshoty, dragshoty, uwielbiam tą grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:54, fearlord napisał:

Gdyby nie mój wolny net to grałbym codziennie ;/


a jaki masz internet ? Nawet na 128 kb/s dałoby rade pograć. Na polskich serwerach, czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo?e tak nie do konca na temat, ale pierwszy raz doświadczy3em czegoś TAKIEGO w Battlefieldzie. Takiego hm... dziwnego "podniecenia sie" emocjami p3ynącymi z gry - które by3y wieksze ni? w jakimkolwiek Call of Duty, dzieki temu, ?e wszyscy ludzie byli "prawdziwi".

"Ale o so chozzi ?" Chodzi o to, ?e gra3em sobie na Karkandzie (40 graczy, mapa 64) "jakiś tam" koleś za3o?y3 team. By3o wolne miejsce wiec wbijam sobie ot tak. I nagle patrze, ?e ch3opaki są ju? w magazynach, a bitwa mo?e tak 2-3 minuty temu sie zacze3a. No có?, dosta3em z granata, wiec "hops" resp na nich. I tak oto zajeliśmy ca3y port, ale MEC wykona3o brawurowy kontratak i zosta3 nam ten tylko magazyn. I tu dowódca teamu zaczą3 nawijke po angielsku byśmy sie przygotowali do obrony i zostali na pozycjach... Sytuacja wzieta jak z jakiegoś CoD! (Bo normalnie walki o magazyn są bardzo chaotyczne, a jak jest atak/obrona to nie taka "zorganizowana"). Wszyscy pochowani po kątach, jeden biega rozdaje ka?demu ammo, ludzie prze3adowują karabiny, emocje siegają zenitu. I nagle z tej sielanki wybudza nas fakt, ?e do środka polecia3o pare granatów. Ów pan od ammo pokrywa ca3e "wyjście" PKM, a MEC wrzuca nam do środka "smo3ki"... Zewsząd latają granaty, nas tylko sześciu i przez chwile by3a "nadzieja", ?e ich przegonimy choa na chwile. Jednak wrogowie odkryli, ?e do magazynu prowadzą dwa wejścia. Dlatego podzieliliśmy sie na dwie trójki, ale sytuacja by3a przegrana... Có?, kolejnym producentem adrenaliny by3o to, ?e zostaliśmy we 2 schowani dos3ownie po kątach. Jednym granatem zabi3em 5 MECów, ale jak nas w koncu przyuwa?yli to byliśmy "dead".

Inna sytuacja, nastąpi3a gdy przekraczaliśmy rzeke w strone doków. Oczywiście polecia3y granaty, ale ja schowa3em sie za "filarem" (gdy dop3yniesz do "brzegu" mo?na wp3ynąa pod, w3aśnie za takie filary) i przeczeka3em ok. minuty. No, zosta3em sam, ale coś trzeba zrobia ;p. No to wychodze z wody po drabinie, chowam sie za kontenerem i zauwa?am ok. 5 MECów. Pomyśla3em sobie "No to jesteśmy w d*pie". Do tego nie mia3em granatów. Ale stwierdzi3em, ?e nabije sobie choa jednego fraga, wiec postanowi3em potraktowaa panów z M16. Rozwali3em snajpera i supporta, ale w tym momencie obudzi3a sie reszta, a ja nie mia3em amunicji. Jeden do mnie "przyszed3" to potraktowa3em go z pistoletu (!) i wtedy rzuci3o sie na mnie dwóch. Lecą na mnie araby, kurwiki w oczach i co robia. zosta3 mi dos3ownie 1 pasek ?ycia, ale brawurowo doskoczy3em do wody i schowa3em sie za filarem. Polecia3y granaty, ale ja prze?y3em... Dodam, ?e po ca3ym zajściu mia3em niesamowitą pikawe, a adrenaline czuje do teraz ;p.
BTW. 1 By3em pierwszy :D
BTW. 2 Screeny dla tych, co lubią oglądaa obrazki ;)

Sorry ale po dodaniu obrazków "ł" zamieniają się na "3" nie wiem czemu. Ale jest tego dużo, więc nie poprawie :/.

20090205203046

20090205203130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować