Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 10:07, jarekao napisał:

Wlacz sobie
Ghost Town na 64 graczy z pojazdami, to zobaczysz co to za super gra,;)


polać mu ! .. bo dobrze gada ;p;p;p
masz xfire ?

EDIT: a dobra ok już widze że podałeś na swoim gramsajcie xfire ;p Wysyłam zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak obserwuję to forum to widzę 2 trendy:
1) siedzi tu grupa starych wyjadaczy których można zliczyć na palcach 1 ręki sapera
2) pojawiają się i zmywają nowe fale zwolenników którzy ożywiają ten wątek i mnie wciągają do gry co jakiś czas na jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 21:17, Beleth napisał:

/.../


Raczej 2 grupy społeczne niż tredny.

W BF dawno nie grałem bo " Last Battle Sunday, November 30, 2008 4:33 PM", ale chyba należę do 1 grupy.

Czekamy aż GW się znudzi i BF wróci do łask :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 21:17, Beleth napisał:

jak tak obserwuję to forum to widzę 2 trendy:
1) siedzi tu grupa starych wyjadaczy których można zliczyć na palcach 1 ręki sapera
2) pojawiają się i zmywają nowe fale zwolenników którzy ożywiają ten wątek i mnie wciągają
do gry co jakiś czas na jakiś czas :P


xD czy ja wiem czy aż jest nas tak mało. Ja gram ciągle, Volvox też tylko że późno w nocy, gogiell grał ze mną najwięcej tylko że ma teraz problem z płytką bo mu pękła lub coś, jest jeszcze kuko7, z którym mi się ostatnio naprawde dobrze gra xD, caymanpl troche gra ale żadko jakoś gramy razem, jest jeszcze destruck który dużo gra ale już nie pisze tutaj na forum.. podobno zapomniał hasła xD Byłeś Ty, ale się Ci znudziło.. Los Emilos też czasem wbije..

i jakoś tak leci. Ale to prawda że to jest takie granie jakby sezonowe. Kiedyś była zupełnie inna ekipa: ja, ty, dmn, checiniak i polish ale chłopakom chyba się już BFka przejadła. Mnie się tam ta gra jakoś wogóle nie nudzi. IMO jest to najlepszy shotter w jakiego grałem.
A ostatnio się wkręciłem w robiene filmiku. Jak zrobie to dam znać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 22:56, Grizzly. napisał:

caymanpl troche gra ale żadko jakoś gramy razem


Zgadza się. Ja jakimś takim samotnikiem jestem gram sobie sam. Tylko czasami z bratem, albo na EA Polska ze znajomymi. Ostatnio grałem meczyk dziewczyny vs chłopaki:D Na dodatek gram dniami i już coraz mniej bo coraz więcej nauki. Ale w weekendy zawsze jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wiecie, gram także w inne gry, np taki crysis...i jak potem wracam do BF gdzie walę z czołgu w budynek albo palmę, i ta jak na złość dalej stoi...no normalnie aż się odechciewa :P
gra jest super, ale momentami sztywność map odpycha mnie od niej...brak mi interakcji z otoczeniem.
pamiętam wiele fajnych akcji, jak np na Wake Island była strasznie zażarta walka o wejście na lotnisko od strony plaży. pas zieleni między bramą a wrakiem samolotu to prawie w ogniu stał :D
a jak tylko ostrzał się skończył to nie było nawet śladu po tych 10 minutach bombardowań, nalotów i strzelania z czego popadnie...bleeeee...
ale spoko, za jakiś czas mi przejdzie i znowu pogram z miesiąc albo dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 10:48, Beleth napisał:

heh wiecie, gram także w inne gry, np taki crysis...i jak potem wracam do BF gdzie walę
z czołgu w budynek albo palmę, i ta jak na złość dalej stoi...no normalnie aż się odechciewa
:P
gra jest super, ale momentami sztywność map odpycha mnie od niej...brak mi interakcji
z otoczeniem.
pamiętam wiele fajnych akcji, jak np na Wake Island była strasznie zażarta walka o wejście
na lotnisko od strony plaży. pas zieleni między bramą a wrakiem samolotu to prawie w
ogniu stał :D
a jak tylko ostrzał się skończył to nie było nawet śladu po tych 10 minutach bombardowań,
nalotów i strzelania z czego popadnie...bleeeee...
ale spoko, za jakiś czas mi przejdzie i znowu pogram z miesiąc albo dwa :P


to sobie pograj w multi w crysisie:) tam sie nawet na znakach drogowych mozna rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2009 o 08:45, Caymanpl napisał:

Zgadza się. Ja jakimś takim samotnikiem jestem gram sobie sam. Tylko czasami z bratem,
albo na EA Polska ze znajomymi. Ostatnio grałem meczyk dziewczyny vs chłopaki:D Na dodatek
gram dniami i już coraz mniej bo coraz więcej nauki. Ale w weekendy zawsze jestem;)


ooo.. wow, znasz jakieś dziewczyny które grają w Bfke ? Daj namiar ;p;p;p
Co do EA polska to nienawidze tego serwa, nienawidze polskiego CQ.. może czasem na wilku bo tam przynajmniej często są adminii i jakis porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z najłatwiejszą i chyba najważniejszą funkcją w grze: ładowaniem. Mam taki odruch z F.E.A.R. że ładuję co chwila, byle był moment spokoju. A potem okazuje się że nie mam ammo, tym bardziej że jestem leczony przez kompanów. Można prosić o jakieś porady o ładowaniu? I prosiłbym o wyjaśnienie sprawy z odblokowywaniem broni. Czytałem, że koleś zbiera loginy i hasła z kont, gra chwile w SF i każdy ma za awans 2 bronie nowe. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

Mam poważny problem z najłatwiejszą i chyba najważniejszą funkcją w grze: ładowaniem.
Mam taki odruch z F.E.A.R. że ładuję co chwila, byle był moment spokoju. A potem okazuje
się że nie mam ammo, tym bardziej że jestem leczony przez kompanów. Można prosić o jakieś
porady o ładowaniu? I prosiłbym o wyjaśnienie sprawy z odblokowywaniem broni. Czytałem,
że koleś zbiera loginy i hasła z kont, gra chwile w SF i każdy ma za awans 2 bronie nowe.
To prawda?

różne są błędy w tej grze a pierwszego unloka dostajesz gdy jesteś młodszy kapral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

Mam poważny problem z najłatwiejszą i chyba najważniejszą funkcją w grze: ładowaniem.
Mam taki odruch z F.E.A.R. że ładuję co chwila, byle był moment spokoju. A potem okazuje
się że nie mam ammo, tym bardziej że jestem leczony przez kompanów. Można prosić o jakieś
porady o ładowaniu?


jak masz mniej niż polowe magazynku to ukryj się w jakimś miejscu żeby przeładować. Nigdy nie przeładowuj jak jesteś na środku ulicy czy coś. Mi przeważnie 1 magazynek starcza na 3 kolesi.. ale to bardzo dużo zależy od tego kim się gra bo np. grając żołnierzem wsparcia prawie wogóle nie trzeba przeładowywać bo magazynek jest tak wielki że może starczyć spokojnie nawet na ponad 10 kolesi.

Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

I prosiłbym o wyjaśnienie sprawy z odblokowywaniem broni.


Tu są twoje staty http://formitron.com/stats/188778631.aspx
masz 74 pkt, jak będziesz miał 150 pkt to awansujesz, przy drugim awansie (500 pkt) możesz odblokować sobie 2 bronie jeśli masz dodatek Jednostki Specjalne, a jeśli masz samą podstawke możesz tylko jedną.
http://ubar.bf2s.com/ranks.php

Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

Czytałem,
że koleś zbiera loginy i hasła z kont, gra chwile w SF i każdy ma za awans 2 bronie nowe.
To prawda?


to jest info tylko dla tych co nie mają dodatku JS (z ang. SF= special forces)

---> Beleth

Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

heh wiecie, gram także w inne gry, np taki crysis...i jak potem wracam do BF gdzie walę z czołgu w budynek
albo palmę, i ta jak na złość dalej stoi...no normalnie aż się odechciewa :P


e tam, ja jak w BF2 moge sobie polatać i pograć teamowo to mi się odechciewa grać w crysisa ;p Poczekaj do 1943 i BC2 to też się pobawisz w ścinanie drzew xD

Dnia 05.03.2009 o 16:04, MasterHeroes napisał:

gra jest super, ale momentami sztywność map odpycha mnie od niej...brak mi interakcji z otoczeniem.


2005 roku.. nie ma się wkońcu co dziwić. Każdy by chciał napewno BFke na podobizne fizyki far cry 2 czy crysis ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak podczas gry kliknę Tab, to mam 4 tabelki. Puchar, flaga/krzyż/amunicja, celownik i czaszkę. Czaszka oznacza ilość śmierci, celownik ilość zabitych przeze mnie, flaga oznacza ile zająłem punktów, wyleczyłem ziomków, dałem im amunicję. A co oznacza puchar? I gdzie pisze po skończeniu meczu ile dostałem za niego punktów do rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:51, MasterHeroes napisał:

A jak podczas gry kliknę Tab, to mam 4 tabelki. Puchar, flaga/krzyż/amunicja, celownik
i czaszkę. Czaszka oznacza ilość śmierci, celownik ilość zabitych przeze mnie, flaga
oznacza ile zająłem punktów, wyleczyłem ziomków, dałem im amunicję. A co oznacza puchar?


puchar pokazuje zsumowane wszystkie twoje punkty razem.

Dnia 05.03.2009 o 18:51, MasterHeroes napisał:

I gdzie pisze po skończeniu meczu ile dostałem za niego punktów do rangi?


hehe.. to nie CoD że wyświetla Ci się pasek xD Na końcu meczu widzisz najwyżej ile masz punktów i za co. A ile punktów brakuje Ci do nastepnej rangi możesz sobie sprawdzić w grze, w menu, w BFHQ, albo na specjalnych stronach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że zdobyłem w MP 30 punktów, do meczy zostało 100 kredytów. Ja odchodzę z serwera i co wtedy? Punkty zdobyte w tym meczu zostają na koncie czy znikają? Czy aby te punkty zdobyte w mezu zaliczyły się na konto trzeba czekać do końca meczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

och, ależ ja wiem że ta gra ma już swoje lata i że kiedy ją robiono to jednak pewne ograniczenia były...chodzi mi tylko o to że moje wymagania wzrosły i czekam już na kolejną odsłonę...która jak na złość o ile będzie miała własnie tą upragnioną interakcję z otoczeniem, to zostanie tak scasualowana żę byle przygłup będzie wchodził i grał, a seria ma odejść od rozgrywki drużynowej...ręce mi opadły jak czytałem o regenerującym się życiu czy broni przeciwczołgowej dla każdego...

BF2 lubię i cenię za klimat i póki nie wiedziałem że można inaczej, puty nie czułem się źle z ograniczeniami w niszczeniu otoczenia w tej grze...ale teraz po prostu mnie mierzi że po bombardowaniu to nawet trzcinowa chatka się nie zakołysze...

MarneusPL - -> ja crysisa pożyczyłem od kolegi (i przeszedłem kilka razy) :P własnego jeszcze nie mam, choć tą grę uwielbiam...czekam aż się zjawi paczka w której będzie wszystko co do tej pory wyszło plus patche...no i wiem że crysis też doskonały nie jest...mocno się uśmiałem jak się okazało że blacha falista jest tak naprawdę blachą pancerną przez którą nie przebije się żaden kaliber więc świetnie chroni przed śmigłowcami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 00:30, Beleth napisał:

tak scasualowana żę byle przygłup będzie wchodził i grał,


hehe dużo noobów = dużo freefragów xDD

Dnia 06.03.2009 o 00:30, Beleth napisał:

a seria ma odejść od rozgrywki
drużynowej...ręce mi opadły jak czytałem o regenerującym się życiu czy broni przeciwczołgowej
dla każdego...


no mi też dlatego sądzę że w 1943 się nie wkręce.. szybko mnie znudzi.

PS. A Ty zamiast pisać posty o tej godzienie mogłeś z nami dzisiaj zagrać ;p Ja właśnie teraz skończyłem bo grałem z kuko7 i destruck a potem z kuko i volvoxem. Z kuko mieliśmy tak ostrą i zażartą walkę o złoto na szarki że podkoniec nie było widać już teamworku a zaciętą rywalizacje ;p Ale bardzo fajnie się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 01:01, Grizzly. napisał:

PS. A Ty zamiast pisać posty o tej godzienie mogłeś z nami dzisiaj zagrać ;p Ja właśnie
teraz skończyłem bo grałem z kuko7 i destruck a potem z kuko i volvoxem. Z kuko mieliśmy
tak ostrą i zażartą walkę o złoto na szarki że podkoniec nie było widać już teamworku
a zaciętą rywalizacje ;p Ale bardzo fajnie się grało.



cóż, może następnym razem będę pamiętał xfire włączyć :P ale i tak byłem zmęczony więc bym nie zagrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:08, żyrafa napisał:

Po instalacji zakupionej gry, który patch zainstalować? Można odrazu 1.4? Jeżeli tak
to który z tych? : http://polska.ea.com/downloads/2137/ czy http://polska.ea.com/downloads/2136/


ten drugi jest prawidłowy bo ma 500 MB czyli tyle ile powinien mieć
http://polska.ea.com/downloads/2136/
A ten pierwszy link co podałeś to wogóle pierwszy raz widze. Ale przypuszczam że jest to łatka dla adminów a może i dla wszystkich by się serw nie wieszał. W każdym bądź razie ten pierwszy nie jest konieczny. Najważniejszy jest ten co ma 500 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować