Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Nice. Jak chcę się połączyć z jakimś serwerem pisze że mój klucz CD jest nieważny ;/
Co to może być?
Mam oryginała, ale kupiłem go dość dawno. Miałem wgrane na innym kompie ale odinstalowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 14:04, Wukas napisał:

Nice. Jak chcę się połączyć z jakimś serwerem pisze że mój klucz CD jest nieważny ;/
Co to może być?
Mam oryginała, ale kupiłem go dość dawno. Miałem wgrane na innym kompie ale odinstalowałem...


http://eapo-new.custhelp.com/cgi-bin/eapo_new.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=18268&p_created=1192720286&p_sid=7rJ*2Msj&p_accessibility=0&p_redirect=&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PSZwX2dyaWRzb3J0PSZwX3Jvd19jbnQ9NDQsNDQmcF9wcm9kcz03LDEzODgmcF9jYXRzPTAmcF9wdj0yLjEzODgmcF9jdj0mcF9wYWdlPTE*&p_li=&p_topview=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam BF 2 Deluxe Edition. Pobrałem patch 1.41 z www.battlefield.com. Po pobraniu klikam na ikon.e w celu zainstalowania patcha i co?! Nic mi się nie pojawia a na dysku C jest raptownie 0 Mb! (a było 150 Mb). co to może być?!? Pomóżcie bo nie moge grać przez internet!!! BArdzo prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Dzisiaj kolega przyniósł mi najnowszą wersję Project Reality - normalnie z BF2 robi się zupełnie inna gra. Każdy ruch wymaga przemyślenia i sprawdzenia. Każdy strzał, odgłos, szelest podnosi niesamowicie adrenalinę. No i ten klimat rozmów na serwerach - żadnego spamowania, trzeba określić wszystko słowami - kto, co, gdzie widziano wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:56, Rumcajs52 napisał:

Zwolnij więcej miejsca na dysku C. Patch jest spory, i musi się gdzieś wypakować, a robi
to chyba w folderze TEMP.


ale na dysku C mam potrzebne programy! Max mogę zwolnić 200MB! Nie wiem co robić! czy to wogule musi sie wypakowywać na dysku C (gre mam zainstalowana na dysku F)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem właśnie ten temat i robiłem wszystko co tu pisaliście , punkbuster i tak wyrzuca mnie z servera i tak co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:11, rakcio napisał:

czytałem właśnie ten temat i robiłem wszystko co tu pisaliście , punkbuster i tak wyrzuca
mnie z servera i tak co robić??

Przetocz jeszcze treść błędu, to może powiemy coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:54, kuko7 napisał:

> czytałem właśnie ten temat i robiłem wszystko co tu pisaliście , punkbuster i tak
wyrzuca
> mnie z servera i tak co robić??
Przetocz jeszcze treść błędu, to może powiemy coś więcej.

jejku serw mu sie laduje gra powiedzmy 5 sekund i wzwala go PB moj kumpel tak ma i nie znam ani ja ani on odpowiedzi na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 07:44, FPS FPP TPP napisał:

witam wczoraj kupiłem Battlefield 2 z dodatkiem jedynostki specjalne i mam pytanie na
jakich serwerach gracie



ja gram na oficjalnym polskim serverze EA.wpisz EA Poland powinno znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pytam. Co zrobić aby patch 1.41 instalowła sie na dysku E ,a nie tak jak teraz czyli na dysku C gdzie mam 50 Mb wolnego miejsca?! Może muszę pobrać patch z innej strony bo pobirałem z www.battlefield.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:34, ankle napisał:

Jeszcze raz pytam. Co zrobić aby patch 1.41 instalowła sie na dysku E ,a nie tak jak
teraz czyli na dysku C gdzie mam 50 Mb wolnego miejsca?! Może muszę pobrać patch z innej
strony bo pobirałem z www.battlefield.com


Chodzi Ci o to żeby pobierał się na dysk E:? Czy instalował? Bo installuje się chyba tam gdzie jest zainstalowana gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 07:44, FPS FPP TPP napisał:

witam wczoraj kupiłem Battlefield 2 z dodatkiem jedynostki specjalne i mam pytanie na
jakich serwerach gracie

Najczęściej na polskich.. Wpisz w wyszukiwarkę serwerów w grze: ".pl"
Znajdzie Ci kilka serwerów polskich klanów. Jeśli chodzi o Infantry to przeważa tam oczywiście Strike at Karkand. Jeśli chodzi o JS to tam nie ma chyba polskich serwów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 15:34, ankle napisał:

Jeszcze raz pytam. Co zrobić aby patch 1.41 instalowła sie na dysku E ,a nie tak jak
teraz czyli na dysku C gdzie mam 50 Mb wolnego miejsca?! Może muszę pobrać patch z innej
strony bo pobirałem z www.battlefield.com


patch musi Ci się zainstalować tam gdzie jest gra. Domyślam się że masz bfke na C skoro tam Ci się instaluje patch. Zainstaluj gre na E to i tam wtedy powinien Ci się zainstalować patch.

---> kuko7

Dnia 16.03.2009 o 15:34, ankle napisał:

Jeśli chodzi o JS to tam nie ma chyba polskich serwów. :)


Z tym to jest różnie. Chyba są 2 polskie serwery EA sieci Aster, jeden to CQ na 32 graczy na podstawce a drugi (raz go tylko widziałem) był do JS. Ale był pusty :( Nie wiem, może jeszcze stoi. A tak to raz grałem też na wilku w JS. Oni tam czasami zmieniają mapy i raz bylo tak że przez cały dzień był u nich warlord.

Mi się ostatnio najbardziej podoba serwer candys z JS. Mapy się zmieniają na ghost town, warlord, devil''s perch, mass destruction i iron gator. Fajnie się tam gra bo wszystko jest w inf xD A na iron gator jaka jest zawsze rzeź. To jest najmniejsza mapa z całego battlefielda. Niestety rundy tam trwają bardzo krótko bo jak jakiś zespół jest lepszy to natychmiastowo przejmuje wszystkie flagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować