Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

przyznam że różnicę w rozgrywce da się odczuć, grałem wczoraj trochę z volvoxem i grizzlym, a 2 dni temu z jacobem i pierwsze co mi się rzucało w oczy to o wiele mniejsza skuteczność moich pocisków -_-"
bardzo mi się podoba że padanie nie jest już wcale takim dobrym pomysłem na lepsze strzelanie, ale mam wrażenie że nawet jak leżę dłuższy czas leżę to celność się nie poprawia :/

a nowe mapki są fajne :) znaczy fajnie że są, bo z grywalnością różnie, ale przynajmniej nareszcie jest ich więcej :D choć dziwnie mi się gra kiedy widzę te same elementy ze starych map w nowych miejscach...takie lekkie zdziwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 20:30, Zb4wiciel napisał:

> Ja osobiście zauważyłem tylko dodanie tych dwóch dodatków, nic po za tym ale chciałem

> podać oficjalną informacje co patch poprawia.
>

Przede wszystkim można odpalić grę bez płyty.. xD

Ja akurat grałem na mini-wirtualu (szkoda mi było płyty) ale to jednak zawsze plusik :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2009 o 10:15, Beleth napisał:

a nowe mapki są fajne :) znaczy fajnie że są, bo z grywalnością różnie, ale przynajmniej
nareszcie jest ich więcej :D choć dziwnie mi się gra kiedy widzę te same elementy ze
starych map w nowych miejscach...takie lekkie zdziwko :P


mi z nowych to podoba się tylko great wall i operation smoke screen. Reszta sucksi ;p Te nowe bobowce też mi się nie podobają... są takie jakby ciężkie. Normalnymi owiele zręczniej się lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 22:26, POZDRO-Grizzly napisał:


> a nowe mapki są fajne :) znaczy fajnie że są, bo z grywalnością różnie, ale przynajmniej

> nareszcie jest ich więcej :D choć dziwnie mi się gra kiedy widzę te same elementy
ze
> starych map w nowych miejscach...takie lekkie zdziwko :P

mi z nowych to podoba się tylko great wall i operation smoke screen. Reszta sucksi ;p
Te nowe bobowce też mi się nie podobają... są takie jakby ciężkie. Normalnymi owiele
zręczniej się lata :D


nawet jeśli tylko 2 ci się podobają, to zawsze są to te dwie jako rozszerzenie do pozostałych które lubisz :)
więcej zabawy czyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:26, crash807 napisał:

Co oznaczają te komunikaty i co zrobić aby ich nie było? Ten z pingiem miałem tylko raz
czy 2 a ten drugi dość często.



Pierwszy to błąd punkbastera. Zaktualizuj i nie powinno być problemu, a drugi to porostu za wysoki ping. Na serwerach są autoadminy i właśnie za za wysoki ping kikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś dobre źródło, z którego szybko można pobrać patcha 1.5v bo ja znajduje tylko takie z limitami i jestem załamany tygodniem ściągania :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 20:31, Raito93 napisał:

Ma ktoś jakieś dobre źródło, z którego szybko można pobrać patcha 1.5v bo ja znajduje
tylko takie z limitami i jestem załamany tygodniem ściągania :/ .


torrent

http://www.speltorrents.se/details.php?id=1418

Mi już na samym początku od razu ściągało 240 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 20:40, POZDRO-Grizzly napisał:

> Ma ktoś jakieś dobre źródło, z którego szybko można pobrać patcha 1.5v bo ja znajduje

> tylko takie z limitami i jestem załamany tygodniem ściągania :/ .

torrent

http://www.speltorrents.se/details.php?id=1418

Mi już na samym początku od razu ściągało 240 kb/s



Dzięki wielkie już pobieram i jestem ciekaw co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze udało mi się pobrać patch, zainstalowałem no i wchodzę na serwer a tu lagi, wchodzę na kolejny sprawdzam ping 38 a tu lagi w postaci ciągnących się głosów z cyklu "mmeeeeddddiiiiccc" no i również lagi w postaci animacji pokazujących się co chwilę chociaż powinny być ciągłe. Moje zapytanie brzmi : Wy też tak macie? Czy może jednak to wina mojego kompa? Jeśli tak to co powinienem zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 11:13, Raito93 napisał:

Kurcze udało mi się pobrać patch, zainstalowałem no i wchodzę na serwer a tu lagi, wchodzę
na kolejny sprawdzam ping 38 a tu lagi w postaci ciągnących się głosów z cyklu "mmeeeeddddiiiiccc"
no i również lagi w postaci animacji pokazujących się co chwilę chociaż powinny być ciągłe.
Moje zapytanie brzmi : Wy też tak macie? Czy może jednak to wina mojego kompa? Jeśli
tak to co powinienem zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź

U mnie lagi są spowodowane przez internet (osiedlówka radiowa) zatem czasami gra się świetnie. Podaj lepiej jaki masz komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 11:13, Raito93 napisał:

Kurcze udało mi się pobrać patch, zainstalowałem no i wchodzę na serwer a tu lagi, wchodzę
na kolejny sprawdzam ping 38 a tu lagi w postaci ciągnących się głosów z cyklu "mmeeeeddddiiiiccc"
no i również lagi w postaci animacji pokazujących się co chwilę chociaż powinny być ciągłe.
Moje zapytanie brzmi : Wy też tak macie? Czy może jednak to wina mojego kompa? Jeśli
tak to co powinienem zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź


Za każdym razem ? W każdej grze ? Albo masz zasłabego kompa, ale zawalonego plikami i innego typu czyli poprostu burdel wirusy itp. Może miałeś pare rzeczy naraz włączone albo może komp ci się przegrzewa bo jest tyle kurzu w wiatraczkach że słabiej co powoduje słabszą wydajność procesora i karty graficznej.. powodów moze być dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 15:04, POZDRO-Grizzly napisał:

> Kurcze udało mi się pobrać patch, zainstalowałem no i wchodzę na serwer a tu lagi,
wchodzę
> na kolejny sprawdzam ping 38 a tu lagi w postaci ciągnących się głosów z cyklu "mmeeeeddddiiiiccc"

> no i również lagi w postaci animacji pokazujących się co chwilę chociaż powinny
być ciągłe.
> Moje zapytanie brzmi : Wy też tak macie? Czy może jednak to wina mojego kompa? Jeśli

> tak to co powinienem zrobić? Z góry dzięki za odpowiedź

Za każdym razem ? W każdej grze ? Albo masz zasłabego kompa, ale zawalonego plikami i
innego typu czyli poprostu burdel wirusy itp. Może miałeś pare rzeczy naraz włączone
albo może komp ci się przegrzewa bo jest tyle kurzu w wiatraczkach że słabiej co powoduje
słabszą wydajność procesora i karty graficznej.. powodów moze być dużo.



Przed zainstalowaniem patcha wszystko grało i nie było, żadnych problemów. Teraz po paru rozgrywkach zauważyłem, że tylko głos jest opóźniony pewno mam ustawione coś źle w samym bf2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o lol
podłączyłem właśnie w tej chwili kompa pod telewizor 40 cali. Rozdziałka ustawiona to 1360 na 768 pikseli. Włączam bfa robi się czarny ekran, pojawia się wiadomość że "nieobsługiwany sygnat" i wywala do pulpitu :((( Szkoda, a myślałem że ten nowy patch pozwala na różnego rodzaju rozdzielczości.

EDIT: ale żal :( próbowałem na różnych, standardowych rozdziałkach i dalej to samo. A w innych grach jak np. dead space wszystko działa normalnie. Wie może ktoś o co chodzi że bf2 nie chce się tak uruchomić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, na jakich myszkach gracie w bf2, bo stara mi się zepsuła i muszę kupić nowa. Czy 800 dpi nie będzie za mało? Wiem, że to kwestia gustu, ale ciekawi mnie jak sprawdza się w graniu 1600 czy 3200dpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1600 przy odrobinie wprawy jest optymalnym ustawieniem (moim zdaniem), a 3200 to już za dużo, lekko ruszysz myszką i się obracasz o 180'' ;) (mam myszkę Razer Lachesis )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno kupiłem Battlefielda 2 z dodatkiem jednostki specjalne. Zainstalowałem i spatchowałem do najnowszej wersji i... Zobaczyłem, niezbyt dużo serwerów (oczywiście była ich masa, ale mi chodzi o takie na których ktoś grał). Gdy uruchomiłem podstawkę okazało się, że serwów jest 10 razy więcej. Teraz moje pytanie. Na jakim patchu i w podstawce czy dodatku gra najwięcej ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:36, revolt505 napisał:

Nie dawno kupiłem Battlefielda 2 z dodatkiem jednostki specjalne. Zainstalowałem i spatchowałem
do najnowszej wersji i... Zobaczyłem, niezbyt dużo serwerów (oczywiście była ich masa,
ale mi chodzi o takie na których ktoś grał). Gdy uruchomiłem podstawkę okazało się, że
serwów jest 10 razy więcej. Teraz moje pytanie. Na jakim patchu i w podstawce czy dodatku
gra najwięcej ludzi?

W dodatek gra nie wiele ludzi, bo dodatek ma równie niewiele ludzi. Podstawka rządzi. Chcesz się pobawić w Spec-ops, pograj w CSa ;p
Nie jestem pewien co do moich słów - Kiedy ja grałem, był patch 1.41. Ostatnio wyszedł patch 1.5. Może jeszcze nie wszystkie serwery się na niego przerzuciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować