Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2009 o 18:47, revolt505 napisał:

Ok, dzięki. Teraz będę grał w podstawkę. Mam nadzieje, że nie za późno zacząłem grać
i zbyt szybko nie opustoszeje ta gra.

Po tym jak wyszedł patch 1.5 miałoby zabraknąć ludzi chętnych do gry? Gra ma już swej lata,a jestem pewny, że "przeżyje" jeszcze kilka "sezonowych hitów". Takich gier czas się nie ima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 18:47, revolt505 napisał:

Ok, dzięki. Teraz będę grał w podstawkę. Mam nadzieje, że nie za późno zacząłem grać
i zbyt szybko nie opustoszeje ta gra.


hehehe, o to się akurat nie martw :) ja wracam do gry ze względu na nowego patcha, ale i bez tego ta gra wciąż wciąga nowe osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 17:00, jarekao napisał:

Witam. Mam pytanie, na jakich myszkach gracie w bf2, bo stara mi się zepsuła i muszę
kupić nowa. Czy 800 dpi nie będzie za mało? Wiem, że to kwestia gustu, ale ciekawi mnie
jak sprawdza się w graniu 1600 czy 3200dpi.


Siema

To już kwestia gustu. Ja mam myszke za 30 zł i mi się na niej bardzo dobrze gra :D Standardowo jest 1000 dpi i ja np. nie lubie ustawiać sobie więcej. Wprawdzie mniej się macha wtedy ale także tracisz na celu bo jest ci dużo trudniej wycelować w małe odległe obiekty. Jak dla mnie standardowe 1000 dpi jest bardzo dobre ale jak ktoś chce może się bawić w dostosowywanie parametrów pod siebie. Wiem np. że osoby grający bardzo dobrze snajperami zmniejszają dpi nawet aż do 300. Więc ładnie machają ale jak ktoś się już do czegoś przyzwyczai to dzięki nawykowi i skillowi jest mu już dużo łatwiej trafić z takim dpi bo jest łatwiej wycelowac.. ale trzeba mieć szybką rękę :D
Jak ktoś chce się pobawić w zmniejszanie dpi to napoczątku może naprawde się trudno grać i polecam pozdejmować szklane rzeczy z biurka np. nie stawiać szklanki koło myszki bo jak ktoś już się wkręci w szarpania to owa szklanka mogła by wylądować na ścianie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, nom to prawda dużo serwów się jeszcze nie przerzucila na nowy patch 1.5.. i możliwe że wszystkie się nie przerzucą bo została masa zwolenników starego 1.41 i lamerskiego prone''owania ;p
Jak chcesz żeby Ci wyświetlało dużo serwów to w wyszukiwarce poodznaczaj wszystko, zostaw sam punikbuster zaznaczony.
Co do upadku bf2 to sądzę że to już się stało hehe.. Kiedyś było 20 000 serwerów. Teraz jest zaledwie z 3000 :/ Pełno ludzi gra z plikami które dają im przewage nad innymi. Polska scena BF2 to.. żal. Niestety tryb CQ już umarł i jedynie infantry się dobrze trzyma jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Dużo ludzi poprzerzucało się na CoD4 albo CS:S albo czekają na BF: Bad Company 2.
Ale jeśli chodzi o samo granie to myśle że jeszcze bardzo długo będzie można się pobawić na serwerach. IMO zginąć totalnie to BF2 długo jeszcze nie zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Muszę reinstalować bf2. Czy jak zainstaluje go od nowa będę musiał znów się rejestrować czy otrzymam możliwość zalogowania się na wcześniej stworzone konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zazwyczaj taki problem, że jak się już na czymś zarejestruje i później chce na to wejść np. po roku to nie pamiętam ani hasła ani loginu :P Na szczęścia nie ma z tym problemu w B2, bo w B2cośtam to już grać nie mogę, bo nie mam jak się zalogować ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema! Dopiero wczoraj zacząłem grać w BF-a 2 przez neta i mam pewne pytanie. Dlaczego czasami statystyki nie zapisują mi medali itp. Tzn. Czasem zdobędę jakiś medal i go nie mam w BFHQ, albo dzisiaj wbiłem sobie starszego szeregowego, patrzę w statystyki a tu szeregowy... O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:35, jakubg7 napisał:

Siema! Dopiero wczoraj zacząłem grać w BF-a 2 przez neta i mam pewne pytanie. Dlaczego
czasami statystyki nie zapisują mi medali itp. Tzn. Czasem zdobędę jakiś medal i go nie
mam w BFHQ, albo dzisiaj wbiłem sobie starszego szeregowego, patrzę w statystyki a tu
szeregowy... O co tu chodzi?


często statsy potrzebują czasu aby zostać naliczone więc pojawiają się z pewnym poślizgiem
może też być tak że nie masz ustawionego filtra na serwery rankingowe i grasz na normalnych przez co twoje osiągnięcia nie są zapisywane na serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:35, jakubg7 napisał:

Siema! Dopiero wczoraj zacząłem grać w BF-a 2 przez neta i mam pewne pytanie.

Wal :P

Dnia 18.09.2009 o 21:35, jakubg7 napisał:

Dlaczego czasami statystyki nie zapisują mi medali itp. Tzn. Czasem zdobędę jakiś medal i go nie
mam w BFHQ, albo dzisiaj wbiłem sobie starszego szeregowego, patrzę w statystyki a tu
szeregowy... O co tu chodzi?

Powody mogą być trzy. Jeden - nie grałeś na serwerze rankingowym. Polecam zaznaczyć filtr, by pokazywał ci tylko owe serwery.
Dwa - jeśli zostałeś wywalony z serwera, całe twoje punkty i zdobyte medale trafiają szlag.
Trzy - statystyki mają opóźnienie - od kilku godzin przez kilkanaście, a nawet kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:56, Kirabaxior napisał:

> Siema! Dopiero wczoraj zacząłem grać w BF-a 2 przez neta i mam pewne pytanie.
Wal :P
> Dlaczego czasami statystyki nie zapisują mi medali itp. Tzn. Czasem zdobędę jakiś
medal i go nie
> mam w BFHQ, albo dzisiaj wbiłem sobie starszego szeregowego, patrzę w statystyki
a tu
> szeregowy... O co tu chodzi?
Powody mogą być trzy. Jeden - nie grałeś na serwerze rankingowym. Polecam zaznaczyć filtr,
by pokazywał ci tylko owe serwery.
Dwa - jeśli zostałeś wywalony z serwera, całe twoje punkty i zdobyte medale trafiają
szlag.
Trzy - statystyki mają opóźnienie - od kilku godzin przez kilkanaście, a nawet kilka
dni!

Dzięki za odpowiedź zobaczę z tymi serwerami rankingowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mój brat zagrał jedną mapę na serwerze rankingowym, jego statystyki nie uległy zmianie, ale poczekamy zobaczymy... xD I jeszcze jedno, gdy np. zdobędę jakiś medal, albo cokolwiek i wyjdę w trakcie bitwy to moje statystyki się zmienią (dostanę medal)? Czy muszę czekać do końca i wyjść z gry na odprawie lub na początku następnej mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 09:30, jakubg7 napisał:

Dobra mój brat zagrał jedną mapę na serwerze rankingowym, jego statystyki nie uległy
zmianie, ale poczekamy zobaczymy... xD I jeszcze jedno, gdy np. zdobędę jakiś medal,
albo cokolwiek i wyjdę w trakcie bitwy to moje statystyki się zmienią (dostanę medal)?
Czy muszę czekać do końca i wyjść z gry na odprawie lub na początku następnej mapy?


możesz wyjść kiedy chcesz i się zapisze. Czasami jest tylo bug że coś się nie zapisze, albo trzeba bardzo długo czekać na to. Ale z tym się nie da już nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami wyświetla mi komunikat, że dostaje punkt za pomoc kierowcy... nie wiem jednak dokładnie za co to jest. Oświeci mnie ktoś? Przewożę samochodami i transporterem dość sporo osób, w ciągu jednej rundy, ale punkt dostaje bardzo rzadko (np. raz na pare map), więc podejrzewam, że to nie za to się je (w domyśle" punkty ;PP) otrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam dostajesz ten punkt gdy któryś z twoich pasażerów zabije kogoś, np. przez otwory strzelnicze w APC, CKM-u w czołgu czy miniguna w heli. Chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:42, Rumcajsev napisał:

Z tego co pamiętam dostajesz ten punkt gdy któryś z twoich pasażerów zabije kogoś, np.
przez otwory strzelnicze w APC, CKM-u w czołgu czy miniguna w heli. Chyba ;)

Wtedy dostaje się punkt za asystę przy zabiciu wroga pojazdem, a mi chodzi o punkt za pomoc kierowcy. zazwyczaj dostaje się go od razu gdy ktoś wsiądzie do twojego pojazdu, jednakże jest to niezwykle rzadkie i chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to "działa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:46, confident napisał:

> Z tego co pamiętam dostajesz ten punkt gdy któryś z twoich pasażerów zabije kogoś,
np.
> przez otwory strzelnicze w APC, CKM-u w czołgu czy miniguna w heli. Chyba ;)
Wtedy dostaje się punkt za asystę przy zabiciu wroga pojazdem, a mi chodzi o punkt za
pomoc kierowcy. zazwyczaj dostaje się go od razu gdy ktoś wsiądzie do twojego pojazdu,
jednakże jest to niezwykle rzadkie i chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to "działa".


Ja to chyba dostawałem jak mnie ktoś naprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 15:00, Caymanpl napisał:

Ja to chyba dostawałem jak mnie ktoś naprawiał.

Dzisiaj na lotniskowcu na "Wake..." wsiadłem do transportera i dostałem punkty, gdy dosiadł się do mnie snajper. Helikopter był cały, dopiero co się pojawił, nikogo innego nie było w pobliżu... to chyba nie to :) Widzę, że sprawa jest trudniejsza niż się mogło z początku wydawać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak jest z tymi statystykami. Gram z kumplem który niedawno kupił i mimo otrzymywanych odznaczeń na serwie później w BFHQ ich nie ma, sam dziś dostałem i też go nie mam. Serwery NIBY jest rankingowy, czemu niby? W szukajce BFowskiej (która wg mnie jest do dupy :P) mam zaznaczone rankingowe, tyle że ukryj pełne serwery też mam, a i tak je pokazuje.. Aha, że niby czas potrzebny by statystyki się zaktualizowały to raczej nie to, bo mówił że coś mu już tam się w statach zaktualizowało, a tych medali dalej ni ma.

Po pierwszym awansie jest broń do odblokowania? Już nie pamiętam, a kumpel awansował, ale broni ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 22:39, Stalker69 napisał:

Coś nie tak jest z tymi statystykami. Gram z kumplem który niedawno kupił i mimo otrzymywanych
odznaczeń na serwie później w BFHQ ich nie ma, sam dziś dostałem i też go nie mam. Serwery
NIBY jest rankingowy, czemu niby? W szukajce BFowskiej (która wg mnie jest do dupy :P)
mam zaznaczone rankingowe, tyle że ukryj pełne serwery też mam, a i tak
je pokazuje.. Aha, że niby czas potrzebny by statystyki się zaktualizowały to raczej
nie to, bo mówił że coś mu już tam się w statach zaktualizowało, a tych medali dalej
ni ma.

Po pierwszym awansie jest broń do odblokowania? Już nie pamiętam, a kumpel awansował,
ale broni ni ma.


Jeśli Ci się nie podoba wyszukiwarka w BF2, możesz korzystać z takich programów jak gamespy, ASE czy xfire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować