Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2010 o 20:17, KuroNeko napisał:

Mam problem. Zdobyłem 554 pkt a mimo to nie dostałem awansu (za 500 pkt) ani możliwości
odblokowania broni. Mam BF2 Deluxe patch 1.5


Czasami tak jest. Trzeba poczekać. Powinienneś zdobyć awans, po zdobyciu jakiegokolwiek punktu podczas następnej gry. Później, gdy będziesz już zdobywał wyższe rangi, będzie wymagane abyś wcześniej zdobył odpowiednie odznaczenia. Może to być troszkę skomplikowane, więc dobrze jest odwiedzić tą stronę: www.bf2s.com Są tam podawane statystyki każdego gracza oraz to, co trzeba zrobić by zdobyć daną odznakę/baretkę. Jest tam o wiele więcej informacji niż w tym BFHQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 20:38, jacob27 napisał:

> Mam problem. Zdobyłem 554 pkt a mimo to nie dostałem awansu (za 500 pkt) ani możliwości

> odblokowania broni. Mam BF2 Deluxe patch 1.5

Czasami tak jest. Trzeba poczekać. Powinienneś zdobyć awans, po zdobyciu jakiegokolwiek
punktu podczas następnej gry. Później, gdy będziesz już zdobywał wyższe rangi, będzie
wymagane abyś wcześniej zdobył odpowiednie odznaczenia. Może to być troszkę skomplikowane,
więc dobrze jest odwiedzić tą stronę: www.bf2s.com Są tam podawane statystyki każdego
gracza oraz to, co trzeba zrobić by zdobyć daną odznakę/baretkę. Jest tam o wiele więcej
informacji niż w tym BFHQ.

To nie do końca tak ja tak miałem musisz po prostu odpalić Karkanda i zdobybyc jakikolwiek punkt czasem jak grasz w dodatek nie nalicza ci awansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest ok :) Swoją drogą, mam lekki dylemat. Odblokowałem L85, M95, G36C i PKM. myślę sobie co odblokować potem, zaznaczam, że prawie cały czas gram medykiem. Co radzicie? Odblokowałbym G36E, ale ma tryb serii zamiast auto a to mnie trochę zniechęca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:08, KuroNeko napisał:

Już jest ok :) Swoją drogą, mam lekki dylemat. Odblokowałem L85, M95, G36C i PKM. myślę
sobie co odblokować potem, zaznaczam, że prawie cały czas gram medykiem. Co radzicie?
Odblokowałbym G36E, ale ma tryb serii zamiast auto a to mnie trochę zniechęca ;/

chyba tryb burst, ale mniejsza zalezy na jaki dystans grasz na daleki semi w l85 na srednie wlasnie g36 a wogole wg mnie najlepsza bronia dla medykow w grze jest AK-101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:08, KuroNeko napisał:

Już jest ok :) Swoją drogą, mam lekki dylemat. Odblokowałem L85, M95, G36C i PKM. myślę
sobie co odblokować potem, zaznaczam, że prawie cały czas gram medykiem. Co radzicie?
Odblokowałbym G36E, ale ma tryb serii zamiast auto a to mnie trochę zniechęca ;/

jeżeli ogarniasz bronie, w której pociski lecą niewiadomo gdzie, niewiadomo jak celować, ale niektórzy grają z tym jak ze snajperkami - L85. inaczej, bierz G36, bo mimo ze burst, to bron super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2010 o 23:15, McKing23 napisał:

> Już jest ok :) Swoją drogą, mam lekki dylemat. Odblokowałem L85, M95, G36C i PKM.
myślę
> sobie co odblokować potem, zaznaczam, że prawie cały czas gram medykiem. Co radzicie?

> Odblokowałbym G36E, ale ma tryb serii zamiast auto a to mnie trochę zniechęca ;/

chyba tryb burst, ale mniejsza zalezy na jaki dystans grasz na daleki semi w l85 na srednie
wlasnie g36 a wogole wg mnie najlepsza bronia dla medykow w grze jest AK-101


lol. Burst = Seria..... To, że po polsku to nie znaczy nieprawidłowo ;)
Tak na marginesie, dochodzę do wniosku, że L85 też jakiś taki szczególnie celny nie jest.... Próbowałem ogarnąć na pół-auto ale jakoś tak nie szczególnie szło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Gdy zaczynam grac w multi, po paru sekundach wywala mnie z serwera i wyskakuje mi komunikat :

PunkBuster kicked player '' (moj nick) (for 0 minutes) ...
RESTRICTION: Service Communication Failure.: PnkBstrA.exe

Jak temu zaradzic. Bardzo prosze o wyjasnienie :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 22:42, Dodusssss14 napisał:

A jak w BF2 uzywac artylerii i wysylac jakies male samolociki ktore ci pokazuja wrogow
namapie i paczkioraz samochody?

Lub być squad leaderem i poprosić o to komendanta. celujesz w odpowiednie miejsce a potem wciskasz domyślnie T i wybierasz. Możesz też to zrobić na mapce włączanej klawiszem capslock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:18, Dodusssss14 napisał:

A jak odblokowac nowe bronie?


zdobywając nowe poziomy tzn im więcej będziesz miał punktów to będziesz mógł odblokować nowe bronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 19:18, Dodusssss14 napisał:

A jak odblokowac nowe bronie?

Zdobywając nowe rangi wojskowe. Zdobywasz je poprzez zdobycie odpowiedniej ilości pkt. Pkt zdobywasz za zabijanie, pomoc swoim, zdobywanie flag itd.

Osobiście sądzę, że najlepszą profesją do nabijania pkt. jest medyk. Ludzi potrzebujących reanimacji nigdy nie braknie ^^ Niestety, medykiem zazwyczaj ma się kiepską statystykę jeśli chodzi o K/D ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:00, KuroNeko napisał:

Osobiście sądze, ?e najlepszą profesją do nabijania pkt. jest medyk. Ludzi potrzebujących
reanimacji nigdy nie braknie ^^ Niestety, medykiem zazwyczaj ma sie kiepską statystyke
jeśli chodzi o K/D ^^


kuko który ogarnia tylko medyka (reszta jest dla niego zatrudna ;p) chyba by się z tobą nie zgodził ;p

20100215211052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:12, POZDRO-Grizzly napisał:

> Osobiście sądze, ?e najlepszą profesją do nabijania pkt. jest medyk. Ludzi potrzebujących

> reanimacji nigdy nie braknie ^^ Niestety, medykiem zazwyczaj ma sie kiepską statystyke

> jeśli chodzi o K/D ^^

kuko który ogarnia tylko medyka (reszta jest dla niego zatrudna ;p) chyba by się z tobą
nie zgodził ;p

Na ile to było kuponów? O_o Bo jak wynik był np. 300 - 0 to musiało być tego od cholery :P Mapa musiała być naprawde dłuuugo grana ^^ W każdym razie.....hardcore ^^ Miałem wcześniej na myśli laików takich, jak Ja sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować