Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Zainteresowałem się modem FH2, a ,że dziś przyjedzie kurier z B2 mam pare pyt:
1 Jak mniemam zanm zainstaluje FH2 2.25 muszę sciągnąć ( ;( ) FH2 2.15, 2.05, 2.0?
2Jakie patche do B2 powinienm ściągnąć zanim zainstluje moda? Najlepiej podajcie linki.
3Czy w mod gra sporo graczy, czy raczej pustki na serwerach?
Z góry dziękuje za odpowiedzi, a ja już zaczne ściągać FH 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2010 o 14:29, Zabrajin napisał:

Mam pytanie. Ile dziś kosztuje Battlefield 2?

Jęsli zamówisz na gramie jaedą z gier za 50zł w promocji, to B2 otrzymasz za 1 rgasz, lub odwrotnie zamawiasz B2 za 44,99zł a inną gre z promocji np:left4dead masz aza jeden grosz, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego lepiej używać do wyszukiwania pełnych i dobrych serwerów? Xfire czy Gamespy arcade?
Prosiłbym o linki do pobrania i instrukcje co i jak. Ponawiam prośbę z mojego wcześniejszego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą wieloosobową(gra jednoosobowa chodzi normalnie)Kiedy próbuje połączyć się z obojętnie jakim serwerem serwerem gra wywala do pulpitu . Przeinstalowywałem grę już kilka razy i nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:52, Sithis napisał:

Mam problem z grą wieloosobową(gra jednoosobowa chodzi normalnie)Kiedy próbuje połączyć
się z obojętnie jakim serwerem serwerem gra wywala do pulpitu . Przeinstalowywałem grę
już kilka razy i nic to nie daje.

Spróbuj zaktualizować PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 11:29, Peter44 napisał:

Czego lepiej używać do wyszukiwania pełnych i dobrych serwerów? Xfire czy Gamespy arcade?
Prosiłbym o linki do pobrania i instrukcje co i jak. Ponawiam prośbę z mojego wcześniejszego
posta.

Osobiście polecam XFire. Wszystko znajdziesz w google a program jest po polsku więc nie powinno być problemów z instalacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pobrać przez Ea Download Manager cyfrową wersje Battlefield 2:Complete Collection.Wszystko pięknie kod dostałem wchodze w Download Manager i...chcę zacząć pobierać i przez 2-3min. jest "Łączenie",a potem wyskakuje komunikat i"Wznów" i tak w kółko.Dodam że nie mogę się zalogować wogóle.

20100124200920

20100124201146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o odp.
Przy okazji.Wpadłem na pewien pomysł,ale nie wiem czy się uda.
Czy moge np. pograć gre u kumpla(EA Download Manager) i zgrać na płytkę,a potem zainstalować u siebie i wpisać kod.Będzie wszystko OK??Albo poprostu z mniej oficjalnych źródeł no i przy instalacji wpisać kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 16:29, vale4694 napisał:

Prosze o odp.
Przy okazji.Wpadłem na pewien pomysł,ale nie wiem czy się uda.
Czy moge np. pograć gre u kumpla(EA Download Manager) i zgrać na płytkę,a potem zainstalować
u siebie i wpisać kod.Będzie wszystko OK??Albo poprostu z mniej oficjalnych źródeł no
i przy instalacji wpisać kod?


Tutaj raczej nikt nie ściągał/nie miał problemów ze ściągnięciem BF''a. Przez coś innego nie da się tego uruchomic na Flashgot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 2 już pobrałem.Teraz mam problem z patchami.Mam wersje 1.1 chce zainstalować 1.2.Gre mam na dysku D,a system na C.Ściagam patch-a na dysk D.Włączam instalke,patch się instaluje wszystko przebiega ok.Chce zainstalować wersje 1.20-1.21 to wyskakuje mi błąd,że musze zainstalować 1.20.O co tutaj chodzi??Spodkał się ktoś z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 00:49, vale4694 napisał:

BF 2 już pobrałem.Teraz mam problem z patchami.Mam wersje 1.1 chce zainstalować 1.2.Gre
mam na dysku D,a system na C.Ściagam patch-a na dysk D.Włączam instalke,patch się instaluje
wszystko przebiega ok.Chce zainstalować wersje 1.20-1.21 to wyskakuje mi błąd,że musze
zainstalować 1.20.O co tutaj chodzi??Spodkał się ktoś z tym??


Nie baw się takimi małymi patchami tylko ściągnij od razu 1.41 który aktualizuje się z 1.0, a potem jeszcze 1.5 i będziesz miał w pełni sprawnego BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować wersje 1.5 bez problemu,ale oczywiście pojawił się nowy problem.
Internet jest.Możliwe,że to wina zablokowanych portów?

20100128022448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 02:25, vale4694 napisał:

Udało mi się zainstalować wersje 1.5 bez problemu,ale oczywiście pojawił się nowy problem.
Internet jest.Możliwe,że to wina zablokowanych portów?


Nie wyskakuje Ci blokada Firewall''a? Może system blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym patchem 1.5?? w jego opisie jest napisane że zawiera on dodatek JS i ten drugi. Ja nie posiadam żadnego dodatku i instalując BF2 ->1.41->1.5 mam kilka nowych map jednak nie są to te z JS.
w menu gry Społeczność/własne gry mam ten dodatek jednak gdy biorę Uaktywnij to gra mi się wyłącza i nic dalej się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować